Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 21 - 22 - 23

Agon PW
16 listopada 2014, 01:03
Popłakałem się ze śmiechu jak zobaczyłem te "rusałki" xDDDDD

Skąd bierzecie te twarze? W Simsach 2 (bo w inne nie grałem, to nie wiem) były całkiem ładne dziewczyny. Tylko nie wiem, czy stamtąd da się coś wyciągnąć.

Hayven PW
16 listopada 2014, 11:50
@Agon - nie mam Simsów, a nawet gdyby bazowały one na .gr2, to wciąż brakuje mi programu, którym da się takie coś wrzucić do Heroes. Niemniej, widziałeś rusałkę na ostatnim, zbiorowym screenie? Czy jest wciąż aż taka zła? :D

Agon PW
16 listopada 2014, 15:53
W sumie może być, w HV i tak te wszystkie jednostki wyglądają dziwnie xD

Kammer PW
22 listopada 2014, 16:12
Hydrae drewnae:


Kammer PW
3 grudnia 2014, 18:33

Górski PW
7 grudnia 2014, 09:18
Pytanie. Czy prace nad cytadelą do heroesa 5 idą do przodu?

desmond PW
19 grudnia 2014, 18:25
Cytat:
Pytanie. Czy prace nad cytadelą do heroesa 5 idą do przodu?
*klik*
Poza tym pojawiła się nowa wersja Sanktuarium, która wreszcie wprowadza zbożowych magów kirina.

Dru PW
20 grudnia 2014, 11:11
Ja mam pytanie co do modyfikacji z Sanktuarium. Czy zamek jest dodawany do gry, czy podmienia już istniejący zamek? Bo wizualnie prezentuje się bardzo ładnie :)

Morglin PW
20 grudnia 2014, 11:36
Sanctuary mod:
This modification replaces the Sylvan on Sanctuary city.

Dru PW
20 grudnia 2014, 13:07
Wybacz, niezauważeniem :P Szkoda, że zamek nie jest dodawany, a zastępuje oryginalne miasto :( Wiem, że za pomocą platformy NFC jest możliwość dodawania jednostek bez podmiany, także może i doczekamy się kiedyś takiej opcji z nowymi zamkami...

Hayven PW
20 grudnia 2014, 15:40
Można dodać nowe miasto, ale musi ono mieć mechanikę jednego z już istniejących, jego budynki specjalne i istniejącą rasę jednostek. No i żeby nim zagrać, trzeba je ustawić na konkretnych mapach (takim miastem jest Warownia z Księgi Czarodzieja, bazująca na Przystani mechaniką).

Żeby dodać zupełnie nowe miasto, które losowałoby się na mapach standardowych, trzeba by pogrzebać w kodzie gry, dodać nową frakcję, nową rasę (w tym: określić czy dobra/neutralna/zła, teren natywny, budynki frakcyjne itp.), wszystko to przy modyfikacji pliku .exe i wielu plików z folderu data. Niestety, nikomu jeszcze się to nie udało, a jedyną osobą, która może mieć mgliste pojęcie na temat tego, od czego można zacząć, jest Quantomas, autor moda poprawiającego sztuczną inteligencję i jej szybkość.

Dru PW
20 grudnia 2014, 18:58
Dzięki za wyjaśnienie Hayven! Mam nadzieje, że doczekamy się swego rodzaju WoGa dla HoMM 5 :) Gdyż obecnie szkoda mi podmieniać oryginalne miasto na inne zmodyfikowane.

Hayven PW
24 grudnia 2014, 14:03
Mam dla Was trzy nowiny: dwie dobre, jedną niekoniecznie.

Pierwsza, zła, to taka, że kończę prace nad modem. Mam wrażenie, że podoba się tylko kilku osobom z Tawerny, a mnie już odchodzi ochota, zwłaszcza że marnuję na to mnóstwo czasu a wyniki są mizerne - wystarczy spojrzeć na ostatnie screeny, żeby zrozumieć o czym mówię. Myślałem, że wyjdzie ładnie, a wyszło jak zwykle. Trudno.

Druga, na osłodę, to taka, że nie zamierzam już więcej Wam przeszkadzać. Niniejszym kończę wszelką działalność w społeczności okołoheroesowej. Czas zająć się prawdziwym życiem.

Trzecia wiadomość, chyba najlepsza - przez ostatnie kilka tygodni pracowałem nad czymś w miarę grywalnym, i mam nadzieję, że mi się udało - nie ponoszę odpowiedzialności za crashe i inne błędy, za wszelkie przepraszam, a wynikają one jedynie z niedostatecznej ilości czasu, bo koniecznie chciałem zdążyć z tym wszystkim na dzisiaj.

Oto wszystko, co udało mi się natworzyć przez ostatni rok. Wrzućcie to do folderu "data".
A tutaj mapka, na której powinno to prawidłowo działać (przepraszam jeśli nie działa). Polecam grę na poprawionym AI z Eternal Essence.

Starałem się, by mapka była jak najładniejsza wizualnie i myślę, że mi się udało dać z siebie (prawie) wszystko w tej kwestii. Za ewentualne błędy w skrypcie przepraszam.

W tym miejscu podziękowania niech otrzymają:

lynch - za pomoc ze sporą ilością mechaniki i bohaterami
Raelag323 - za teksturki Łuczniczek
Psatkha - za głowę Orka
Sojlex - za logo projektu
Silveres - za teksturę Rycerza
J. M. Sower - za tekstury Rusałki
Lord_Khorne, Menelag, zahar - za dobre rady
Hellburn, Fauch i inni - za krytykę
Tabris - za skarpetkową hydrę
Kammer - za gazującego druida
Acid Dragon - za czterdziestoletnią rusałczą prostytutkę z porażeniem mózgowym

Przepraszam jeśli kogoś zapomniałem - zawsze sobie powtarzałem, że muszę sobie zapisywać wszystkich, a w końcu i tak tego nie zrobiłem.

PS. Mam nadzieję, że w Jaskini Behemota zaakceptowana zostanie wersja mapki pod zwykłe Dzikie Hordy. Będzie ją można wówczas pobrać z tamtejszej Krypty Map

PPS. Tarnoobie, jeśli to czytasz - chłopie, zdecyduj się, czego chcesz od życia. Jeśli uważasz, że marnujesz tutaj czas, po prostu nie marnuj go, i tyle. Zrób coś konstruktywnego albo nie rób nic. Proste.

Dark Dragon PW
24 grudnia 2014, 14:16
Powiem, że ja z wielkim zainteresowanie śledziłem poczynania tego moda. Chętnie go przetestuję. Dodatkowo chciałbym powiedzieć, że nie musisz rezygnować ze swojego hobby. Możesz nie poświęcać mu tak wiele czasu, ale szkoda porzucać coś czemu poświęciło się tylko wysiłku i serca.

Morglin PW
24 grudnia 2014, 18:12
Miałem to wrzucić wcześniej, ale zrezygnowałem, bo nie chciałem żebyś się obraził. Ale skoro i tak nie jesteś w humorze...


Acid Dragon PW
24 grudnia 2014, 19:15
Mnie z kolei interesuje każdy fanowski projekt, który jest aktywnie tworzony i który ma szansę ukończenia. Ten również obserwowałem i z chęcią wstawiłbym informację o premierze H5 Succession Wars na stronie głównej.

Anyways, Hayvenie - zrobisz jak zechcesz, aczkolwiek jeśli po pewnym czasie zdecydujesz się wrócić do prac, to pamiętaj, że Grota będzie dalej tu gdzie jest, a miejsca na serwerze na dobre fanowskie projekty jest sporo :).

Powodzenia z "prawdziwym życiem"!

Drwal PW
24 grudnia 2014, 19:27
Morglin:
Jaka gra...takie rusałki.

Ta grafika powinna kandydować na mem roku. :D Fakt, jest to trochę złośliwe, ale nie da się przy tym nie uśmiechnąć. :)
Btw. nie wiem skąd wytrzasnąłeś ten pierwszy obrazek rusałek. Są cudowne, zakochałem się. :D

Co do projektu: jego główną siłą jest to, że jest modem do Heroes V. Nie jestem fanem tej gry, ale chętnie bym przetestował grywalną wersję. Zachęcałbym oczywiście do kontynuowania prac, ale myślę że sam wiesz najlepiej co powinieneś. Brawa za wytrwałość. Całkiem udany prezent na Święta. :)

Matheo PW
24 grudnia 2014, 23:10
Szkoda! Już sobie wyobrażałem stronę o tym modzie ;)

Czasami jest, że brak komentarzy to dobry znak. Niektórzy udzielają się tylko wtedy, gdy jest się do czego przyczepić ;)

Nie ważne co będziesz robił w życiu. Ważne aby sprawiało Ci to frajdę.

Lord Piorunów PW
22 lutego 2015, 07:14
Witam, może ktoś podać mi link do Heroes V Skull of Shadows? Z góry dzięki.

Co do tych rusałek, nie podobają mi się, ponieważ mają zbyt starą i brzydką twarz.
Reszta może być.

Dark DragonDark DragonUprasza się o nie pisanie posta pod postem. Jest coś takiego jak przycisk "edytuj".

Górski PW
22 lutego 2015, 10:53
Jak zainstalować mody do heroes V? Robię jak mówią napierw aktualizuje heroes V do wersji 3.1.1 ale mam tylko 3.1 nie wiem czemu tak :/. Potem instaluję ten program do dawanie nowych miast ale nie wiem czy on się instaluje bo mogę go instalować bez końca i nic się nie dzieje zresztą tak samo mam z modami i tą aktualizacją. W moim przypadku chciałbym zainstalować najnowszą wersje Sanktuarium. Co trzeba zrobić by działało?
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel