Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37

Karasnik PW
10 lipca 2014, 13:40
Dawno nie grałem w DoC-a, więc wróciłem, sprawdzam nowe dodatki i wyhaczyłem fajny kruczek pomimo poprawek, o których czytałem. :P Konkretnie: Crusader Chaplain - Kapitan Krzyżówców. WTF? Nie rozumiem tego, szczególnie, że istnieje takie słowo jak Kapelan, które w tym przypadku byłoby lepsze :P

Alamar PW
10 lipca 2014, 13:46
Powiedział bym coś na temat tłumaczenia nie tylko Duela, ale i innych gier spod znaku MM od Ubisoftu Polska, ale to się nie nadaje do publikacji... przynajmniej nie przed północą. :P

marcinnovy PW
31 lipca 2014, 17:36
Siemka, jestem laikiem w świecie might & magic duel na ps3 i mam takie pytanie: zakupiłem gre przez ps store za 42zł i jak jestem w sklepie u emilio (za pierwszym razem) była informacja, że tylko teraz mogie kupić jakiś pakiet za 44zł a teraz jest już cena 144zł można kupić również osobno pakiety kart, ,pustkowia itp,, po 42zł za pakiet a są ich 4. proszę o informację czy można te karty kupić za walute w grze bądź też je zdobyć jakoś czy tylko wydawając tyle kasy ? Pozdrawiam

Kammer PW
31 lipca 2014, 17:56
Wait, wait, wait... To w konsolowym DoCu są WYŁĄCZNIE pakiety za prawdziwe pieniadze? o_o Toż to jest gigantyczny skok na kasę!

Aczkolwiek wątpię, by była to jedyna opcja. Tam czasem nie jest napisane: "złota" zamiast "złotych"?

marcinnovy PW
31 lipca 2014, 20:54
Niestety wszystkie dodatki są płatne i to tylko za gotówkę (przekierowuje na ps store), do tego jak skorzystałem z oferty all bundle series na 200000 golda to otrzymałem tylko 50000 i odblokowało mi jedną paczkę... :( a to za dodatkowe 42_zł :(

SzpanerTKD PW
21 sierpnia 2014, 09:29
Hej! Wróciłem tutaj po długiej przerwie do gry. Patrzę i widzę, że moje ulubione karty, które tworzyły mocne combom inferno już nie nadają się do_gry... jedynie do kampanii. Może ktoś mi tak jasno określić jak tu budować talie, żeby można było nią grać normalnie?
Dzięki, bo już pogubiony jestem teraz. Zmusili mnie aby grac na samej kampanii obecnie, żeby trochę golda wyhaczyć na nowe pakiety. Opłaca się zakupić zgubę gryfa? Czy ten mniejszy podstawowy ? Pieczęci się już teraz za lvl nie dostaje?

Kammer PW
21 sierpnia 2014, 09:57
Co masz na myśli, że karty nie nadają się do gry? Zostaly znerfione czy stały się "bezużyteczne"? Jeśli to drugie, to możesz zmienić format na Otwarty i zyskasz wszystkie swe karty dostępne w builderze talii.

Jednostki w Zgubie krążą wokół grupowalności, więc mozesz sprawdzić nowe taktyki. Zaklęcia i łuty są interesujące. Nowy podstawowy kupuj, jeśli czujesz deficyt kart, które w nim występują.

A z pieczątkami za poziom pożegnaj się.

SzpanerTKD PW
21 sierpnia 2014, 10:11
Właśnie mi o to chodzi, że nie można ich używać :( Władca marionetek odpadł, lilim z 8 hp odpadła. Dobrze rozumiem, że teraz można grać tylko tymi kartami z zestawu podstawowego II, a resztą_(władca marionetek, fireball, lilim) już w pojedynkach czy turniejach nie?
Może ktoś dać linka do spisu kart ze zguby gryfa i zestawu podstawowego II?

kuackillah PW
21 sierpnia 2014, 11:18
W deck builderze masz opcje filtrowania i tryby w jakim chcesz złozyc deck - standard (czyli base set 2 + HoN + GB + każdy następny dodatek), open (wszystkie karty które wyszły i wyjdą), weekly (tryb który ma własne zasady np. tylko karty z twierdzy lub same stworki i wiele innych możliwości). Najprościej będzie jeżeli klikniesz stwórz nowy deck, i zmień na tryb standard i wtedy zobaczysz ile kart wchodzi w ten tryb z twojej kolekcji.

SzpanerTKD PW
22 sierpnia 2014, 07:55
Dzięki to pomogło mi wiele. Zastanawiam się czy jest strona, na której jest spis kart z dodatków oddzielnie i z base set 2?
Zastanawiam się nad określeniem kreatur ognia, ile ich jest w DoC?

kuackillah PW
22 sierpnia 2014, 10:02
na tej stronie masz wszystko,
http://tools.mmdocking.com/cards
no i na grocie też ;)
http://www.duel.acidcave.net/karty.html

SzpanerTKD PW
22 sierpnia 2014, 10:34
No na Grocie jest, ale niezaktualizowane. Nie ma tych nowych herosów. Ktoś wie, które to są stworzenia ognia? Zastanawia mnie użycie zaklęcia "szalejący ogień" , do których stworzeń będzie miało zastosowanie. Ma ktoś pomysł? Do każdego z inferna?

Dark DragonDark DragonZdania zaczynamy z wielkiej litery. Nie stawiamy spacji przed pytajnikiem. Zalecam korzystanie z polskich znaków oraz przeczytanie posta przed jego wysłaniem. Znaki interpunkcyjne również nie gryzą!

Kammer PW
22 sierpnia 2014, 17:56
Z moich notatek wynika, że stworzenia ogniowe to: Dręczyciel, Matka Roju, Oprawca, Siewca Zagłady, Czarodziejka Chaosu, Piekielny Imp, Szurnięty imp, Ifryt Pożeracz Dusz, Hikyu, Pięść Furii, Maniak Ogni Piekielnych, Niewolnik Ogni Piekielnych, Oprawca Chaosu, Nadymacz Ogni Piekielnych, Piekielny Niszczyciel i żywiołaki ognia. Jak to sprawdzić? Trzeba się przyjrzeć każdej karcie. :P

Jednakże w nowej wersji działu będzie wyszukiwanie po żywiole stworzenia.

Dr.Kafar PW
11 września 2014, 19:22
Hej, wróciłem po dłuższej przerwie do gry (skończyłem zaraz przed wprowadzeniem zestawu podstawowego II) i mam kilka pytań.

1. Widzę, że rankingowo można grać tylko kartami z zestawu II, nawet jeśli dublują te z zestawu I - czy jest jakaś opcja aby gra uznawała mi te karty jako zestaw II?
2. Czy karty z zestawu I, to karty już zbędne? Czy pozostaje mi je posprzedawać w piekielnej otchłani? - interesują mnie tylko gry rankingowe.

Kammer PW
11 września 2014, 19:34
1. Jeżeli masz karty z BS01, które występują w BS02, to możesz spokojnie je wkładać do talii standardowej.
2. Możesz nimi grać w Openie, gdzie dostępne są wszetkie karty, jakie do tej pory wyszły.

Wazz PW
11 września 2014, 19:47
Można grać rankingowy Open także.
W sekcji tworzenie talii, jest zakładka pozwalająca Ci wybrać pomiędzy trybem open, standard i weekly.

btw, w przeciągu miesiąca pojawia się na forum tyle pytań o to, że można by gdzieś przykleić jakąś dłuższą odpowiedź. Albo FaQ w dziale DoC uaktualnić.

Dark Dragon PW
12 września 2014, 08:59
Rozszerzyłem FAQ o wersję steamową oraz format.

Salen PW
2 lutego 2015, 14:49
Witam.

Już drugi raz zdarza mi się, że ranga stoi na 0% pomimo wygranych, nawet po serii zwycięstw z rzędu 5 razy. Wcześniej odblokowało się po zmianie frakcji, gdyż cały czas jedną grałem, teraz nic nie pomaga... Prosiłbym o jakąś radę. Na internecie znalazłem tylko coś o MMR, że spadło poniżej progu, ale skoro większą ilość pojedynków wygrywam niż przegrywam to jaki w tym sens?

Dark Dragon PW
3 lutego 2015, 15:44
Czy gra jest zainstalowana przez UPlay lub Steam? Czy tak się dzieje jedynie na Twoim komputerze? W ogóle jest to wersja komputerowa?

Salen PW
9 lutego 2015, 12:38
Nie tylko, uplay, wersja komputerowa. Teraz koledze tak samo się zrobiło, choć ma przez steam. Na początku wydawało mi się to normalne, że ktoś spadnie do 0 i musi nadrobić walki, ale parę tygodni i nic, a na google praktycznie żadnej wzmianki o tym.
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel