Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 ... 41 - 42 - 43

Kuririn PW
17 sierpnia 2013, 11:58
Podczas instalacji pliki są zamieniane i masz nowe miasto Gaj :)

AmiDaDeer PW
9 września 2013, 21:21
Nadeszła chyba chwila przyznać się do porażki.

Od kiedy Dragonar, nasz lider, musiał odłożyć prace nad Grove na rzecz życia prywatnego, NGT jako zespół nie mógł się złożyć do kupy i zrobić czegokolwiek sensownego. Wszelkie próby mobilizacji spełzły na niczym i tylko nieliczne przebłyski pozwoliły nam na dokończenie jakichkolwiek grafik. Poniżej macie to, na co wszyscy czekali: defy jednostek. Smoki, niestety, nie zostały nigdy ukończone.

GROVE PACK

Jeśli ktoś zechce przejąć pałeczkę w tym projekcie - powodzenia. My, przynajmniej na dłuższy okres czasu, nie będziemy się zajmować Gajem. Serdecznie przepraszam w imieniu grupy tych, których zawiedliśmy.

Dru PW
9 września 2013, 21:52
Cieszę się, że poszedłeś moim śladem i udostępniłeś pliki odnośnie tego projektu.

Naprawdę przykro było patrzeć jak projekt obumiera, a razem z nim materiały, które zostały zaszufladkowane na tak długi okres czasu...

Teraz istnieje nadzieja, że ktoś może kontynuować projekt bez względu na Dragonara.

Warmonger PW
9 września 2013, 22:24
Szkoda, szkoda. Ale jednostki prezentują się całkiem nieźle, na pewno się przydadzą ;)

AmiDaDeer PW
9 września 2013, 22:51
Jeszcze dodatkowy plik: animacja Czarownika w oknie dowódcy.

Wiwern PW
9 września 2013, 23:20
Pałeczka przekazana dalej. Tak jak my umożliwiliśmy wyjście nocnemu gajowi na światło dzienne, tak możemy mieć nadzieje, że ktoś (podobnie jak my) popchnie ten projekt dalej.

Właściwie większość z tego (choć w starszej formie) była gotowa już dawno, dawno temu, ale kto przewidział jak to się skończy. W każdym razie brakuje między innymi portretów, jednostek na mapie i balansu do czerpania pełnej radości z nowych jednostek. Od tego proponowałbym zacząć pracę. :)


Trith PW
9 września 2013, 23:39
Cytat:
W każdym razie brakuje
grafik jednostek, które by wyglądały w miarę przyzwoicie. Te aktualne modele są ekwiwalentem tragedii napisanej przez pięcioletnie dziecko cierpiące na nadzwyczajny brak jakichkolwiek umiejętności.
W skrócie: Jednostki też by się przydało zrobić na nowo. :P

Drwal PW
10 września 2013, 11:17
Wyglądają naprawdę przednio, aż żal że nie pojawią się przynajmniej na razie w Grove. Mógłbym prosić o listę autorów poszczególnych defów? Chętnie umieściłbym je w Banku Stworów, jeśli oczywiście wyrażacie na to zgodę.

Serd PW
19 września 2013, 15:20
HobbitHobbitPosty zostały wydzielone z tematu o VCMI.

Z Gajem do VCMI jest też taki problem, że na ekranie miasta budynki wyświetlają się dosłownie byle gdzie, a nie w miejscach gdzie powinny się wyświetlać.

Kuririn PW
19 września 2013, 15:59
Zauważyłem ten bug, postaram się go naprawić w 100% Puzle map tez nie sa zrobione:D Nie wiem mam chyba jakaś stara wersje tego miasta, bądź faktycznie nie są dodane do gry :)

Pointer PW
20 września 2013, 09:55
Puzzle nie są zrobione, potwierdzam. Nie chciało mi się po prostu z tym bawić, nie będę ściemniał ;) A co do budynków to w wersji którą ostatnio wrzuciłem 2 budynki są przesunięte, nie mam pojęcia dlaczego, bo współrzędne wydają się być ok, natomiast w przypadku trzeciego (targowisko) po prostu nie pasowało mi nigdzie, dlatego roboczo wrzuciłem je w górny lewy róg ekranu. Jak ktoś ma pomysł gdzie powinno być, to chętnie poprawię :)

Ale widzę, że wszyscy się zajęli Gajem, a co z Rezerwatem? Da się go wrzucić jako mod do 0.93c z launcherem?

Kuririn PW
20 września 2013, 11:39
Gaj przepisuje od nowa :D za dużo bugów :P A co do rezerwatu, dla mnie możne nie istnieć :P

Edit:

Pointer takie pytanie do Ciebie, sam przepisałeś cale miasto pod VCMI?
Jeżeli tak to dlaczego tak dużo bogów jest, odnośnie burdelu w mieście? Nie chciało się zrobić w 100%?

Pointer PW
20 września 2013, 22:58
Tak, sam. Co do bugow, a konkretniej polozenia budynkow, bo chyba to masz na mysli, to po prostu wydawalo mi sie ze wszystkie wspolrzedne sa ok, ale w grze wyszlo, ze nie. Po prostu nie bardzo mialem czas (a i oszukiwac nie bede, troche sie zniechecilem tym faktem), dlatego nie szukalem dokladnej przyczyny tej sytuacji. Wiec jesli masz czas i chce Ci sie poprawic Gaj, to nie mam nic przeciwko ;-) a co do rezerwatu... No coz, w takim razie ja sie zajme przepisaniem go pod wersje 0.93c, bo jak dla mnie to najlepsze z 3 nowych miast (mimo, ze powinienem sie w jakims stopniu wstawiac za Gajem) ;-)

P.S. Sorki, zapomniałem o Forge, ale dla mnie to miasto w ogóle nie trzyma klimatu heroesów z założenia, dlatego je pomijam, jak mówię o nowych miastach. :P

Kuririn PW
20 września 2013, 23:49
No rozumiem, z gajem, hmm.. pomału dam sobie rade, nie jest lekko bynajmniej dla mnie ale nie narzekam ;)

Edit: A burdel się wziął z tego względu w budynkach, bo w cytadeli jest lekki burdel w plikach :D Ale dosłownie kopiowałeś wszystko z cove :P

Kuririn PW
21 września 2013, 20:36
Pomału do przodu ;)


mitlandy PW
22 września 2013, 18:46
Chciałem się wziąźć za coś w gaju . Więc pomyślałem że jak są nowe jednostki to są potrzebne portrety to prosze .

http://www.speedyshare.com/AJm6h/kil.bmp

Przepraszam bardzo ..
Jedno pytanko może mi ktoś powiedzieć gdzie można ściągnąć gaj do VCMI ?

Drwal PW
22 września 2013, 18:48
Popraw link, (jeszcze) dostępu do twojego dysku nie mamy. xD

Kuririn PW
22 września 2013, 19:47
Pod najnowsze VCMI 0.93 - robię osobiście, kiedy będzie nie wiem, możne w tym tygodniu :D

mitlandy PW
22 września 2013, 19:58
Kurrinie sprawdziłeś i jak sprawdzi się w herosie ??

Gravius PW
22 września 2013, 21:15
Tak przy okazji; skoro już zajmujecie się Gajem moglibyście jakoś zbalansować cenę budynku dającego naraz 2 poziomy gildii magów i jeszcze jakąś premię (nie pamiętam nazwy) a kosztującego o wiele taniej niż chociażby jeden poziom gildii w innych miastach? :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 32 - 33 - 34 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel