Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Mody na androida
komnata: Podziemna Tawerna

Górski PW
17 października 2014, 15:57
Witam. Czy oprócz tego że można pobrać heroes 3 na Androida, to można na Android pobrać mody ?

Warmonger PW
17 października 2014, 17:17
Nie ma jeszcze Launchera dla systemu Android. Jednak same mody można pobrać i zainstalować ręcznie.

Hayven PW
17 października 2014, 19:36
Wiem, że już o to pytałem, ale moja odpowiedź gdzieś umknęła - czy będziecie oficjalnie wspierać wersję na Androida? Pytam, bo sam jestem zainteresowany, a obecna wersja nie chce działać ;)

Warmonger PW
17 października 2014, 20:05
Co to znaczy oficjalnie? Współpracuje z nami jeden programista Androida, który po prostu kompiluje pełne wersje i wrzuca na Google Play.

Hayven PW
18 października 2014, 12:47
Miałem na myśli wersję wspieraną przez team VCMI, bo słyszałem, że ta obecna nie jest przez Was sprawdzona, no i nie można na Waszym forum pisać o problemach z nią :P

voncur PW
19 października 2014, 00:56
Nie wiem, co ćpałeś...
Ale:
W zamierzchłych czasach ktoś zrobił emulator windy 95 i pod to wrzucił pierwszą wersje VCMI.

War napisał że oficjalnie jest wersja VCMI dzięki wolontariatowi jakiegoś typa.

O co więc chodzi??

Azon PW
19 października 2014, 02:06
"voncur":
O co więc chodzi??
Nie wiem, koniczynko, być może o to czy ta wersja będzie wspierana, tak jak sformował to pytanie Hayven. To, że dana wersja istnieje nie oznacza, że twórcy mają zamiar w jakikolwiek sposób zajmować się ewentualnymi błędami czy opiniami użytkowników. To trochę jak z wspomnianym przez ciebie Win95 - system istnieje ale na pomoc technicznej odeślą cię z kwitkiem. Tłumaczę dlatego, że sam jestem ciekaw jak sprawa z tym systemem wygląda.

xardas33 PW
19 października 2014, 09:14
Takie same mody jak do VCMI na kompie możesz wrzucić na androida. Bo to jest to samo VCMI tylko zaportowane na androida. Ja np. na moim androidzie na wersji VCMI 0.95 miałem swoje nowe ulepszenia jednostek w zamkach i nowe tło menu. I wszystko git działało. Poprostu instalujesz danego moda do normalnego VCMI a na kompie a później np. przez usb przerzucasz sobie do katalogu Mods w VCMI na androidzie.

Warmonger PW
19 października 2014, 10:08
Cytat:
słyszałem, że ta obecna nie jest przez Was sprawdzona, no i nie można na Waszym forum pisać o problemach z nią :P
To znaczy od kogo słyszałeś?

Ze trzy lata temu mieliśmy inną wersję na Androida, której autor zupełnie nas olał i porzucił projekt. Od wersji 0.95 zajmuje się nią inny człowiek, zdecydowanie bardziej do rzeczy.

Hayven PW
19 października 2014, 10:46
Ach, no to widzisz, Warmongerze, to ten stary, niewspierany port mi nie działał :D Zaraz sprawdzę ten tworzony we współpracy z Wami, którego ostatnia wersja notabene została zamieszczona po tym jak ostatni raz tego szukałem. Zresztą, już teraz widzę, że to zupełnie coś innego, niż kiedyś sprawdzałem.
temat: Mody na androida

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel