Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 39 - 40 - 41 ... 84 - 85 - 86

Hubertus PW
22 września 2014, 16:16
Niektóre z projektów są całkiem ciekawe i ładnie wykonane, ale ceny zdecydowanie za wysokie.

Darkem PW
23 września 2014, 13:02
Hayven
I tak i nie. Właśnie o to w tym chodzi.

ANcientDRuids
"I animal to you", że właśnie na tym polega cały dowcip :). Po prostu uwielbiam "PONGLISH" i dedykowana mu seria koszulek jest skierowana do ludzi, którzy łapią takie "gry błędów".

Hubertus
Dziękuję za miłe słowa! Sprawa ceny jest i dyskusyjna i problematyczna na ten moment, ale mam nadzieję, że niedługo troszkę się zmieni.

Alamar PW
30 września 2014, 14:43
Jako że Nicolai pewnie nie da mi spokoju, póki nie pokażę, co posiadam, tak więc oto moja kolekcja pewnej sagi:







Czego brakuje? Kilku innych gier zdobytych... mniej oficjalnym sposobem: SW:Rebellion, Rogue Squadron, Jedi Knight (1, 2, Outcast, Academy), SW:Galactic Battleground oraz "trochę" komiksów: od Złotej Ery Sithów, przez zeszyty "Komiks", aż do wydań zbiorczych (Dziedzictwo, Mroczne Czasy, Rycerze...)

I na koniec mały bonus. Ciekaw jestem czy ktoś rozpozna wszystkie myśliwce? (jedna odpowiedź jest podchwytliwa, bo chodzi o pojazd na którym wzorowano widoczny tu model).

Nemomon PW
30 września 2014, 14:54
Ten piankowy marynarz najlepszy z całej tej kolekcji!

Górski PW
30 września 2014, 15:03
Skoro można tu zadawać pytania różne, to chętnie jedno zadam, zna ktoś jakiś fajny mod na little fighter?

Morglin PW
30 września 2014, 15:22
Nigdy nie interesowałem się zbytnio sceną moderską LF2, ale w dwie modyfikacje zdarzyło mi się zagrać. Pierwsza, to Little Fighter 2.5. Z tego co pamiętam, odblokowuje ona wszystkie postacie tak, że nie trzeba do tego używać kodów i dodaje kilka nowych postaci jak np. Smoczego Rycerza, starego mnicha Dao, elektrycznego Volta i jeszcze kilka innych, o których nie pamiętam. Oprócz tego, wprowadza ona trochę nowych przedmiotów i broń palną. Jest też kilka poprawek do istniejących postaci. Przykładowo, dysk Johna jest teraz silniejszy, Freeze dostaje nowy czar, Firen może wyczarować ognisty miecz. I wiele innych. Ogólnie, to od tej modyfikacji zacząłem grać w LF2 i spędziłem przy niej znacznie więcej czasu niż przy oryginalnej grze.

Drugą modyfikacją, w którą zdarzyło mi się zagrać jest Little Fighter 3. Nie polecam jej. Zupełny brak balansu tak, że postacie są albo słabe i bezużyteczne, albo potężna i prawie niezniszczalne. Można pobrać, pooglądać nowe grafiki i chwilę się pobawić, ale na dłuższą metę nie polecam.

Dopisek:
dokładniejszy opis LF 2.5 i LF3, jakbyś był zainteresowany.

Górski PW
30 września 2014, 18:06
2.5 grałem :D i bardzo fajne, i 3 też miałem a jeszcze oprócz tych =)

alex1989 PW
1 października 2014, 19:55
Wymienię konto na uplay'u z zarejestrowaną grą Might and Magic Heroes VI Complete edition za Kroniki Might and Magic antologie lub Clash of Heroes lub Dark Messiah. Jeżeli ktoś by chciał wymienić wszystkie gry dorzuce kod na steam duengon siegie 3 i kod na uplay'a shaun white skateboarding i from dust barzdzo mi zależy na tych grach.

Morglin PW
4 listopada 2014, 22:02
Takie cuda dziś znalazłem, że aż muszę zareklamować, niech inni też nacieszą oczy: szkielet, zombie i wampir

Profil autora na deviantarcie.

HubertusHubertusKapitalne grafiki.

W międzyczasie doszła jeszcze mumia.

Górski PW
10 listopada 2014, 12:12
Gdzie znajdę najcnotliwsze istoty Netany ?

Dark Dragon PW
10 listopada 2014, 13:17
Remake miasta Czarodziejki też świetny.
Hydra tak BTW wyboru line-upu do Lochu oraz Zielony Smok, który osobiście mnie się mniej podoba.

AmiDaDeer PW
12 listopada 2014, 18:44
Piwo dla naszego naczelnego grotowego Horsefuckera!

Górski PW
15 listopada 2014, 12:19
Witam. Otóż jak mówi sam temat, mam pewien problem a mianowice: gram w King's Bounty Dark Side i mam już zebrane 2 najcnotliwsze istoty Naetany, gdzie znajdę trzecią ? Nawet wiem już że w Helvendii znajde trzecią istote, tylko gdzie zacząć zadanie by się pojawiłą?

Darkem PW
22 listopada 2014, 13:34
Panie i Panowie, śpieszę donieść, iż przenoszę się na serwis CupSELL.pl. Od dziś zapraszam pod adres: http://nsn.cupsell.pl/

Nowy sklep.
Nowe ceny.

Laxx PW
22 listopada 2014, 20:06
Alamarze, jestem pod wrażeniem *.*" Brakłoby mi życia, aby to wszystko przeczytać...

Alamar PW
22 listopada 2014, 20:37
Jeśli mówisz o książkach, to dobry tytuł wystarczy na kilka dni - do tygodnia. Te gorsze można czytać latami, a i tak nie chce się ich dokończyć.

Laxx PW
23 listopada 2014, 13:32
Już nie wspominam nawet o klockach Lego...wyjdź za mnie proszę xD

Ratonhnhaké:ton PW
23 listopada 2014, 14:16
Podpisuję się pod prośbą Laxx. Tylko... adoptuj mnie.

AmiDaDeer PW
23 listopada 2014, 16:06
A mnie weź jako pieska.

Kammer PW
23 listopada 2014, 16:46
Masz Kammerdynera.
strona: 1 - 2 - 3 ... 39 - 40 - 41 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel