Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 41 - 42 - 43

Dragonar PW
12 maja 2011, 16:04
Pobierz Gaj, rozpakuj. Gdzieś w łatce jest plik *.def tej jednostki. To Drzewobrody autorstwa K1nga.

Jeddite PW
12 maja 2011, 20:35
Dzięki:) udało się!

Serd PW
20 listopada 2011, 18:43
W imieniu wszystkich mieszkańców Kwasowej Groty oraz swoim własnym zwracam się z ogromną prośbą do członków New Grove Teamu o udostępnienie jakich kolwiek informacji na temat nowej wersji modu Gaj(delty)a w szczególności o odpowiedź na następujące pytania:

-czy mod jest jeszcze w ogóle kontynuowany czy też został zamknięty,a co za tym idzie czy jest jeszcze sens na niego czekać?

-czy udało się w nowej wersji moda wyeliminować błąd powodujący crash gry w momencie kiedy PO WCZYTANIU SEVE'A GRY, podczas bitwy atakują (strzelają) Driady/Opiekunowie lub Pającze Księżne/Pajęcze Królowe? Pytam oto gdyż błąd ten może zrazić do moda wielu graczy, co byłoby wielką szkodą dla modu gdyż jest on naprawdę ciekawy i interesujący.(zaznaczę tylko że ja sam instalowałem Gaj DOKŁADNIE wg. Państwa instrukcji a i tak występuje ów błąd.)

-czy zwlekacie Państwo z opublikowaniem nowej wersji moda gdyż:
1)czekacie na finalną wersję silnika VCMI(na którą przyjdzie jeszcze poczekać)
2)czekacie na Woga 3.59 (który,powiedzmy sobie szczerze, NIGDY raczej nie wyjdzie)?

-czy moglibyście udostępnić przynajmiej tzw. Cytadelizacje? Pytam o to odnośnie błędu o którym mowa w pyt. drugim, a który dla wielu osób może być irytujący.

Jeszcze raz proszę o odpowiedź na moje pytania.





AmiDaDeer PW
20 listopada 2011, 19:56
Myślisz, że masz większe szanse na odpowiedź, skoro założyłeś tutaj nowy temat nawet nie przeglądając zawartości forum i dałeś w nim dwa wykrzykniki, a przy okazji popełniłeś błąd ortograficzny? Mogłeś jeszcze walnąć ankietę dla lepszego efektu.

Ale odpowiadając:

1. Jest kontynuowany, choć nie jesteśmy pewni daty premiery.
2. Trudno jest nam zlokalizować ten błąd, więc trudno nam go naprawić. U nas działa.
3. Nie zwlekamy z premierą. :P
4. I właśnie dlatego, drogie dzieci, tworzymy kopie zapasowe gry... Cytadelizacji nie ma i raczej bym na nią na waszym miejscu nie czekał.

Irhak PW
20 listopada 2011, 21:25
Cytat:
Cytadelizacji nie ma i raczej bym na nią na waszym miejscu nie czekał.
Może jednak warto byłoby to zrobić? Skoro i tak podmieniacie pliki to możecie robić równolegle dodatkową łatkę, prawda?

Cytat:
czy moglibyście udostępnić przynajmiej tzw. Cytadelizacje?
Uff! Dobrze, że nie pytają się o to przy New Interface Mod lub Autumn Rampart :P

A pytania można było zadać w np. tym temacie. ciekawe kiedy zostanie to przeniesione...

Serd PW
20 listopada 2011, 23:52
Jeśli chodzi o błąd ortograficzny, to serdecznie przepraszam. Nie zwróciłem uwagi.

Jeśli chodzi o to dlaczego tu to po to żeby zwrócić na to uwagę New Grove Teamu. Zależało mi na szybkich odpowiedziach na moje pytania, a Niebiańska Kuźnia to jednak jeden z najczęściej i najliczniej odwiedzanych zakątków Kwasowej.

Cytat:
Uff! Dobrze, że nie pytają się o to przy New Interface Mod lub Autumn Rampart :P

Może to dlatego że w New Interface czy A.R nie ma błędów które niemalże uniemożliwają grę z tymi modami?



AmiDaDeer PW
21 listopada 2011, 18:31
Irhak:
Może jednak warto byłoby to zrobić? Skoro i tak podmieniacie pliki to możecie robić równolegle dodatkową łatkę, prawda?
Powtórzę: raczej bym na nią na waszym miejscu nie czekał. Nie oznacza to, że nie powstanie. Po prostu nie możemy niczego obiecać.

Serd:
Jeśli chodzi o to dlaczego tu to po to żeby zwrócić na to uwagę New Grove Teamu. Zależało mi na szybkich odpowiedziach na moje pytania, a Niebiańska Kuźnia to jednak jeden z najczęściej i najliczniej odwiedzanych zakątków Kwasowej.
Ty tak specjalnie ominąłeś tego linka zapodanego przez Irhaka? Serio, wyobraź sobie, że NGT tam by zajrzał, gdyby ktoś napisał coś nowego.

HobbitHobbitPosty przeniesione.

TopFunny525 PW
28 lutego 2012, 11:07
@Hobbit, mam pytanie, czy niektóre jednostki gaju(w formacie .def). Wymagają jakiś skryptów czy coś w ten deseń, bo raz, jak podmieniłem driadę na jednostkę z cytadeli to error miałem niesamowity. Więc się pytam jakby co.

AmiDaDeer PW
28 lutego 2012, 16:45
Driada jest strzelcem, toteż grafika, na którą podmieniasz tamtą jednostkę, również musi mieć animację strzelania.

I tak, jednostki są oskryptowane. Bez WoGifikacji ani rusz.

Matheo PW
28 lutego 2012, 20:31
Mod podany tutaj jest najnowszą wersją Gaju? Czy gdzieś jest wersja późniejsza?

AmiDaDeer PW
28 lutego 2012, 20:37
Tak, to jest najnowsza wersja.

TopFunny525 PW
3 marca 2012, 23:39
@Hobbit
Jakieś wieści od Dragonara? Kontunuujecie mod czy może zostawiacie jeszcze taki sam przez długi czas? Bo naprawdę, gaj mi się strasznie spodobał i szkoda by było zmarnować tak świetnie zrobiony mod.

Matheo PW
4 marca 2012, 09:04
Niestety ja nie moge grać u siebie Gajem, bo mam problem z WoG i, ,Proszę o wyjaśnienia,, heh. Ale, nie wytrzymałem i poszedłem do kumpla, który WoG'a już miał. U niego Gaj chodził elegancko. Powiem wam, że robi wrażenie. Trochę odbiega dopracowaniem od Przystani z Hota, ale nikt nie reklamował Gaju jako, ,dodatek,, (Jak w przypadku HotA), tylko jako mod. Jak dla mnie poziom jest satysfakcjonujący. I bardzo chętnie zasiadł bym nad tym modem na dłużej. Jednak mam nadzieję że będziecie kontynuować pracę ;) Wygląda że brakuje Wam niewiele :), jednak w praktyce pewnie pracy jest od groma heh.

TopFunny525 PW
4 marca 2012, 10:37
@Matheo
Niestety. Nie otrzymujemy wieści o modzie od kilku ładnych miesięcy,od czasu gdy Dragonar nie pojawia się publicznie na forum. A co zwązku z tym? Prace nad modem zostały na 99% wstrzymane, i pewnie będziemy musieli długo czekać zanim go reaktywują. Chyba, że go robią, ale bardzo powoli.

AmiDaDeer PW
4 marca 2012, 12:35
Cytat:
Jakieś wieści od Dragonara?
Nie.

Na waszym miejscu nie czekałbym na kolejną wersję...

avatar PW
4 marca 2012, 12:59
Może to nie na miejscu, ale wkurza mnie takie porzucanie projektów bez "papa, fajnie było". Tak trudno powiedzieć 'jestem zmęczony, to koniec'?

Matheo PW
4 marca 2012, 13:24
@ Avatar
Nie powinieneś tak pisać. Nie wiadomo z jakich powodów Dragonar nie odpowiada. Dopuki to nie zostanie wyjaśnione, trzeba się powstrzymać od takich komentarzy.

Hm.. Właśnie gram sobie Gajem. Chciałem napisać o moich zastrzeżeniach, ale przeczytałem poprzednie posty i stwierdziłem, że to chyba bez sensu. Ale mam pytanie. Animacja podczas bitwy musi być tak szybka? Próbuje zmienić w ustawieniach gry, ale nie pomaga.

AmiDaDeer PW
4 marca 2012, 14:28
avatar:
Może to nie na miejscu, ale wkurza mnie takie porzucanie projektów bez "papa, fajnie było". Tak trudno powiedzieć 'jestem zmęczony, to koniec'?
Problem polega na tym, że projekt de facto nie został porzucony. Więc przyznaję rację - to było nie na miejscu. Pisanie czegoś takiego ma taki sam sens jak popędzanie autorów postami o treści "coś nowego się dzieje???".

Matheo:
Animacja podczas bitwy musi być tak szybka? Próbuje zmienić w ustawieniach gry, ale nie pomaga.
To kwestia WoGa, nie Gaju. Któryś plik *.txt za to odpowiada... tylko nie pamiętam który. ;P

Matheo PW
4 marca 2012, 19:17
Nie wiem gdzie to napisać. Heh. Dotyczy to trzech dodatków/modów. Mieliście kiedyś tak że w Przystani kupiliście bohatera Gaju? Albo że obok pirata na mapie stoi Satyr? Ciekawe co będzie jak znajdę Cytadele hehe.

Irhak PW
4 marca 2012, 19:29
Powiem tak... HotA korzysta z części plików (w tym Cytadeli) z bazowej H3. Z kolei Grove nadpisuje za sprawą WoGa pliki zwykłego H3. Tak więc, jeżeli jakiś mod ingeruje w pliki bazowego H3 (jak Grove) to zaingeruje też we wszystkie dodatki, które korzystają ze zmienionych plików ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel