Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 116 - 117 - 118

ade7c PW
16 lutego 2014, 15:31
Yes, i installed new upgrades. Downloaded and run install.exe. Installing guide says to place it in updates folder and run h3wupd.exe but there is no exe untill using this upg, also it doesnt let installing anywhere else than 3DO.

ade7c PW
23 lutego 2014, 23:16
Or maybe some1 can give me link to download latest wog, no new castles just simply wog with new unit upgrades.

luki_134 PW
4 marca 2014, 20:00
Hej wszystkim mam zapytanie :) jak każdy z was jestem ogromnym fanem tej gry kilka lat temu brat polecił mi WOGa, posłuchałem go i bardzo mi się spodobał przedwczoraj naszła mnie ochota żeby rozwalić sobie kampanie, zacząłem więc grać W przebudzenie Erathii przeszedłem te trzy co były odsłonięte i zacząłem czwartą odblokowaną przy wczytywaniu drugiej misji wyskakuje mi błąd :

Microsoft Visual Library

Program D;/Heroes*3/h3wog.exe

abnormal program termination

Nie wiem o co może chodzić, może macie jakąś rade albo pomysł jak to zlikwidować :) ?

mam WOGa wersje 3.5.

AmiDaDeer PW
4 marca 2014, 20:32
Jaki system? Jaka wersja WoG-a? 3.58f, ERA?

luki_134 PW
4 marca 2014, 22:01
Posiadam XPeka a jeżeli chodzi o wersje to nie jestem pewien do końca bo dawno instalowałem i zbytniej wagi do tego nie przywiązywałem :( po prostu pobrałem z przesłanego mi linka.
Przy włączaniu się gry pisze tylko HOMM 3.5 IN THE WAKE OF GODS.
Chyba, że da się gdzieś sprawdzić ? :)

zaspany123 PW
5 marca 2014, 14:33
Witam. Mam problem : od lat z kumplem próbujemy zagrać przez tcp/ip w woga lecz każda nasz próba kończy się tym że podczas bitwy w grze co jakiś czas pojawiają się błędy typu brak możliwości wykonania ruchu żadnej ze stron, czy istnieje jakiś sposób na wyeliminowanie tej niedogodności ? Dodam, że przekopałem już internet i próbowałem różnych metod, coby nie było, że lecę na łatwiznę ;)

AmiDaDeer PW
5 marca 2014, 17:44
Ogólnie na wszelkie problemy, jako że to starzejąca się gra, polecam na dobry początek Erę, czyli nowszą wersję WoG-a - do pobrania z naszego Skarbca (a tu spolszczenie). Obawiam się jednak że multiplayer może i tak kiepsko działać - WoG nie jest przeznaczony do gier wieloosobowych...

grimreaper PW
14 marca 2014, 01:56
Witam.

Mam problem. Mianowicie gra losowo mi sie zacina. Czasem podczas walki czasem podczas tury kompa. Problem jest taki, ze nie wyskakuje zaden blad, tylko nie da sie nic zrobic. W wiekszosci przypadkow jesli uzyje autosave to nic sie nie stanie i nastepnym razem gra przejdzie dalej bez problemu. Rozwiazania?

Ainabaen PW
21 marca 2014, 18:49
Ok, wiem, że pewnie wszyscy wiedzą o tych problemach, ale jestem nowy na forum a brak jakiejkolwiek opcji sensownego wyszukiwania z poziomu Niebiańskiej Kuźni zniechęcił mnie do szukania na własną rękę odpowiedzi.

Mój problem to permanentne crashe przy podnoszeniu artefaktów dla dowódców czy ogólnie ujmując WoGowych. Jak mi się to przydarzy znowu, wkleję loga, a tymczasem czy ktoś mógłby coś powiedzieć na ten temat?

Widziałem gdzieś na angielskojęzycznych portalach odniesienie do wogowych artefaktów jako "crashujących", stąd przekonanie, że problem jest znany...

TopFunny525 PW
21 kwietnia 2014, 09:25
Nie wiem, czy podpada to pod problem z Wogiem, ale czy ktokolwiek wie, w jakim pliku są zamieszczone pliki dźwiękowe jednostek ( w sensie umieranie ich, atakowanie etc)? Bardzo by mi się przydało to modyfikacji którą planuje wkrótce (wkrótceTM) zrobić

Irhak PW
21 kwietnia 2014, 11:28
Ten plik zwie się... h3wog.exe w przypadku WoGa :P Niestety przypisanie plików dźwiękowych widziałem w WoGu tylko i wyłącznie w execu, a mogli się postarać i dac to też w plik od statystyk jednostek :/

TopFunny525 PW
21 kwietnia 2014, 11:45
Irhak:
Ten plik zwie się... h3wog.exe w przypadku WoGa :P Niestety przypisanie plików dźwiękowych widziałem w WoGu tylko i wyłącznie w execu, a mogli się postarać i dac to też w plik od statystyk jednostek :/

Pamiętam, że w przypadku podstawowych Heroesów III bez dodatku In the Wake of the Gods, pliki dźwiękowe znajdowały się w którymś pliku .lod. Niestety nie pamiętam dokładnie nazwy, ale wydaje mi się, że skoro twórcy Wake of the Gods korzystali z podobnych dźwięków postaci (np.: czarodziejka korzystała z dźwięków mnicha). To być może podmienienie ich w pliku .lod automatycznie podmieni też te z WoGA.

Dunno, nie wiem czy spróbować :P.

Cheers!

AmiDaDeer PW
22 kwietnia 2014, 01:49
Heroes3.snd.

TopFunny525 PW
22 kwietnia 2014, 14:49
Hobbit:
Heroes3.snd.

Dziękuje za informacje :).

Narsil PW
8 maja 2014, 14:09
W "Life of a-d-v-e-n-t-u-r-e" powinienem być w stanie upgrade'ować Swordsmana do Crusadera w mieście. Sęk w tym, że nie mogę znaleźć miejsca gdzie mógłbym tego dokonać - gdzie ono jest?

Narsil PW
20 maja 2014, 11:35
Also - gdzie w trzeciej misji "Evil way home" mogę znaleźć cyklopa królewskiego, potrzebnego aby przejść do czerwonego namiotu klucznika? I czy istnieje jakakolwiek solucja do trzeciej i czwartej misji tej kampanii?

Ky PW
1 lipca 2014, 21:32
Witam
Ostatnio zajmowałem się podmienianiem jednostek w h3wog. Udało mi się zamienić prawie wszystkie jednostki w miastach, niektóre neutralne jednostki i wszystkie jednostki 8 poziomu (Serafiny, Gromowładni itd.), wszystkie wziąłem z Banku Stworów Drwala.
Gdy chciałem sprawdzić jak to wyszło okazało się że czasem wyskakują błędy. Przy wykupieniu ulepszonej jednostki 7 poziomu (np. Archanioła) i dodaniu go do armii bohatera ( przy włączonej opcji automatycznego ulepszania jednostek 7 poziomu w 8) po jednym dniu występuje błąd: http://scr.hu/0ckz/jv7it lub rzadziej: http://scr.hu/0ckz/yowcf.
Czasem wyskakuje także błąd po skończonej walce: http://scr.hu/0ckz/nzgfx .

W czym tkwi problem?



Drwal PW
1 lipca 2014, 21:37
To na pewno nie wina grafik. Zwyczajne błędy skryptów. Powiedz co masz zainstalowane poza Wogiem? Dodawałeś sam jakieś linijki?

Cytat:
wszystkie wziąłem z Banku Stworów Drwala.

To nie mój bank, tylko grotowy. Ja tylko go między innymi tworzyłem. :)

Ky PW
1 lipca 2014, 21:41
Tylko Wog, ale oprócz tego mam jeszcze Hotę w tym samym folderze.

Fajną jednostkę zrobiłeś lamparta :P

Drwal PW
1 lipca 2014, 21:47
Ja na Twoim miejscu nie bawiłbym się w szukanie i rozwiązywanie tych błędów. Wog jest dość "błędolubny". Jedną rzecz naprawisz, 10 innych błędów Ci wyskoczy. Zainstaluj najlepiej Woga w nowym folderze i wtedy podmień grafiki. Podejrzewam, że jakimś cudem HotA musi powodować błędy Woga. Takie rzeczy najlepiej trzymać oddzielnie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 90 - 91 - 92 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel