Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Might and Magic VIII - Problem z muzyką (Wydanie IM Group)
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Ithilcrack PW
11 czerwca 2014, 08:59
Witam!
Mam problem ze swoim M&M VIII od IM Group. Nie jest to żadna cenegowa antologia itd. Rok temu kiedy grałem w tę grę była muzyka ale teraz jej nie ma. Powiem od razu, że instalowana była z tej samej płyty i mnie to dosyć zaskoczyło. W trakcie instalacji nie było na końcu rejestracji w 3DO (powinna być, prawda?) ani instalator nie wymagał CD2 2(W tym przypadku CD1 - Instalacja a CD2 - Gra). Co mam zrobić aby grać w w tą grę z muzyką? Dla mnie to jest najważniejszy element we wszystkich grach uniwersum M&M
Pozdrawiam

Alamar PW
11 czerwca 2014, 09:31
Sprawdź przede wszystkim, czy masz włączony dźwięk 3D. Zaznaczenie tej opcji najczęściej jest przyczyną problemów.
Jeśli to nie pomoże, to na myśl przychodzi mi zainstalowanie patcha Greyface'a, do którego link znajdziesz w przybitym temacie.

EDIT:
Cytat:
W trakcie instalacji nie było na końcu rejestracji w 3DO (powinna być, prawda?) ani instalator nie wymagał CD2 2
O ile pamiętam, to takiej rejestracji nigdy nie było. Także gra do instalacji potrzebuje tylko CD 1, CD 2 jest tylko do grania.
Jako że posiadam to akurat wydanie, sprawdzę wieczorem, jak sprawa z muzyką u mnie wygląda.

zoltan PW
11 czerwca 2014, 09:41
A może po prostu masz wyciszony dźwięk z odtwarzacza CD? Sprawdź w ustawieniach głośności. (w MM6-8 muzyka znajduje się na CD2 jako Audio CD i podlega osobnej regulacji głośności).

Możesz też sprawdzić, czy jakiś stacjonarny odtwarzacz CD wykryje na CD2 muzykę - jeżeli nie, to może być płyta uszkodzona.

Ithilcrack PW
11 czerwca 2014, 09:57
Dzięki wielkie za pomoc! :)
Miałem wyciszony odtwarzacz CD. Wszystko działa jak należy :)
temat: Might and Magic VIII - Problem z muzyką (Wydanie IM Group)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel