Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 37 - 38 - 39 ... 84 - 85 - 86

AmiDaDeer PW
20 kwietnia 2014, 01:03
Kurde, wróciłem ledwo co do domu i właściwie nie zdążyłem, choć pamiętałem by złożyć. T-T

Wszystkiego najlepszego dla Smoczego Władcy!

Nemomon PW
20 kwietnia 2014, 09:51


Z życzeniami dla miłościwie nam panującego Smoka... ;)

Eternal PW
20 kwietnia 2014, 20:23
Zastrzelę się, i pomyśleć, że też miałem wczoraj urodziny... Wszystkiego naj,naj,naj. :P

Acid Dragon PW
20 kwietnia 2014, 23:10
I wzajemnie :)

TopFunny525 PW
21 kwietnia 2014, 09:06
Nie chcę psuć świątecznej atmosfery, ale...

W tawernie:
Skąd ten kadr? (666) new!

Lucyfer będzie szczęśliwy xD. 666 postów w tawernie OP.

Hayven PW
21 kwietnia 2014, 12:41
Tak swoją drogą to czy ja byłem jedynym jak dotąd nieświadomym istnienia "ukrytego" w menu głównym H2 zwiastuna MM6? :D

Garett PW
21 kwietnia 2014, 12:49
Nie jedynym bo ja się dopiero teraz od ciebie dowiedziałem. :P

Hayven PW
21 kwietnia 2014, 12:55
A znalazłeś? :) W sumie to on nie jest jakoś bardzo "ukryty", ale jego lokalizacja (jak i istnienie) nie jest oczywista - choć po znalezieniu taka się wydaje :P

Tarnoob PW
26 kwietnia 2014, 14:24
Czy ten zwiastun można zobaczyć „z zewnątrz”, np. na screenshotach? Czy potrzebne są jakieś bajery z włą­czo­nym H2, np. najechanie myszką?

Alamar PW
26 kwietnia 2014, 14:30
Zajrzyj za uchylone drzwi w menu.
To nie tyle zwiastun, co pokaz "slajdów" (screenshotów) promujących MM6.

Crystal Dragon PW
19 czerwca 2014, 21:52
Czyli nie tylko ja o tym wiem:D

Wiwern PW
19 czerwca 2014, 22:12
Kurczę, patrzysz pewnego dnia w profil i widzisz, że ta pikselowata gadzina zrobiła się dziwnie niebieska. Mrużysz oczy, przypatrujesz się dokładnie, uśmiechasz pod nosem i wiesz, że przesiedziałeś w grocie już dobrych parę lat.

W tym czasie WoG stał się skamieliną, Soft: Ubi znudziło się wsparciem kolejnej gry mocy i magii, a modów do H3 jest tyle, że połowy nie zliczę. Z drugiej strony dalej wszyscy czekają na kuźnię, kłócą się o błędy ortograficzne i przesiadują na cmentarzu jakby nie było bardziej odpowiedniego miejsca. Chyba wszystko zostało w rodzinie.

Pozdrawiam wszystkie stare gadziny i inne stwory :>

Alamar PW
22 czerwca 2014, 19:31
Przedstawiam Wam moje najnowsze osiągnięcie: Trójgłowego Cerbera i "Białego" Tygrysa!
Nikt nie może się im oprzeć! ;)




Kastore PW
22 czerwca 2014, 20:19
Jakie słodkie!

Rekrutowałbym. :P

AmiDaDeer PW
10 lipca 2014, 14:14
Przepraszam bardzo, ale muszę o to zapytać: kto usunął stąd posty dotyczące tego, kto mówi "Graal", a kto "Grall"? Czyżby nie można było tutaj rozmawiać nawet o takich rzeczach? Rozumiem że zdjęcia własnych kotów są dozwolone, ale już zwykła rozmowa na temat nazewnictwa stosowanego przez graczy jest niezgodna z "ideą tematu"?

Wybaczcie że poruszam ten temat tak bezpardonowo, ale mnie naprawdę zastanawia, kto ustanowił to, jakie wątki powinny być poruszane w temacie nazwanym "Prywata" i czy na pewno tą osobą jest Strażnik tego miejsca.

Alistair PW
10 lipca 2014, 14:27
W sumie, to mogę się dołączyć do pytania Hobbita, bo zdaje się, że moja wypowiedź też zginęła. Poza tym, z tego co pamiętam, to nie Hobbit zaczął dzisiejszą gadkę o Grallu/Graalu

Acid Dragon PW
10 lipca 2014, 15:04
Sprawdziłem - posty zostały usunięte przez Hubertusa.
Może zostały ocenione jako "nie na temat"?

Temat "Prywata" wszak powinien być chyba od spraw prywatnych, a nie Hyde Parkiem na wszystkie możliwe zagadnienia.

AmiDaDeer PW
10 lipca 2014, 15:09
Acid, przejrzyj ten temat i zastanów się jeszcze raz nad tym, co napisałeś o "Hyde Parku". :P Mam wrażenie że tutaj sprawy prywatne to rzecz zdecydowanie drugorzędna.

Eternal PW
17 lipca 2014, 13:47
Przychodzi taki moment, że postanawiasz napisać posta. I orientujesz się, że to już setny post, który piszesz. To dobry moment, aby przemyśleć, co się dotąd w Grocie zrobiło.
Przez trzynaście i pół miesiąca swojej obecności zniszczyłem Vori, podłączyłem mu defibrylator, ściągnąłem snajpera, załamywałem ręce widząc jego tematy, stanąłem w jego obronie wywołując aferę, zaproponowałem dziesiątki nieprzyjętych zmian, doprowadziłem do powstania nowej komnaty na forum, wymusiłem przypadkowo publikację komnaty o MM1, wykończyłem kilka tematów, skrytykowałem kilka różnych modów, nie zrobiłem dziesiątek rzeczy, które zrobić chciałem, dostałem jednego bana, kilkakrotnie dyskutowałem z Hobbitem, wstąpiłem do klanu DoC-a, napisałem do niczego nienadającą się fabułę, jestem pośrednio odpowiedzialny za jednego z grotowych trolli, zostałem oskarżony o trolling i bycie pyszałkiem, wyszedłem na ponuraka niemającego za grosz złośliwości i zniechęciłem do siebie pół forum. A teraz napisałem najdłuższe zdanie w Grocie. Niezły dorobek. A ja wciąż nie jestem zadowolony, wciąż chciałbym zrobić wiele rzeczy, na które nie mam czasu, bo nie mogę tu wchodzić codziennie.
Ale wciąż liczę, że kiedyś imię "Eternal" będzie miało pozytywny wydźwięk. Że za coś mnie tu zapamiętają, wpiszę się w historię forum. Że zrobię coś, za co Grota zaliczy mnie w Panteon swoich zasłużonych. Że kiedyś znajdę na to czas.
Za te sto postów razem spędzonych dotychczas dziękuję. I z tego miejsca przepraszam dziesiątki urażonych i pokrzywdzonych moimi wypowiedziami. Eternal z Kwasowej Groty.

Hubertus PW
17 lipca 2014, 21:01
Przepraszam że dopiero teraz zabieram głos, ale wcześniej nie zauważyłem pytania skierowanego do mnie, prościej napisać PW, a zwłoka wynika stąd iż system nie pokazał mi nowych postów w temacie.

Tak, ja usuwam posty które moim zdaniem nie są zgodne z tematem Prywata, usuwam także komentarze do postów które nie odnoszą się do meritum, a są zwykłym, często dwu-trzy słownym dogadywaniem do urywków posta wyrwanych z kontekstu, takie pisalstwo-czepialstwo uwłacza kulturze dyskusji na forum.

Jeszcze dodam, ze post Alamara z kotami jest zgodny z tematem prywata, a posty na temat Heroes 3 nie, to chyba aż nadto oczywiste.

@Edit
Ponieważ na Cmentarnym Czacie pojawiła się prośba by uściślić co można a co nie można w tym temacie to już wyjaśniam...

1. Temat Prywata służy do zadawania prywatnych pytań lub przedstawianiu spraw czy próśb którymi mieszkańcy Groty chcą się podzielić z innymi tutejszymi stworami.

2. Sprawy te nie mogą obejmować tematyką obszarów ujętych w innych tematach i Komnatach Groty, bo do ich poruszania służą już odpowiednie tematy.

3. Pozostali uczestnicy dyskusji są zobowiązani odnosić się do meritum przy komentowaniu wcześniejszych postów, nie jest dozwolone czepianie się wyrwanych z kontekstu urywków.
strona: 1 - 2 - 3 ... 37 - 38 - 39 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel