Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błąd
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

TopFunny525 PW
11 stycznia 2014, 23:41
Czy jest się w stanie wyłączyć jakoś reklamy pojawiające się w grocie? Przez nie mam forum tak rozszerzone, że posty znajdują się w prawym rogu ekranu a avatary i ich tzw. menu do są wielkości mniej więcej dużego posta. Przez co niewygodnie mi się korzysta ze strony, mam zamieścić screena jak to wygląda?

Acid Dragon PW
11 stycznia 2014, 23:44
W Kwasowej Grocie nie zamieszczamy w tej chwili ŻADNYCH reklam, a jeśli już się jakieś pojawiają to tylko w prawym panelu na stronie głównej.

Cokolwiek Ci się wyświetla, nie pochodzi z Groty, a zapewne z jakiegoś trefnego oprogramowania.

TopFunny525 PW
11 stycznia 2014, 23:51
Podam screena i pokaże jak wygląda forum, zaznaczę, że tego typu wygląd pojawił się pierwszy raz i to tylko gdy ja wchodzę na forum kwasowej groty, na reszcie forów jest normalnie :

Link do zdjęcia

Błąd ten pojawił się całkiem niedawno, zauważyłem go dziś gdy wszedłem dzisiaj wieczorem na forum. Ten błąd znajduje tylko i wyłącznie na forum nigdzie indziej, wszystko w innych częściach kwasowej groty jest na porządku dziennym :).

Pozdrawiam

AmiDaDeer PW
12 stycznia 2014, 00:03
U nas nie ma niczego takiego. Przeskanuj sobie dysk w poszukiwaniu malware'u czy innego złośliwego oprogramowania. W ostateczności usuń przeglądarkę wraz ze wszystkimi jej rejestrami.

TopFunny525 PW
12 stycznia 2014, 10:10
Dodam, że tego rodzaju błąd wystąpił mi tylko na chromie (again kłopoty z tą przeglądarką), podczas gdy testowałem na dwóch innych Maxthonie i Safari a tam działa bez najmniejszego problemu. Więc sądzę, że problem leży po stronie chrome. Dziękuje za pomoc, zobaczę o co z tym chodzi. Pozdrawiam

zoltan PW
12 stycznia 2014, 10:49
@TopFunny525 użyj darmowego AdwCleaner (link tutaj: http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/ ) to powinno wywalić Ci z Chrome'a te reklamy...

Irhak PW
12 stycznia 2014, 11:07
Co jakiś czas także u mnie pojawiają się takie reklamy (i to chyba kiedy ściągnę jakąś starą gierkę z myabandonware). I albo adwcleanerem się to czyści, albo w chrome://extension szukasz pod "włączone" tekstu "zainstalowane przez zewnętrzną firmę" i usuwasz takie wpisy.

TopFunny525 PW
12 stycznia 2014, 21:35
Problem o dziwo sam zniknął gdy wywaliłem część zainstalowanych automatycznie pluginów w chromie.

Jednak na przyszłość będę wiedział co z podobnymi problemami zrobić.

Dziękuje Pozdrawiam

gryfheroes6 PW
24 sierpnia 2014, 12:16
Wchodząc w Heroes VI i Cienie mroku, dalej Loch wyskakuje błąd 404, warto uzupełnić informacje co do tego DLC. :)

Alamar PW
24 sierpnia 2014, 12:19
Zobaczę, czy dzisiaj da się coś z tym zrobić.

eratchia PW
26 sierpnia 2014, 10:45
W opisie Wysysacza Dusz (broń rodowa w Heroes 6) zamienione są zdolności "+5 Przeznaczenie" i "Wyssanie życia".

Hubertus PW
18 września 2014, 14:11
W górnym menu, pierwsze rozwijane menu od lewej, pierwszy link Kwasowa Grota, powinien chyba prowadzić na główną Groty, tymczasem pozostawia użytkownika na tej samej stronie.

Acid Dragon PW
18 września 2014, 14:37
Dzięki! Literówka w kodzie.

Demorator PW
6 stycznia 2016, 16:00
Przeszukując skarbiec natrafiłem na błąd: przycisk "Klonuj" powoduje pobranie pliku 'index.php' lub przenosi do strony głównej. Sprawdzałem na kilku świecidełkach i zawsze tak samo.

Acid Dragon PW
6 stycznia 2016, 16:56
Nie potwierdzam.
Podaj z jakiej korzystasz przeglądarki i cokolwiek innego co mogłoby pomóc w odtworzeniu błędu. Podaj konkretny przykład pliku, jaki próbujesz ściągnąć i spróbuj też na innej przeglądarce lub - w miarę możliwości - na innym komputerze i powiedz co działa.

Demorator PW
6 stycznia 2016, 19:07
Znalazłem rozwiązanie.
Problem pojawia się przy korzystaniu z Free Download Menagera i wnioskuję, że to po jego stronie występuje błąd. Po jego wyłączeniu, strona działa tak, jak powinna.
Przepraszam za zamieszanie.

Acid Dragon PW
6 stycznia 2016, 22:30
OK, dzięki za informacje!
Rzeczywiście, download managery mogą (ale nie muszą) być niekompatybilne ze Skarbcem ze względu na nasz sposób serwowania plików.

karmazynka PW
26 lutego 2016, 18:42
Screen strony głównej na IE11
http://img.ctrlv.in/img/16/02/26/56d08e4909276.png

Acid Dragon PW
26 lutego 2016, 18:54
SOA#1 "U mnie działa."

Ze screenu widać, że nie wyświetlane są żadne elementy CSS 3 i taki wygląd mógłby być na IE 8, a nie IE 11. Proponuję pogrzebać w opcjach Internet Explorera, czy nie jest aby ustawiony jakiś dziwny tryb zgodności lub coś innego, co mogłoby cofać IE do krainy "nas nie obchodzi HTML 5 i CSS 3".

Alamar PW
26 lutego 2016, 19:23
A nie lepiej wpierw spróbować Ctrl+F5 i zjeść ciasteczka, a dopiero potem grzebać w ustawieniach?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Błąd

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel