Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 41 - 42 - 43

AmiDaDeer PW
12 stycznia 2013, 15:18
O ile dobrze pamiętam dźwięki NIE SĄ podmieniane poprzez WoGifikację. Coś musiałaś źle zainstalować. Ewentualnie wersja pod Erę jest zabugowana, ale to nie nasza wina.

Rozumiem że skopiowanie skryptów z najnowszej wersji pod WoG nie pomogło?

AmiDaDeer PW
16 stycznia 2013, 12:36
Wersja pod Erę faktycznie była zabugowana...

...ale wersja niezabugowana (dzięki Salamandrowi i Bersy'emu) jest do ściągnięcia tutaj. Jeżeli dalej są jakieś problemy - proszę informować.

Matheo PW
17 stycznia 2013, 20:11
Podane tutaj linki są aktualne? Pobierałem, już dwa ray i lipa wyszła. Nie wykluczam, że to przez mój słaby internet ;) W downloadzie na waszej stronie jest wersja na WoG z poprawionym skryptem jednostek strzelających?

AmiDaDeer PW
17 stycznia 2013, 21:05
W downloadzie na naszej stronie - jak jest tam napisane - jest wersja pod Erę 2.4.

Matheo PW
18 stycznia 2013, 09:38
Umiem czytać.
cytat:
Uwaga! Modyfikację należy instalować wyłącznie na ERA II! Wersja pod WoG 3.58f do pobrania tutaj.

Wielkie dzięki za pomoc.

AmiDaDeer PW
18 stycznia 2013, 13:49
Wybacz, mój błąd.

Przyznam się szczerze że nie jestem tego pewien, ale możliwe że jest to wersja pod Erę. Na chwilę obecną nie jestem w stanie tego sprawdzić, jednak radziłbym skorzystać z tamtych linków albo - najlepsze rozwiązanie - użyć Ery.

Matheo PW
19 stycznia 2013, 22:35
Nie szkodzi ;) Dzięki za info :)

now PW
26 stycznia 2013, 14:01
Pobrałem mod dla ery, wszystko działa tyle że są zmiany względem wersji dla woga.
Chciałbym się dowiedzieć, czy druidom można dać oprócz latania,spowolnienia i zamianie w kamień umiejętność strzału?

AmiDaDeer PW
26 stycznia 2013, 16:45
Specjalnie zrezygnowaliśmy ze strzału ze względu na balans. I tak już mamy 3 jednostki strzelające (wraz z ulepszeniami 6 - najwięcej na miasto w całej grze), wprowadzenie czwartej byłoby mało sensowne. Poza tym druid już jest mocną stroną miasta i bardzo ważną jednostką ze względu na zdolność latania.

Bluearga PW
26 stycznia 2013, 20:16
Dzięki, że wreszcie ktoś mi uwierzył, że coś z tą wersja dla ERY jest nie tak ;) Na razie działa, zobaczymy co będzie dalej.

toem PW
26 lutego 2013, 20:28
Hej! Mam problem z Grove. Mianowicie: pobieram to miasto, instaluje i nic.
Nie chce działać. Instalowałem to w każdym folderze. Nie wiem czy musze zmienic cos w ustawieniach woga czy co??!!

Prosze o pomoc!!!


(To mój pierwszy post)

AmiDaDeer PW
26 lutego 2013, 20:47
Posty niedługo zostaną przeniesione, ale standardowe pytanie: czy masz zainstalowaną Erę? Jeśli tak, to wystarczy zainstalować to w głównym katalogu z grą.

Matheo PW
30 kwietnia 2013, 11:00
Wiem pracujecie po cichu. Wiem, nie ogłaszacie czym obecnie się zajmujecie. Powiedzcie chociaż czy projekt żyje i co możemy zobaczyć w kolejnej wersji.

Chad PW
9 maja 2013, 07:22
@Up jeżeli cokolwiek robią, to pod wersję VCMI i jeżeli w ogóle coś wartego zachodu to stawiałbym na poprawienie grafik co najwyżej, a konkretniej animacji.

Irhak PW
9 maja 2013, 08:05
Cytat:
jeżeli cokolwiek robią, to pod wersję VCMI
Raczej ERA, bo chyba potrzebują jednak skryptów :P
Cytat:
stawiałbym na poprawienie grafik co najwyżej, a konkretniej animacji.
Raczej zrobienie ich de novo, znając ich :P

Serd PW
9 maja 2013, 13:54
Według mnie, to ten projekt dawno już padł, a NGT tylko udaje że jeszcze coś tam przy nim robi.

Altair PW
9 maja 2013, 15:20
Nie padł tylko nie miał im kto skryptów robić ;)

AmiDaDeer PW
9 maja 2013, 18:04
Oficjalnie jeszcze żyjemy, ale niczego nie obiecujemy.

Blade PW
9 maja 2013, 19:17
Pograłem chwilę miastem i generalnie jestem zachwycony klimatem i jakością wykonania. Jedyne co bym poprawił to portrety jednostek. Niestety strasznie zlewają się z tłem, poza tym mogłyby być bardziej urozmaicone (a tak to jednak wyłącznie "profile" z pola walki), chociaż zdaję sobie sprawę, że przygotowanie takich "artów" musi być bardzo trudne. No i czasem ciężko odróżnić jednostki nieulepszone od ulepszonych ;) Ale i tak miasto jest świetne i aż chce się grać!

alien500 PW
17 sierpnia 2013, 11:00
co zrobić ściągnełem woga i zainstalowałem go dodatkowo ściągnelem i zainstalowałem miasto grow nie wiem jak podmienić je pod cytadelę
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel