Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przybity] H5 - problemy techniczne
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Kreator PW
23 grudnia 2008, 18:33
Przepraszam, że post pod postem ale mam pytanie odnośnie tego patcha 1.6, czy ktoś wie co dokładnie łata ten patch? Czy np, pozwala na save/load podczas bitwy (tak jest w dodatku "Kuźnia przeznaczenia"), czy kwestie karawany też załatwia ten patch? itd.

Alamar PW
23 grudnia 2008, 18:54
By mieć karawany, musisz posiadać i grać w dodatek - w podstawce ich nie spotkasz, tak jak nie spotkasz alternatywnych ulepszeń poza TOE.
Co do zapisu podczas gry, to nie wiem.

juna PW
10 kwietnia 2009, 21:09
Witam,
chciałam zagrać w kampanię Dzikie Hordy, ale już przy drugiej misji napotkałam problem. Chodzi mi o pierwszą misję (Ostatni duch) kampanii Wola Ashy. Po pierwsze od razu po zdobyciu zamku mam odblokowane dwukrotne ulepszanie jednostek, a podobno powinnam taką możliwość dostać dopiero po odwiedzeniu Chaty wiedźmy. Po drugie po pokonaniu smoków strzegących klucza nic się nie dzieje. Pokonałam obie grupy smoków, pojechałam do portalu żywiołów, ale tam mogłam tylko kupić jednostki - działał on jak normalny budynek. Bez klucza do portalu nie mogę ukończyć misji i grać dalej. Czy ktoś może miał też taki problem? Z czego to może wynikać i co mogę zrobić, żeby jednka móc grać?

dambibi PW
10 kwietnia 2009, 22:07
Hmmmm może z tego że masz pirata?

Jeśli nie masz to przeinstaluj grę, Może to pomoże.

juna PW
12 kwietnia 2009, 20:17
Grę miałam orginalną, i przeinstalowanie pomogło. Dziękuję bardzo za podpowiedź.

Haregar PW
2 stycznia 2010, 17:08
W jakiej kolejności instalować patche, aby dojść do 1.6 w wersji standardowej premierowej CD?

Jeddite PW
29 stycznia 2012, 14:17
Mam problem z modem Serce Ashan - po wybraniu kampani (skrót "Serce Ashan") gra się wyłącza (przedtem miałem uzurpator moda, ale go odinstalowałem). Czy powinna być w menu animacja palącej się akademii i napis "Uzurpator"?

Link do "Co wyłączyć w pliku konfiguracyjnym, aby gra działała sprawniej" nie działa, a bardzo by mi się przydał.

Dark Dragon PW
29 stycznia 2012, 15:19
Jeddite:
Czy powinna być w menu animacja palącej się akademii i napis "Uzurpator"?
Zdecydowanie nie. IMHO powinieneś przeinstalować grę i na czysto wgrać moda :)

Hubertus PW
29 stycznia 2012, 15:39
Tak, mody do Heroes V najlepiej instalować na niezmodyfikowaną grę, to pozwala unikać bugów i crashów, chyba że są podane dokładne instrukcje które pliki zostały zmienione.

Jeddite PW
12 lutego 2012, 12:50
Dzięki!

Mam inny problem:

Serce Ashan odinstalowałem, H5TotE reinstalowałem i usunąłem profile gracza. Zainstalowałem patch 1.1.1 i mody (kampanie z H5 i HoF, nowe wyglądy bohaterów itd.), uruchamiam grę, wybieram profil i... crash! Laptop mi się uruchamia ponownie. Co robię źle?

TopFunny525 PW
18 lutego 2012, 15:25
Jeddite:
Serce Ashan odinstalowałem, H5TotE reinstalowałem i usunąłem profile gracza. Zainstalowałem patch 1.1.1 i mody (kampanie z H5 i HoF, nowe wyglądy bohaterów itd.), uruchamiam grę, wybieram profil i... crash! Laptop mi się uruchamia ponownie. Co robię źle?
Nie wiem. Ale to są moje przypuszczenia, że:
1)Albo coś masz zrypane z grą(nie wiem porysowana płyta, gdzieś złamana?)
2)Albo ściągnąłeś uszkodzoną wersję dodatku. Czasami tak niestety bywa:(.
3)Albo instalowałeś bądź instalujesz w złej kolejności!(Spróbuj zainstalować bez patcha! może wtedy coś się stanie).
4)Albo masz po prostu pirata i to dlatego wszystko ci się pieprzy.

Jeddite PW
27 lutego 2012, 17:58
@Up Ani jedno, ani drugie, trzecie i czwarte - to był błąd profilu, ale dzięki!
Teraz pytanie z innej beczki:
Czy da się dodawać budynki do miast? Jeśli tak, to gdzie?

Jeddite PW
31 lipca 2012, 21:36
Mam inny problem: chcę grać własną grę, wszystko ustawiam i nawet nie ładuje się scenariusz, a gra się wywala. Nie mam ustawionego fullscreenu. W czym może być problem?

Nieaktualne. Znowu problem: mam TotE i mój yeti wygląda jak... wilk. Gdzie można pobrać dodatek Yeti (SnowApe)?

Kradziej PW
30 października 2012, 06:51
Mam taki problem mianowicie zniknął mi folder z oryginalnymi mapami, czy ktoś wie gdzie może się znajdować jakaś kopia, a jeżeli nie to czy jest jakaś strona skąd mogę je pobrać?

Dark Dragon PW
30 października 2012, 14:38
Cytat:
Znowu problem: mam TotE i mój yeti wygląda jak... wilk. Gdzie można pobrać dodatek Yeti (SnowApe)?
"Dodatek Yeti (SnowApe)" nie współpracuje z upatchowaną wersją gry, a żadna jego nowsza wersja nigdy nie powstała...

Cytat:
Mam taki problem mianowicie zniknął mi folder z oryginalnymi mapami, czy ktoś wie gdzie może się znajdować jakaś kopia, a jeżeli nie to czy jest jakaś strona skąd mogę je pobrać?
W "Moje Dokumenty" również powinien znajdować się folder z grą oraz mapami AFAIK.

Kradziej PW
30 października 2012, 16:41
Właśnie nigdzie tego nie ma, a płytę pożyczyłem kuzynowi więc nie zainstaluje na nowo. Stron żadnych nie znacie?

Dark Dragon PW
27 stycznia 2013, 16:00
Spotkałem się z dość nietypowym problemem. Na początku po instalacji podstawki upatchowałem ją do wersji 1.41 (kolekcjonerka, we właściwej kolejności), następnie przeszedłem kampanię Nekro i postanowiłem upatchować do 1.6. Niby uaktualnienie zainstalowało się poprawnie (1.5>1.6), ale w grze dalej wyświetla się wersja 1.41, *.exe też ma taki numerek i taki też jest plik readme w folderze gry. Dlaczego tak się dzieje? Czy gra się w ogóle zaktualizowała?

System Windows 7 SP1. Ponowne próby upatchowania wykazują, że gra jest już zaktualizowana do najnowszej wersji.

TopFunny525 PW
30 czerwca 2014, 14:19
Witam :)

Niestety nie wiedziałem gdzie to dać, więc jeżeli post się nie nadaje do tego tematu, to prosiłbym uprzejmie o jego przeniesienie. W każdym bądź razie przejdę do konkretów. Podczas oblężenia Talongard (ostatnia misja kampanii Zehira w ToTE), Biara używa specyficznych zaklęć nazywanych "ognisty łańcuch" (Umiejętność podobna co chain shoot w przypadku sukkubus mistress) czy też tzw. "fala ognia". Wie ktoś jak je zdobyć?

Hayven PW
30 czerwca 2014, 16:34
Poprzez modding, dając je bohaterom na starcie, a druga opcja - przez skrypt. Gdzieś mam zachomikowanego moda, który daje te zdolności paru bohaterom, więc jeśli go wygrzebię to dam Ci znać ;)

TopFunny525 PW
30 czerwca 2014, 17:08
Byłoby mi bardzo miło, gdyż z przyjemnością zobaczyłbym "kampanijne" umiejętności inferna w grach niestandartowych.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [przybity] H5 - problemy techniczne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel