Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 21 - 22 - 23

Nicolai PW
28 sierpnia 2014, 07:56
Hayven:
Proście, a będzie wam dane, nowa rusałka :P
Znacznie lepiej, ale musisz dopasować tekstury do siebie, bo teraz to wygląda jak bezgłowa Rusałka, która pożyczyła sobie czerep od jakiegoś manekina ;)

Hayven PW
28 sierpnia 2014, 11:03
Obiad Acida i nie tylko :P





Kammer PW
28 sierpnia 2014, 11:45
Portrety są do innych jednostek, jak mniemam?

Nie jestem przekonany co do takiej ilości złota. Trochę to razi w oczy i sprawia wrażenie, że cała zbroja jest uberciężka. A jak patrzę na kolorystykę, pozy i układ krasnalni, to przypomina mi to to:

Hayven PW
28 sierpnia 2014, 11:55
To nie portrety, tylko wygląd Dimitriego i Ectora po zmianie (nie zamieszczałem tutaj podobizn wszystkich bohaterów, zgadza się?) :P

Kammer PW
28 sierpnia 2014, 11:59
Nie, nie zamieszczałeś. Ale ten pierwszy ma takie fajne, wyłupiaste oko.

Dark Dragon PW
28 sierpnia 2014, 12:39
Krasnale wyglądają poprawnie.

J. M. Sower PW
4 września 2014, 16:47
Może to nie jest jeszcze miss Ashanu, ale spójrzcie na wyniki moich prac nad teksturami:

Kammer PW
4 września 2014, 16:51
Morda brzydka, ręce i stopy za ciemne, a skrzydła są za ładne. :P

Acid Dragon PW
4 września 2014, 16:52
No dobra, jest faktycznie kolejny postęp. Teraz od 30-letniej zołzowatej bizneswoman zeszliśmy do 20-letniej studentki politechniki. Co prawda najbrzydszej na swoim roku, aczkolwiek panowie na politechnikach i tak nie mają wielkiego wyboru :P. Twarz nadal do poprawy.

Kammer PW
4 września 2014, 16:57
Więc studentki politechnik maja kolorowe skrzydełka? Wow, o wiele lepiej niż te z medyka czy uniwerków. :P

Kolejny przystanek - 15-letnia modelka topless. Chyba, że Acid się przyczepi, za epatowanie nagością nieletnich...

Degraf PW
4 września 2014, 17:24
Na silniku graficznym H5 chyba nic lepszego nie da się osiągnąć.

Niemniej - trochę na anorektyczkę wygląda

Hayven PW
4 września 2014, 17:55
Do piętnastki nie dobiję, nie martwcie się :P

A że anorektyczka? Who cares?

desmond PW
13 września 2014, 10:25
Legenda moddingu h5 - sylan - powrócił, i to powrócił w wielkim stylu.
Jak napisał w tym temacie ma zamiar stworzyć mod, który zastępowałby wszystkie oryginalne miasta z h5, przy czym to zadanie podzielone byłoby na 3 odrębne mody, w ten sposób, że już pierwszy mod wprowadziłby Zagajnik (miasto roślinowatych), Cytadelę (odpowiednik z h3) oraz Iglicę (odpowiednik Vori z h3). Co do pozostałych miast wiadomo, że będą to m.in. Grota (zła odmiana nag), Faktoria (miasto mechaniczne) oraz Azyl (piraci).
Poniżej kilka zdjęć:
1. Zagajnik
miasto

bohater

jednostka 7-go poziomu (bulbozaur ;))


2. cytadela
miasto

bohater

jednostka 7-go poziomu (gorgoryczyn)


3. iglica
miasto

bohater

jednostka 7-go poziomu (olbrzym, wendigo yeti)


4. grota
miasto


5. faktoria
miasto

jednostka 7-go poziomu (smoczy golem)


6. azyl
miasto

jednostka 7-go poziomu (kraken)


4 inne
bezimienny

Degraf PW
13 września 2014, 11:48
Do wszelkich projektów podmieniających wszystkie miasta jestem sceptyczny - jako-tako to chyba tylko projekt konwersji H3 na styl H2 dało poprawne rezultaty (chociaż i tak zamek heretyków nie był i nie jest dokończony, zatem podmianka niepełna).

Ze wszystkiego to najgorzej chyba wypada smoczy golem :( Kraken potrzebuje kompletnej przebudowy - bo chyba nie ma technologii "pływania w betonie/ziemi" niczym okręty z fanowskiego cyberpaństwa "Wielka Rzeczpospolita" :P

Garett PW
13 września 2014, 12:10
Bohater Zagajnika wygląda tak naprawdę świetnie, aż chciałoby się użyć pewnego mało kulturalnego słowa. :P
Bulbozaur :P wygląda jak przewrócona choinka, której ktoś dodał dodał nogi i łeb jaszczura.
Sam wygląd Zagajniku jest średniawy.
Cytadela wygląda jak cytadela i tyle.
Bohater zbyt rażąco przypomina bohatera Inferna, no i te głowy wilków...
Gorgoryczyn przypomina mi tą hydrę co jest na plus.
Iglica wygląda jak instancja z gry Allods Online, czyli całkiem fajnie.
Bohater na jelonku wywołuje kolejne skojarzenie z Allodsem, tam można było kupić strój i wyglądać identycznie jak nasz Dziadek Mróz.
Yeti - ok
(Kwasowa) Grota - budynki za bardzo kontrastują z tymi jasnymi skałami.
Faktoria, czyli Forge w H5. :>
Smoczy Golem nie wygląda jak smok, a jak armatka na pajęczych odnóżach, sama jednostka wygląda całkiem całkiem, ale inna nazwa by się przydała.
Azyl - miasto na statku piracki?
Kraken bardziej przypomina pająka niż morskiego potwora, według mnie to on wygląda najgorzej.
Bezimienny wydaje się trochę zbyt umięśniony.

Kammer PW
13 września 2014, 12:12
Jak przyciągnąć uwagę Kammera? Napisać w temacie słowo-klucz Vori.

Zagajnik daje radę, bohater Cytadeli wygląda jak wkurzony Mikołaj, ten z Vori Iglicy też ciekaw, ale Yrti nie lubię *tupie nogą*. Azyl śmierdzi mi HotA, a na temat Faktorni i Groty nie mam zdania.

Hayven PW
13 września 2014, 13:17
Faktoria wygląda ciekawie, a po głębszych oględzinach w Smoczym Golemie widzę model czołgu - a więc jednak do czegoś się przydał :)

Bohater Cytadeli nie jest bohaterem "typowym" tylko kampanijnym, jaszczurem spalonym ogniem.

Azyl wygląda jak wariacja na temat Akademii, a maszty są obiektami areny. Dobrze zrobione tak czy siak.

PS. Ktoś chce zobaczyć oteksturowane elfy? :D

desmond PW
13 września 2014, 20:08
Cytat:
Do wszelkich projektów podmieniających wszystkie miasta jestem sceptyczny - jako-tako to chyba tylko projekt konwersji H3 na styl H2 dało poprawne rezultaty
A to były jeszcze jakieś projekty totalnej konwersji w którejkolwiek części poza wyżej wymienionym (oraz hayvenowskim)?
Zresztą modowanie h5 jest na tyle proste, że każdy może sobie wybrać, które miasta mu pasują i tylko te załadować. Na razie jest pewne, że Iglica zastępuje Nekropolię, Zagajnik-Inferno, Cytadela-Twierdzę, a co do pozostałych to przypuszczam, że Azyl zastąpi Przystań (tak było w poprzedniej wersji moda tego samego autora), Faktor(n)ia-Akademię, Grota-Loch, Sanktuarium-Sylwan(kiedyś sylan robił moda dodającego standardowe Sanktuarium), no i zostaje jedno miejsce, jak podejrzewam Wolne Miasta zamiast Fortecy.

Smoczy golem rzeczywiście ma niefortunną nazwę, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że będzie to jednostka strzelająca.
Standardowy wygląd bohatera z Cytadeli wygląda tak:

A i jeśli dobrze zrozumiałem, to owe mroczne nagi są w sojuszu z bezimiennymi, a ten wklejony wcześniej model bezimiennego to jednostka 7-go poziomu Groty.

Hayven: dobrze by było gdybyś założył osobny temat dla swojego moda i w pierwszym poście edytował wszystkie aktualne grafiki oraz podawał założenia co do wprowadzanych zmian w mechanice gry. To by ułatwiło wskazywanie ewentualnych niedopracowań.

Dark Dragon PW
13 września 2014, 20:30
Mógłby ktoś wykonać moda/dodatek, który przywraca oryginalnego Yetiego na najnowszą wersję H5 :P.

Hayven PW
14 września 2014, 15:38
@Dark - zapodaj starą wersję, to zobaczę co da się zrobić.

@Desmond - gdyby tylko był ktoś tak miły, żeby wydzielić wszystkie wypowiedzi z tego tematu dotyczące mojego moda, to już bym zajął się dopełnieniem wszystkich informacji :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel