Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 93 - 94 - 95 ... 116 - 117 - 118

Jeddite PW
19 stycznia 2015, 22:28
Witajcie! Grałem sobie w kampanię "Zło wraca do domu" i wszystko fajnie szło, do momentu, kiedy muszę dostarczyć archanioła do chatki. Zombie mówi, że gdzieś jest fort na wzgórzu, ale kompletnie nie wiem, gdzie on jest. Czy ktoś może pomóc?

Dark Dragon PW
19 stycznia 2015, 23:10
Czytałeś może solucję?

Jeddite PW
20 stycznia 2015, 20:03
Czytałem, przepraszam, ale zapomniałem napisać, że chodzi o drugą misję, która nie jest opisana w solucji

mery PW
23 stycznia 2015, 16:53
Witam! Potrzebuje pomocy w instalacji WOG w Gdańsku, w grę gram o wielu lat i miałam zainstalowaną na laptopie który mi padł, teraz potrzebuje pomocy w instalacji na nowym kompie a niestety nie jestem w stanie tego sama zrobić więc jeśli ktoś jest w stanie mi to wszystko zainstalować to będzie super, dodam że walczyłam z instalacją ale niestety bez efektów.

Acid Dragon PW
23 stycznia 2015, 17:00
Seriously? Chcesz, aby fizycznie ktoś z Gdańska do Ciebie przyszedł i zainstalował Ci WoGa? Z forum psychopatów i zboczeńców? Masz w ogóle jakiś instynkt samozachowawczy? :P

Dark DragonDark DragonAle robisz nam reklamę Acu :P.

ewerlordxp PW
23 stycznia 2015, 17:00
Trzeba zmienić język domyślny systemu na rosyjski przed instalacja WoG.

Morglin PW
23 stycznia 2015, 17:06
Instalacja i FAQ. Sprawdź, czy robisz wszystko zgodnie z opisem i czy masz odpowiednią wersję H3 (wraz z SoD-em).

Drwal PW
23 stycznia 2015, 17:19
Jakiś czas temu zrobiłem poradnik video dotyczący instalacji Woga. Może on Ci pomoże, bo do Gdańska raczej nikt z nas nie będzie się fatygował. :)

https://www.youtube.com/watch?v=lUo43ThBVFY

mery PW
23 stycznia 2015, 17:39
Dzięki za wasze podpowiedzi ale ja jestem laikiem komputerowym i nie dam rady myślałam że ktoś z okolic trójmiasta mi to po prostu ogarnie, szkoda że nikogo nie ma postaram się jeszcze powalczyć

krasnolud99 PW
23 stycznia 2015, 17:42
Ja mieszkam koło gdańska ale nie ogarne niczego

Kammer PW
23 stycznia 2015, 21:07
Nie słuchaj się ich. :P

U nas wszyscy stanowią jedną wielką rodzinę. A zamiast WoGa polecam ERA II. Masz to samo, co WoG + znacznie stabilniejsze i podatniejsze na modyfikowanie.

krasnolud99 PW
23 stycznia 2015, 21:25
Kammer:
A zamiast WoGa polecam ERA II
To już nie promujesz VCMI tylko Ere?

Kammer PW
23 stycznia 2015, 21:32
W kategorii platforma do modów - wygrywa VCMI (z minimalną przewagą nad ERA II).
W kategorii WoG - wygrywa ERA II.

mery PW
23 stycznia 2015, 22:45
Kammer dzięki wielkie BIG UP!!! - gram!!!

Ziemowit95 PW
31 stycznia 2015, 14:13
Witam. Mam problem z WoGiem. Przedstawiam sytuację:
-siedzę na komputerze zastępczym, który ma zamontowany Mac OS X (10.6.8 najprawdopodobniej), i sytuacja ta długo się niestety nie zmieni,
-instalacja HoMM 3 Złota Edycja się udała poprzez Wineskin, gra działa bez problemu,
-instalacja jak i włączenie h3WoG.exe się udaje poprzez Wineskin, lecz wciśnięcie w samej grze OPCJE WOG powoduje zawieszenie się gry, nawet olanie tych opcji powoduje, że po pojawieniu się mapy gry, gra się zawiesza, w obu przypadkach jednak zminimalizowanie do pulpitu (tutaj nazywanego biurkiem) się udaje, lecz ponowne wejście do gry się już nie udaje, i trzeba ją wyłączyć i na nowo włączyć,
-pomimo zainstalowanego WOGa w różnych konfiguracjach, a to z nowymi skryptami, a to ze spolszczeniem i spolszczonymi skrypatmi, jak i z polską czcionką i bez niej, gra reaguje tak samo,
-Heroes3.exe i h3blade.exe, pomimo obecności WoGa, odpalają się normanie, i wtedy gra działa jak gdyby nigdy nic.

I teraz nasuwa się moje pytanie do ogarniętych w tym temacie - czy jest jakiś sposób na odpalenie WoGa? Strasznie mi na tym zależy, bo należę do tych, co jak raz zainstalowali WoGa, to już potem bez niego nie mogą grać w HoMM 3. Porad w internecie jest jak na lekarstwo, przejrzałem wiele zakamarków internetu, na wielu anglojęzycznych forach niby dają porady, ale do końca nie wiadomo czy one działają, i w sumie nikt nic nie wie. Na polskich forach ze świecą szukać pomocy. Dlatego chciałbym dostać jasną, twierdzącą odpowiedź - jaki jest dobry sposób na odpalenie WoGa na Mac OSie X?

Kammer PW
31 stycznia 2015, 16:36
Ziemowicie, nie znam się na Macach, ale może sprawdzisz ERA II (linka parę postów niżej)? Jest to poprawiona wersja WoGa i może w niej dodali kompatybilność z Macami.

krasnoludzie99, czemu o VCMI piszesz w temacie WoGa?

HobbitHobbitNieaktualne.

krasnolud99 PW
2 lutego 2015, 16:22
Dobra, mam problem, ściągnąłem Ere ze skarbca, instaluje ją i wszystko ok. Odpalam ją klikam new game, single scenario i... wyskakuje mi dużo błędów i jest napisane na początku coś tam ERM. Prosze o szybką pomoc

Drwal PW
2 lutego 2015, 22:29
Wklej treść tych błędów, powodów mogą być setki. Masz coś innego zainstalowanego w folderze z grą poza Erą?

krasnolud99 PW
2 lutego 2015, 22:32
Mam zainstalowane VCMI

Kammer PW
2 lutego 2015, 22:37
Pierwsza zasada moddingu: nie mieszaj. :P

Zrób reinstalkę. Podałeś właściwą ścieżkę dostępu?
strona: 1 - 2 - 3 ... 93 - 94 - 95 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel