Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 41 - 42 - 43

Kuririn PW
19 stycznia 2011, 16:04
Dragonarze dzięki za starania, lecz niestety nie działa :( teraz taki komunikat w czasie walki mi wyskoczył:
http://www15.speedyshare.com/files/26355924/download/krash.jpg

oczyścicie po zainstalowaniu tej łatki :/

Dragonar PW
19 stycznia 2011, 16:12
Spróbuj jeszcze instalacji tej łatki.

Kuririn PW
19 stycznia 2011, 16:33
Hmm... zainstalowałem od początku WOGa jak powinno być, zainstalowałem PIERWSZĄ łatkę, reinstalacja do 2giej latki i to samo ;( Widocznie ja jeden nie jestem godzien pograć w gaj :( z wersja beta nie było problemu grałem sobie jak wywalalo wczytywałem autozapis grałem dalej :)ale to była beta ...

AmiDaDeer PW
19 stycznia 2011, 17:47
Niczym racjonalista wnioskuję, iż coś robisz nie tak.

Opisz dokładnie (słowo klucz), co, gdzie i jak robisz. Najlepiej w punktach.

Bo ja naprawdę nie wierzę, by to wina samego Gaju.

Kuririn PW
19 stycznia 2011, 19:34
Hobbicie nie ma problemu :)
A wiec:
1) instaluje cały komplet h3;ab;sod:
2) WOG :] 3.58f
3) Spolszczenie
4) Czcionki
5) Gaj (zawsze na końcu gaj tak chyba dragonar pisał)

Instalowałem również samego WOGa i Gaj i to samo... wiec co moze być źle?

AmiDaDeer PW
19 stycznia 2011, 21:00
A teraz opowiedz mi, jak instalujesz sam Gaj oraz co robisz przed włączeniem scenariusza. :P

Kuririn PW
19 stycznia 2011, 21:14
Hobbit :]

no tak jak betę instalowałem :] nie wkładam do folderu UPDATE tylko z folderu np z pulpitu :) nazwę mam gamma_gaj i instaluje wybieram ścieżkę, bo mam wiele modyfikacji hirkow :D scenariusz :D mapa losowa :D wogofikacja :] nie wiem dokładnie co chciałeś się dowiedzieć, jak coś to na GG się do mnie odezwij :)

elewu PW
19 stycznia 2011, 21:25
kuririn01 mam dokładnie ten sam problem, więc nie jesteś sam ;)

Moja wersja Hirołsów to Złota Edycja z eXtra Klasyki.

Instalowałem zgodnie z instrukcją, reinstalowałem, patchowałem, nic nie pomaga. Mam nadzieje, że ktoś rozwiąże problem, bo Grove to naprawdę konkretna rzecz i chciałbym dłużej pograć.

Kuririn PW
19 stycznia 2011, 21:33
Hehe :D od kolegi dziś pożyczyłem te hirki co ty masz :D z 2004 roku i tez to samo :( i naprawdę nie wiem od czego to zależy :(

hugo PW
20 stycznia 2011, 09:59
kolego masz mały problem !!!
ponieważ zaistaluj sobie jeszcze raz hirki 3 complit, potem zmień język na u.s.a
.
wybierz wog358 ful, potem, nowe ulepszenia, nie instaluj moda fu 2 bo się gryzie z gajem
. a potem zaistaluj sobie gaj i wersji beta, i gamma i graj .
na końcu cionki polskie . powinno być oki . pozdrawiam, miłej gry w razie to 13497327
piszcie do mnie to wam pomogę !!!

satyr64 PW
20 stycznia 2011, 14:46
Hugo - Jak można zainstalować Gaj beta, a potem Gaj gamma ? Wystarczy, że zainstaluje się Gaj Gammę .

Dragonar PW
20 stycznia 2011, 15:51
I po co te nowe ulepszenia? O_o
Chętnie poradziłbym coś na ten błąd, na razie nie wiem co to może być. Dziwne - tylko niektórzy mają problem, a każdy instaluje to samo...

hugo PW
20 stycznia 2011, 16:30
można, ponieważ ja zaistalowałem to jako gamma to mi wyskakiwało ze coś tam brakuje, a jak zaistaluje sobie wersje beta i łatkę miasta gaj to chodzi na 100%

AmiDaDeer PW
20 stycznia 2011, 17:20
Ale z NU to nie powinno być w ogóle kompatybilne. :P

Dragonar PW
20 stycznia 2011, 18:04
Można spróbować: beta -> gamma (w razie czego, za komplikacje nie odpowiadam), ale NU kategorycznie zabronione. Później miasto będzie kompatybilne z NU. Później.

Kuririn PW
20 stycznia 2011, 18:11
:D ja w swoim przypadku próbowałem wszystkiego NU nie instalowałem, kiedyś na forum dragonar zabronił :) po 2gie (chyba)nie ma jednostek pod gaj :] a nu zwykłe NU nie miało by sensu ...

satyr64 PW
20 stycznia 2011, 18:19
Ja potrzebuję tylko Gaj gamma i jedną łatkę i to mi starcza . Nie rozumiem po co dwie wersje instalować :P

DyMeKsS PW
22 stycznia 2011, 18:29
JUPI, BD KOMPATYBILNE GAJ z NU KIEDYŚ, (WKRÓTCE?) :))))))

NU ROX + GAJ = Miaaazzgaaa ;) wyWoGowiscie ;)

YamiYugi PW
24 stycznia 2011, 19:04
Witam. Mam podobny problem, mianowicie na początku walki wyświetla mi się taki sam komunikat. W czasie walki gdy strzelam Opiekunami Gaju robi się Crash gry i wyskakuje taki komunikat:

http://www.speedyshare.com/files/26460237/Dsad.jpg

Mam Win7 jak coś.

Mistrzsz PW
25 stycznia 2011, 09:29
Sprubuj reinstal całego heroesa
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 41 - 42 - 43
temat: [ERA, VCMI/mod] Odtworzenie miasta Grove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel