Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Mały problem
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

madzia PW
28 kwietnia 2006, 23:02
Mam tylko takie małe pytanie.Bo gdy pobierałam demo HoMMV z CDP,to gdy to otwierałam to wyświetliło mi się coś takiego jak nieoczekiwane zakońcenie archiwum,czy coś w tym stylu.Czy to jest błąd pliku czy mojego komputera??Proszę o pomoc!!

Trang Oul PW
28 kwietnia 2006, 23:19
Niestety, archiwum jest uszkodzone. Miałem to samo, i to dwa razy. Musisz ściągnąć demo jeszcze raz.

Kathrin PW
29 kwietnia 2006, 13:03
Potwierdzam, ja ściągałam cztery razy:(

Acid Dragon PW
29 kwietnia 2006, 13:44
albo jestem farciarzem, bo ściągałem tylko raz i to w dodatku z przerwą na noc ;), albo.... użyłem programu wspomagająceg ściąganie ;). polecam - przy dużych plikach naprawdę się przydaje. z bardziej znanych - GetRight i FlashGet - są do ściągnięcia za darmo ze stron producentów.

Trang Oul PW
29 kwietnia 2006, 14:32
Ja ściągałem tego dnia, co wydali i dlatego miałem uszkodzone. Też używałem Flashgeta.

madzia PW
29 kwietnia 2006, 23:51
Miałam już FlashGet ale nie wiedziałam jak się go używa.Ale może wypróbuję ten drugi.Bo ściąganie tego ze stronki normalnie trwa okoła 17 godzin(tak mi wyświetliło) i ściągając około 3 godziny to mam już 16%.

vinius PW
30 kwietnia 2006, 09:35
jezeli uzywasz mozilli, to mozesz ustawiac, gdy juz klikniesz wybieranie. nie wiem ale w IE mozna chyba kliknac prawym przyciskiem myszy na link pliku i wybrac "pobieraj FlashGetem" :)

Trang Oul PW
30 kwietnia 2006, 12:45
Dokładnie "Ściągnij przy pomocy FlashGet'a" (ech to polskie tłumaczenie :/).

madzia PW
1 maja 2006, 21:20
Może coś z tego wyjdzie bo sobie ściągnęłam akurat FlashGet 1.4.Być może się uda.Właśnie teraz próbuję,nie wiem czy idzie szybciej bo wkleiłam link do pliku, gdzie pisze URL.Być może tak ma być a jak nie no to trudno.
temat: Mały problem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel