Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43

Matheo PW
31 sierpnia 2014, 21:20
Trochę za wcześnie, na takie przypuszczenia. Wakacje się kończą. Może autor przygotowuje się do nowego roku szkolnego. Miejmy nadzieję, że przed końcem września jakakolwiek informacja się pojawi.

Hei-reg; PW
2 września 2014, 11:58
Cześć, wybaczcie, że przez tak długi czas się nie odzywałem, niestety nastał trochę cięższy okres i na prawdę nie mam czasu na razie na robienie miasta. Oczywiście z niego nie rezygnuję! Projekt nie upadł ani nie upadnie, mimo przerw będę do niego wracał aż do skutku. Za bardzo jestem zadowolony z tego jak się potoczył, żeby teraz dać sobie z nim spokój. Oznacza to też ze nikomu nie przekażę tego miasta, chce ekran dokończyć sam.

Wrzesień mam maksymalnie zawalony, dlatego żeby nie trzymać nikogo w niepewności datę wznowienia prac ustalam na październik. Wtedy już powinno się trochę poukładać i będę mógł wrócić do pracy nad miastem. :)


Górski PW
7 października 2014, 19:11
Co jest ? Minął już miesiąc a prace dalej stoją w miejscu? Ach te fanowskie projekty...

Morglin PW
7 października 2014, 19:18
Ach te krasnoludy...

Hei-reg;:
Wrzesień mam maksymalnie zawalony, dlatego żeby nie trzymać nikogo w niepewności datę wznowienia prac ustalam na październik. Wtedy już powinno się trochę poukładać i będę mógł wrócić do pracy nad miastem.

Październik się jeszcze nie skończył.

Górski PW
7 października 2014, 19:19
Ale prace zostały przeniesione na październik, nie po październiku :/.

Nephretes PW
7 października 2014, 19:20
Październik, z tego co mi się wydaje, trwa do 31. Może lepiej dać autorowi czas na spokojną pracę zamiast go pośpieszać.

HobbitHobbitI tego się trzymajmy.

krasnolud99 PW
16 listopada 2014, 18:39
Ja wolałbym jakieś nowe wieści dotyczące tego miasta dostać od autora. Nie pośpieszam go tylko nic nie widać już od długiego czasu

Hei-reg; PW
16 listopada 2014, 23:01
Cały czas tu jestem. ;) Na forum wchodzę codziennie, żeby śledzić poczynania autorów innych miast, szczególnie Oasis Nephretesa, który zasuwa jak wół. :D Na swoje miasto niestety na razie nie mam czasu. Myślałem, że jak zacznie się kolejny semestr studiów to będę miał tyle czasu ile rok temu w tym czasie, niestety jest odwrotnie. xD Ponadto w najbliższym czasie szykuje mi się coś, co ograniczy mój czas na rysowanie dosłownie do zera, a w co pokładam z kolei dużo nadziei, więc na razie niestety nie ma co liczyć na mój powrót. Przepraszam za wprowadzenie w błąd z powrotem prac w październiku.
(tak, widzę ile razy użyłem słowa "czas"...xD)

Powtórzę się znowu: miasta oczywiście nie porzucam, skończę je rysować prędzej czy później na 100%. Na razie jednak się zanosi, że jednak później. :)

Tymczasem dopingujcie twórców innych miast. :D


EDIT

kurde no i macie... zajrzałem tu, poczytałem komentarze i jak mnie naszło...

to zrobiłem grala ;O


nie wyśpie się teraz no ale oh well...xD

voncur PW
17 listopada 2014, 03:09
Ale miazga O.o...
Ty to masz talent ! :)

Nephretes PW
17 listopada 2014, 06:27
Zupełnie nie rozumiem po co Ci sen, to tylko strata czasu, lepiej rysuj :v

A tak na serio, jak zawsze zachwycasz :) Zazdroszczę talentu i spójnej koncepcji (wizji miasta) od początku.

Warmonger PW
17 listopada 2014, 08:34
Nieźle to wygląda, ale za Chiny nie wiem, co autor miał na myśli.

Matheo PW
17 listopada 2014, 09:47
Ja również nie wiem co to, ale wygląda cudownie ;) Nawet sobie sprawy nie zdajesz, jak bardzo się ucieszyłem widząc Twój nowy post.

mr_R PW
17 listopada 2014, 12:16
nawet jeśli mamy czekać do wakacji to warto będzie. Graal świetnie wygląda, chciałbym zobaczyć na pełnym ekranie miasta, wszystkie budynki, które stworzyłeś.

Biros12 PW
17 listopada 2014, 13:47
Odnowić tak całego H3... bardzo wdzięczny i ponadczasowy styl.
A co do Graala; jest skromnie i smacznie :)

Drwal PW
17 listopada 2014, 14:17
Warmonger:
Nieźle to wygląda, ale za Chiny nie wiem, co autor miał na myśli.

Mam dokładnie to samo. Przypomina mi jakaś stara czaszkę potwora (może smoka), na której wyrosło drzewo. :D Ciekawy jestem czy Hei nam zdradzi co to dokładnie jest i czym się inspirował.

AmiDaDeer PW
17 listopada 2014, 16:25
Wiecie, graale oryginalnych miast zwykle bez nazwy również nie mówią, co autor miał na myśli. :P Wystarczy to jednak nazwać Drzewna czaszka i już wszystko się wyjaśnia.

Wiwern PW
17 listopada 2014, 16:33
Nie do końca wiadomo co jest graalem, ale i tak robi wrażenie. Życzę pomyślnego życia prywatnego. Załatw co masz załatwić, zrób co masz zrobić, a potem dopiero na spokojnie wróć do prac i zaskocz nas raz jeszcze. :>

Xernfaex PW
17 listopada 2014, 17:07
Toż to coś przepięknego <3... Z niecierpliwością czekam na rozwój, efekt finalny przyćmi oryginał 3DO ;o... Mam nadzieję że autor znajdzie czas na swoje dzieło prędzej czy później... Będę czekał *,*

krasnolud99 PW
17 listopada 2014, 21:01
Nie lepiej do line-upu dać coś innego zamiast modliszki na 7. poziom, np. licho?

Baloq PW
18 listopada 2014, 17:02
Jeśli mamy tutaj goryle, skalne żółwie, żaboludzi, to modliszka jako 7 bądź 6 poziom pasuje idealnie. Moim zdaniem jej ulepszenia jako Przeraza pasuje idealnie, lepsze to niż po raz setny Królewska, Cesarska, Wielka ect.

Samo miasto zapowiada się idealnie. Świetne wyważenie pomiędzy istniejącymi już Bastionem, Wrotami czy Cytadelą. Nic dodać, nic ująć, gratulacje! Jestem pełen podziwu i zazdrości dla twoich prac jak i umiejętności ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43
temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel