Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [RPG/Głosowanie] New York TV
komnata: Nieznane Opowieści

Wiwern PW
18 lipca 2014, 21:41
Jeśli czytacie ten temat to pierwszy akt przygody już się zakończył. Możecie teraz oddać głosy na swoich ulubieńców oraz ostatecznie zdecydować kto przejdzie dalej. Niezależnie czy wybieracie dane osoby przez współczucie, sposób ich odegrania, ciekawość wątków to każdy głos jest tak samo ważny. Przysługują wam łącznie 3 głosy do oddania. Jeden o wartości 3 punktów, jeden o wartości 2 punktów oraz jeden o wartości jednego. Po oddaniu wszystkich głosów nastąpi zsumowanie punktów i pierwsze cztery osoby przejdą do dalszej części przygody. Warto też pamiętać, że osoby które miały więcej punktów mają zwiększony stopień sławy w telewizji, który przekłada się na przychylność ze strony telewidzów i samego MG.

Gracze też mogą oddawać głosy, ale nie mogą ich oddawać na siebie.

Kammer PW
18 lipca 2014, 21:45
Trzy punkty otrzymuje Hobbit, za okazanie wsparcia elfowi. :P
Dwa punkty lecą do Irhaka za przelecenie okna.
A jeden otrzymuje Syrious za eksperymenty alchemiczne.

Irhak PW
18 lipca 2014, 21:47
3 - Keitaio (Baal ma plany :P)
2 - wilczek (przyda się Tomusiowi :P)
1 - Caol (zemsta totalna :P)

Belegor PW
18 lipca 2014, 21:48
3 punkty dla Hobbita za bycie bohaterem
2 punkty dla Baasila, jako jedyny w ogóle nic nie oberwał
1 punkt dla Garetta, bo sojuszników trzeba wspierać

Garett PW
18 lipca 2014, 21:53
3 dla Basila bo musi mi wybaczyć wyskoczenie z okna. :P
2 dla Caola, bo jak sam napisał, sojuszników trza wspierać.
1 dla... Baala, tak również mam co do ciebie plany Irhak. :P

AmiDaDeer PW
18 lipca 2014, 21:55
3 punkty dla Keitaro, wmieszał się w sporo intryg i jak na tyle zagrożeń całkiem nieźle mu się powiodło.
2 punkty dla Caola, uratował całą klasę z opresji, poza tym Finn będzie na jego ślubie.
1 punkt dla Simona, w ramach zadośćuczynienia za nieudane leczenie.

Bychu PW
18 lipca 2014, 21:55
3pkt - Hobbit, za wklepanie Irhakowi i bycie jedynym którego można podciągnąć pod dresa którego mi tutaj brakuje.
2pkt - Irhak, za danie sobie wklepać i zamianę broni w zabawki erotyczne. I jego wizja gry mi się podoba.
1pkt - Syrious, za to, że nie chciał a i tak wyrwał panienkę i to blondynkę :P

Trith PW
18 lipca 2014, 21:56
Cytat:
punkty dla Baasila, jako jedyny w ogóle nic nie oberwał
Gdyby nie taki drobny szczegół, że przez jakiegoś nierozgarniętego demona spadł z wieży. :P

Więc...
3 punkty - Simon - bo warto umierać (tak, to jest humor)
2 punkty - Keitaro - bo ktoś tutaj zasłużył na karnego mopa
1 punkt - Finn - bo z nim zapowiada się prawdziwa pora na przygodę

Wiwern PW
18 lipca 2014, 22:10
3 pkt -> Caol za swoje plany nowych produktów, sklepanie "tomków", polityczne sojusze i ten epicki ślub. Na ten moment win sesji. :D
2 pkt -> Basil za trzymanie się z boku, sprzątanie, homo wstawki oraz tekst o cyckach Alkony. :>
1 pkt -> Lucifer! Co prawda Finn zjada go merytorycznie i odegraniem na śniadanie, to jednak demon jest czarnym koniem sesji i niech się cieszy, bo może dużo jeszcze zmienić.

Xelacient PW
18 lipca 2014, 22:17
Postacie oceniam wedle tego jak dobrze mi się czytało ich watki.

3 punkty - Finn Kosovsky, bo jakoś jego działania zachowywały logiczny ciąg i rozumiałem co się dzieje z jego postacią.

2 punkty - Basil Hiacynt Anagnos - podobnie jak wyżej, moze jego rola ograniczała się do narzekania, ale za to nawiąznie, nie mogłem dac mniej

1 punkt - Simon Kentucky der Schlertzen della Sekatora de Odhins - za kiepskie rzuty i za utratę świadomości po zemdleniu.

Wiwern PW
18 lipca 2014, 22:30
No i mamy oficjalne wyniki:

1 miejsce -> Hobbit i jego "wilczek". 15 Punktów zapewnia mu miażdżącą przewagę nad rywalami.

2 miejsce -> Syrious i Garett z ich 10 punktami. W sesji dwaj współpracownicy, ale zupełnie dwie różne osoby. Z jednej strony gruba ryba uwikłana w dziwne relacje małżeńskie i poważny sojusz, a z drugiej trickster i najbardziej przewrotna persona w sesji.

3 miejsce -> Trith i jego 9 punktów. Raczej poza bójkami, ale na tyle charakterystyczny by otrzymać sympatię wszystkich.

4 miejsce -> Irhak i Kammer z 5 punktami. Przez całą sesję robili z tych złych i nielubianych. Pod koniec odnieśli niebywałe sukcesy, ale jednak nie odzyskali szacunku.

Osoby spoza podium zgodnie z powagą głosowania zostają na najbliższe akty wycięte z ramówki, ale nie oznacza to ich całkowitego wyłączenia z sesji. W ostatnim akcie szykuje się dla nich coś specjalnego. ;>
temat: [RPG/Głosowanie] New York TV

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel