Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 28 - 29 - 30

Acid Dragon PW
22 września 2014, 13:14
Na HC też zapodałem ;).

Poza tym - fakt, nowych głosów wiele raczej już nie przybędzie, ale może kogoś do zmiany to przekona.

Darkem PW
22 września 2014, 13:19
Jeżeli zajdzie taka potrzeba zmienię swój głos i zamiast wspierać Siłę Lasu zagłosuję na Balans. Furia od samego początku wydawała mi się najmniej ciekawą, nudną wręcz opcją. Przeczytałem jej opis z głupim uśmieszkiem na twarzy zastanawiając się po co twórcy podali taką propozycję. "Przecież nikt na to nie zagłosuje..." Widać myliłem się. Czarę goryczy przelewają komentarze, których autorzy z dumą przyznają się do tworzenia wielu kont... To po prostu żałosne.
Dziecinada i tyle.
Przykro mi, że tak świetna koncepcja jak "głosowanie fanów" zostało tak zepsute. Trochę mi wstyd i mam nadzieję, że Ubi nie zrezygnuje z pomysłu, a jedynie go jakoś dopracuje. Bo ja wiem... Możliwość oddania głosu jedynie w wypadku posiadania jakiejś części gry? Weryfikacja telefoniczna?


Acid Dragon PW
22 września 2014, 13:34
Jak napisałem na HC - Siła Lasu byłaby moim drugim wyborem, gdyby to Równowaga była teraz na ostatnim miejscu.

Nie ma, co prawda, Feniksa i Rusałki, ale ma kultowe Jednorożce. Plus - zachowuje Szmaragdowych Rycerzy (ciekawy koncept zupełnie nowej jednostki) oraz - jak wspomniałem w propagandzie - taką samą różnorodność stworzeń.

Jeśli jednak chodzi o Jednorożce, to nie są kompletnie stracone.
Zgodnie z fragmentem Kompendium Ashanu, jaki wcześniej cytowałem, jest spora szansa, że Szmaragdowi Rycerze mogą dosiadać właśnie Jednorożce. Trzeba tylko po głosowaniu trąbić o tym Ubisoftowi.

EDIT: fun fact. Przez nieco ponad godzinę przewaga Furii zwiększyła się z 3% do 5%. Ciekawe, prawda?

Vexes PW
22 września 2014, 15:11
Oh drogi smoku z dnia na dzień to głosowanie staje się coraz śmieszniejsze.
A i ciekawa propaganda ;)

Hayven PW
22 września 2014, 15:50
@Smoqu - Nie z 3% do 5% tylko z trzech do pięciu punktów procentowych :D

Darkem PW
22 września 2014, 15:56
Podejrzewam, że Furia zyskuje dzięki legionom ze wschodu ;). Duża część komentarzy zapisanych cyrylicą zachęca, ba, wręcz rozkazuje by głosować na trzecią opcję. Duża część fanów sagi pochodzi właśnie z Rosji i nie oszukujmy się, niezbyt lubią się integrować i wolą pozostać na swoich forach. Czy mamy na nich jakąś wtyczkę, która mogłaby przekazać nam informacje o wschodnich nastrojach?

Vexes PW
22 września 2014, 16:21
@up
Ten Putin już mnie wkurza, najpierw Ukraina a teraz zmusza ludzi by głosowali za 3 wariantem. A wszytko po to by Irollan było słabe i nie pomogło Ukrainie.

Acid Dragon PW
22 września 2014, 16:24
Już 6 procent przewagi.

Jak te głosy szybko dziś lecą, choć przez 3 dni jakoś nie chciały ani ruszyć... i wszystkie na Furię...

Hubertus PW
22 września 2014, 16:25
Ja myślałem że głosy z Siły Lasu powędrują na Furię, a tu Siła rośnie też w siłę, tyle, że Furia jeszcze bardziej.

W dobrze pojętym interesie transparentności byłbym za naciskiem na Ubisoft, by pokazał jak kształtowało się poparcie i ile faktycznie oddano głosów z podziałem na kraje. Chociaż akurat z obecnego rozwoju sytuacji jestem zadowolony. :P Go Fury, go!

Nicolai PW
22 września 2014, 16:39
Darkem:
Czarę goryczy przelewają komentarze, których autorzy z dumą przyznają się do tworzenia wielu kont... To po prostu żałosne.
Może warto poinformować o tym fancie Marhzina?
Darkem:
Podejrzewam, że Furia zyskuje dzięki legionom ze wschodu ;). Duża część komentarzy zapisanych cyrylicą zachęca, ba, wręcz rozkazuje by głosować na trzecią opcję.
Ciężko powiedzieć kto nabija Furii tyle głosów, jedyne co wiemy to fakt, że takie coś to skrajna dziecinada. Naprawdę dwa tanki i dwa leśne duszki są warte oszukiwania?
Hubertus:
Ja myślałem że głosy z Siły Lasu powędrują na Furię, a tu Siła rośnie też w siłę, tyle, że Furia jeszcze bardziej.
Sile Lasu bliżej do Równowagi niż Furii ;)

Acid Dragon PW
22 września 2014, 16:43
Nie wiem co się dzieje, ale 3% głosów w 4 godziny to naprawdę niespotykana skala.

W 4 godziny musiałoby zagłosować nawet i 200 ludzi (zakładając, że liczba głosów pokrywa się z liczbą komentarzy), i to zakładając, że wszyscy, bez wyjątku głosowaliby na Furię.

Viking PW
22 września 2014, 16:51
Multikonta faktycznie mogłyby być dobrym wyjaśnieniem wahań w głosowaniu. Największa szkoda to jednak jak dla mnie fakt, że łucznicy będą jednostką I poziomu - to chybiony pomysł, gdyż pewnie będą padać jak muchy jak Strzelcy w H3. Wspaniała propaganda Kwasowy Smoku, ale nie zmienię wyboru z Furii na Balans :)

Qui PW
22 września 2014, 16:52
Zapewne odbywają się walki głosobotów :P.

Zehir-12 PW
22 września 2014, 17:26
To naprawdę przykre, że przez oszustów większość graczy będzie rozczarowana (bo normalnie prowadził by pewnie balans, a tuż za nim siła). Nie będziemy mogli grać ani jednorożcami, ani feniksami tylko dlatego, że
pan Z. chciałby mieć jednostki furii w grze i stworzył sobie kilka kont, by zapewnić jej większe poparcie Kto wie. Może ten sam pan przekupywał też ludzi w realnym świecie (Ty Janek! Weź zagłosuj na furię to dam ci dychę xD). Fajnie by było gdyby Ubi zbadało sprawę i żeby się okazało, że tak naprawdę prowadzi balans (czy tam siła). No ludzie! Leśne elfy walczą honorowo! Posiadanie fałszywych wcieleń to raczej domena bezimiennych :P
Pozdrawiam wszystkich głosujących i ich fałszywe konta ;)

Vexes PW
22 września 2014, 17:33
Najciekawsze jest to że we wcześniejszych dniach procenty wzrastały po równo w odpowiednich odstępach czasowych np. 1% na jeden dzień albo pół dnia. Wniosek garstka ludzi chcących by furia wygrała robiła sobie co dzień po jednym dwa fałszywe konta i głosowała, a teraz to już w ogóle jest jakaś abstrakcja!

Xelacient PW
22 września 2014, 17:34
Ja tam jako ukryta opcja kucna, zagłosowałem na Furię, byleby tylko do gry weszły jelenie (tak, mam zwalone nie tylko na punkcie kuców, ale także i innych kopytnych czworonogów), oczywiście dla mnie ideałem byłaby opcja z jednorożcami i jeleniami, ale jeśli mam wypierać to chce wypromować nową nację parzystokopytnych!

Narzekania na niski potencjał oblężniczy jakoś do mnie trafiają, albo jestem słabym taktykiem, albo zwyczajnie wiem, że decydujące bitwy dzieją się na otwartym polu, bo jeśli przeciwnik da się zepchnąć do miasta to jego klęska staje się kwestią czasu.

Co najwyżej mam mieszane uczucia z drzewcami i driadami, z jednej strony wyrośnięty drzewiec jest dla mnie porównywalną istotą ze smokiem, z drugiej strony trochę kiepsko, że podstawie mamy jednostkę zorientowaną na współprace z jednostką, która jest opcjonalna (czyli lepiej, żeby drzewce były w elicie zamiast czempionach).

Toteż zamiast driad wolałbym węże, ale już tam... jelenie są najważniejsze.

Oczywiście można się zastanawiać czy warto wystawiać swoją markę na ryzyko szwanku, byle tylko zaspokoić swoje fetysze, no ale skoro dali wybór... przynajmniej mam czyste sumienie, że głosowałem tylko z jednego konta. :P

Acid Dragon PW
22 września 2014, 17:53
Kolejna godzina i kolejny 1% dla Furii. Jak to dziś szybko leci....

Andruids PW
22 września 2014, 18:01
Koniec końców zagłosowałem na Siłę. Tak jak w przypadku Furii interesuje mnie synergia drzewców z driadami, a czy jednorożec, czy porożec, jeden wuj. Na brzózałce też mi niewiele zależy, ale za to wyjątkowo chciałbym zobaczyć w grze te zielone amazonki.

Hubertus PW
22 września 2014, 19:15
Już jest 8% przewagi, furia się rozkręca :)

Alamar PW
22 września 2014, 19:21
Tylko potem nie płaczcie, jeśli okaże się, że Sylvan jest niegrywalny/za słaby/niezbalansowany/itd. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel