Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13

zuchniao PW
18 maja 2014, 22:04
Ściągnąłem go bodajże ze strony ubisoftu :)

zuchniao PW
18 maja 2014, 22:37
Po zaktualizowaniu sterowników do karty graficznej uruchomiłem grę, pograłem sobie 15 min (rekord) i znowu czarny ekran po tym jak kończyłem kampanię. Co może pomóc?

TopFunny525 PW
19 maja 2014, 17:18
Ja wiem, że to może być głupia propozycja, ale zrób reinstall gry. A następnie po kolei ściągnij wszystkie łatki tak, jak to jest pokazanie w komnacie Heroes VI. Może reinstall i ponowna instalacja łatek coś ci pomogą.

zuchniao PW
20 maja 2014, 11:48
tak zrobiłem, niestety nie działa, napisałem do ubisoftu, zobaczymy, może oni coś poradzą :)

raf38 PW
1 lipca 2014, 18:28
Witam,
Bardzo proszę o pomoc i nie usuwanie tego postu
otóż w jednym z wcześniejszych postów pisałem o tym że nie mogę wczytać zapisanych stanów gry ( po kliknięciu zmieniały kolor na szary i były po prostu nieaktywne.
Myślałem że to problem w samej grze i przeinstalowałem ją jednak po reinstalce po połączeniu z usługą conflux muzyka zaczyna się rwać i wywala mnie do pulpitu (konkretnie do okna uplay.
Może ktoś mi napisze co się dzieje bo do tej pory mogłem grać normalnie i mnie nie wyrzucało (nie licząc problemu ze stanami gry)
Proszę pomóżcie
Rafał

Lux PW
12 sierpnia 2014, 19:28
Mam problem z Uplayem. Wyskakuje okienko, że program musi być zamknięty. Niestety nie mogę zrobić reinstalacji gry, ponieważ obecnie nie mam jej przy sobie... Wie ktoś czy da się cokolwiek zrobić? :)

Alamar PW
12 sierpnia 2014, 20:05
Problem dotyczy Uplaya czy samego H6?
Jeśli to pierwsze, to polecam odinstalować Uplaya i zainstalować ponownie, tym razem ściągając go ze strony Ubisoftu (ten dołączony na płytkach z grą czasem nie działa jak trzeba), a następnie go zaktualizować (powinno to nastąpić automatycznie).

Lux PW
12 sierpnia 2014, 22:04
Dotyczył Uplaya, naprawiłem to. Teraz jednak pojawił się problem związany bezpośrednio z grą, a mianowicie wieszanie się gry i czarny ekran po rozpoczęciu walki co jakiś czas. Zmieniałem już sterowniki karty graficznej, nie wiem co robić...

Jasder PW
9 września 2014, 10:14
Cześć
Kupiłem Heroes VI pełną edycję. Mam podstawowy problem w grze, zarówno w dance macabre oraz cienie mroku mam ciemny ekran. I teraz jakie macie pomysły? Znalazłem informację, że należy ściągnąć plik ddraw, lecz to nic nie dało, problem jest ciągle, włączę kampanie, to odrazu pierwsze filmiki są ciemne i nic nie widać. zaczyna się misja i wszystko jest ok do chwili kiedy postacią chcę wyjść na powierzchnię wówczas znowu obraz jest ciemny....
Wersja gry po zainstalowaniu to 2.0. kiedy ściągam patche 2.1. to błąd nie znika oraz.... wyskakuje kolejny błąd, gra nie może połączyć się z netem. wyskakuje informacja że jestem w grze offline i gra zaleca się połączyć... dodatek 2.1.1. nie robi nic nowego. Jakie rady macie aby to odpalić?
Dodatm że karta graficzna bez problemów odtwarzała mi podstawę gry.

Acid Dragon PW
10 września 2014, 17:54
Jedyne, co mogę powiedzieć to moje własne obserwacje związane z patchami (czyli jednocześnie z dodatkiem). Zauważyłem, że wymagania gry zwiększyły się po którymś patchu i o ile podstawową wersję gry udało mi się jeszcze uruchomić na moim starym sprzęcie (na minimalnych wymaganiach), tak po spatchowaniu grać już nie mogłem - nie wczytywały się tekstury, czarne ekrany, etc.

Być może więc Twoim problemem jest sprzęt. Innej sugestii nie mam.

MrKrisBas PW
14 września 2014, 23:17
Witam, czy miał ktoś problem z odpaleniem Kampani Lochów?
Jak tylko wybieram cechy rodowe Raelag'a i je zatwierdzam to muzyka z menu automatycznie się wyłącza oraz pojawia się czarny ekran z kursorem "Herosowym"
którym mogę poruszać. Przeszedłem wszystkie kampanie z podstawki i takich problemów nie miałem. Reinstall nie pomógł. Z góry dziękuję za każdą próbę pomocy.

wanzet PW
19 listopada 2014, 20:59
Witam i pozdrawiam wszystkich
Mam problem z multiplayerem gdy tworze pokój moze do mnie dołaczyc tylko jedna osoba (jest nas czterech) pozostali dwaj dostaja komunikat o przekroczeniu czasu polaczenia lub blad synchronizacji dzieje sie tak za kazdym razem gdy ktokolwiek z nas stworzy pokoj

Górski PW
26 stycznia 2015, 12:07
Witam, mam pewien problem, dzieje się tak tylko w dodatkach. Nie mogę w nie grać bo podczas niektórych filmików, zejśća do podziemii, czy po prostu podczas samej gry ekran mi się strasznie ściemnia, i nie wiem co mam zrobić. Przedtem działało normalnie kiedy miałem Windows 8, ale kiedy zaktualizowałem na Windows 8.1 jest stan jaki opisałem wcześniej, dzieje się tak na trybie offline, oraz online, z góry dzięki za pomoc.

Sovelias PW
7 lutego 2015, 14:53
Witam, nie mogę zagrać w trybie multi bo cały czas mi wyskakuje przekroczono czas połączenia. Wiecie może co z tym zrobić?

kuba13131315 PW
7 lutego 2015, 22:48
Kiedy wchodzę do miasta klikam rzeźby coś wybudować np. siedlisko z jednostkami i kiedy klikne żeby je wybudować gra się zacina jest głos Ale ciągle pokazany jest ekran miasta. To samo się dzieje jak np.klikam na ten młoteczek do budowania budynków.
Ps.z góry dzięki za pomoc i przepraszam jeśli takie pytanie już zadano

StrzELEc PW
21 kwietnia 2015, 19:20
Witam! Mam pewien problem mianowicie gdy chcę zagrać kampanię piratów to robi mi się czarny ekran (widać tylko parę jasnych elementów na mapie. To samo u ciemniaków (mrocznych elfów). Mam wersje 2.1.1 i odpowiednią kartę graficzną.

Górski PW
21 kwietnia 2015, 19:37
Też tak miałem. Problem rozwiązania jest ławtwiejszy niż się zdaje. Po prostu zmień menu na to z Cragiem Hackiem (nie wiem czy może być inne).

EDIT

Zadziałało?

StrzELEc PW
21 kwietnia 2015, 21:12
Nie ;-;

Górski PW
21 kwietnia 2015, 21:14
Dziwne. U mnie to zadziałało.

desmond PW
21 kwietnia 2015, 22:10
Masz na myśli coś takiego?


Jeśli tak, to mam tak samo, tzn. też dotyczy to tylko map z dodatków, i z tego co czytałem (a wiele nie czytałem, bo gra nędzna, więc szukać się nie chciało) nic się nie da z tym zrobić.
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13
temat: [Przywiązany] Problemy techniczne z Heroes VI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel