Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43

Field PW
24 grudnia 2009, 22:28
Lolz. A ja chcę :P Jako bohaterkę kampanii.

Nie zastrzelę, a raczej pogratuluję. W razie czego służę pomocą przy ewentualnym tłumaczeniu na angielski (ale raczej jako korekta niż jako tłumacz), jeśli mogę jakoś to wspomóc.

Naprawdę - trzeci raz w tym temacie: szacun.

AmiDaDeer PW
24 grudnia 2009, 22:58
Uff... Puff... W końcu... Jestem.

Szczerze mówiąc to praktycznie wcale się nie przyczyniłem do tego projektu, a mimo to dostałem się na listę autorów. :P

Powiem tak: chociaż jestem w teamie (w pewnym sensie przypadkiem :P), to mi też się BARDZO dużo rzeczy nie podoba (od portretów począwszy; fakt, że przekolorowany Mel Gibson nie wygląda dobrze - choć mógłby wyglądać i nad tym będę m.in. pracował! - ale totalną udręką dla moich oczu są kanciaste mor twarze z WC), mimo to jednak sądzę, że wersji beta takie rzeczy trzeba po prostu wybaczyć.

Zapewniam (ech, te moje przywódcze zapędy...), że następne wersje będą o wiele bardziej rozbudowane. A dowodem na to niech będzie to, że u nas panuje prosta reguła: nie zdradzamy efektów swoich prac. O!

Mimo, że się spóźniłem, to i tak życzę wszystkim

Wesołych Świąt.

marek11 PW
25 grudnia 2009, 13:38
Gratulację! mod prezentuje się bardzo dobrze. Aktualnie na dwóch dyskach mam WOG-a więc mogę grać Grove nie tracąc Cytadeli, odpalam tylko inny wog.exe. A pająki i Enty - dwie przywoływane jednostki, to dodane dwie jednostki czy ogólna liczba się nie zmieniła, odpaliłem edytor i nie zauważyłem braku dotychczasowych?

Dragonar PW
25 grudnia 2009, 14:03
W Cytadeli była jedna jednostka strzelająca. Żeby zrobić dwie, musieliśmy usunąć Sylwańskiego Centaura i Kapłana Wojny...

Drwal PW
25 grudnia 2009, 15:52
Dziś udało mi się zainstalować miasto i muszę przyznać że jest cudowne. Klimat tego miasta jest fantastyczny, bardzo pasujący do h3. Muzyka też znakomicie dobrana. Do poprawienia są portrety jednostek-czasami trudno powiedzieć kto jest kim, ale to w żaden sposób nie umniejsza ogólnego wrażenia. Z niecierpliwością czekam na Wog 3.59, bo trochę szkoda mi Cytadeli- to jedno z moich ulubionych miast.

Field PW
25 grudnia 2009, 16:29
Drobna prośba: miasto to drugi Conflux. Sprawdzałem dziś pół dnia w różnych konfiguracjach - jeśli pierwszy tydzień, max. dwa będzie spokój, to potem jest typowy zerg... elf rush :P

Balans faktycznie do poprawy (satyry, moon hunters i slayers są do niczego, ale już takie królowe i druidzi są totalnie uber - podobnie jak Gay Parade z haste ;)).

Ginden PW
28 grudnia 2009, 13:22
No, no. Wreszcie się komuś udało... I to w ciągu kilku miesięcy.
Może udostępnicie odinstalator? Nie każdemu chce się kopiować pliki i ma na to miejsce na dysku.
EDIT: I spodziewałbym się większego ruchu po nowym mieście...

Dragonar PW
28 grudnia 2009, 13:26
Ginden - deinstalator, zwany u nas "cytadelizacją" jest już tworzony i zostanie wydany wraz z następną wersją tudzież szybciej. Będzie to identyczna łatka, tyle, że zawierająca pliki Cytadeli, nie Gaju...

A tu jest krótki filmik z miasta.

Akolita PW
28 grudnia 2009, 19:04
Witam. Jestem tu nowy. Wczoraj pobrałem tego moda. Jestem zachwycony - może niektóre grafiki są trochę niedopracowane, lecz ten mod jest the best. Świetny klimat miasta, świetna rasa tych mrocznych elfów, klimatyczna muzyka. Mam tylko jeden problem - w edytorze map WoG bez żadnych patchy, ani niczego takiego kiedy przewijam listę obiektów bagna wywala mi error. Co mam robić? W normalnym edytorze wszystko jest normalne, tak samo przed zainstalowaniem moda.

AmiDaDeer PW
28 grudnia 2009, 19:19
Cytat:
mrocznych elfów
Nocnych.

Co do błędu - a spróbuj zainstalować tego patcha i sprawdzić, czy zadziała, bo coś mi się wydaje, że to może być problemem...

Akolita PW
28 grudnia 2009, 19:55
Próbowałem - wszystko działa normalnie, ale w grze jest coś poplątane, tzn. satyry znowu nazywają się gnole, driady nazywają się ważki itd.

AmiDaDeer PW
28 grudnia 2009, 20:28
Spróbuj przeinstalować Grove. :P

Akolita PW
28 grudnia 2009, 20:31
Próbowałem dwa razy - nic. Tu chyba pomogą już tylko Bogowie :-)

Dragonar PW
28 grudnia 2009, 20:34
Usuń wszystkie pliki *.txt z katalogu Data.

Akolita PW
28 grudnia 2009, 20:59
To niestety nie działa. Kiedy usuniemy te pliki *.txt edytor wcale się nie uruchamia. Ale mam rozwiązanie: ściągamy patch 3.3 do edytora map WoG, kopiujemy TYLKO plik ZEOBJTS.txt do katalogu Data, stary podmieniamy. W efekcie edytor map działa normalnie, a w grze wszystkie nazwy są normalne. Dzięki Dragonar, naprowadziłeś mnie na właściwą drogę.

EDIT: A tak na marginesie, pisałeś Dragonarze o jakimś nowym terenie. Pisałeś, że macie go już prawie zrobiony. Wystawcie screen tego terenu, aby publika mogła go ocenić. A, jeszcze jedno- kiedy będzie wersja ostateczna tego moda?

Dragonar PW
28 grudnia 2009, 22:18
Cóż, tak jak poprzednio - nic przed wyjściem kolejnej wersji nie zobaczycie. Żadnego pokazywania screenów i obecnego stanu pracy. ;)

Mitabrin PW
28 grudnia 2009, 22:40
Cytat:
kiedy będzie wersja ostateczna tego moda?

Wtedy kiedy ciągłe poprawianie miasta nam się znudzi. :P


Btw. Powiedzcie mi - Czy nasze Grove nie jest przypadkiem aktualnie największym
(czyt. najbardziej rozbudowanym) wydanym modem do WoGa?

avatar PW
29 grudnia 2009, 01:22
Hm... zależy jak patrzeć na mod Rekvizit. Ponieważ jest po rusku i nim nie grałem to nie wiem czy to mod WoGa czy mod H3 mający sporo z WoGa.

Poza tym jest jeszcze mod Sagamosy. Właściwie jest on gotowy, ale współpracuje z wersją WoGa, która nie jest upubliczniona. Ale jest gotowy i (chyba) działa.

Tak więc trochę ostudziłem euforię. I dobrze - musicie nie zwalniać z kursu:)

Akolita PW
29 grudnia 2009, 08:53
A ile będzie kampanii do Grove?

Dragonar PW
29 grudnia 2009, 09:56
Kampania będzie najprawdopodobniej jedna, góra dwie.
Co do daty wyjścia kolejnej wersji - nie udzielam żadnych informacji. ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel