Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Kampania Dracona
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

snajpertv PW
7 grudnia 2013, 13:31
Witajcie. W tym temacie chciałem coś, nie coś dowiedzieć się o kampanii Dracona. Zrobiłem 1 misję czyli zabicie czerwonych diaksowych smoków. Chcę jednak dowiedzieć się coś o następnych misjach bo nie wiem czy będzie mi się chciało je robić.

AlchemikAlchemikBiblioteka Legend służy przede wszystkim do dyskusji o historii uniwersów Might and Magic, to pytanie natomiast pasuje do Komnaty Sala Bohaterów.

jarojj10 PW
7 grudnia 2013, 14:08
Bardzo miło wspominam te kampanie, chociaż np. Smocza Krew jest dużo ciekawsza (łatwiejsza ale ciekawsza). Nie jestem pewny ale w drugiej misji trzeba oflagować wszystkie kopalnie, tartaki itp. na których straży stoją Rdzawe Smoki. Masz ograniczony czas ale jeśli szybko pokonasz gracza komputerowego to nie powinno być większego problemu. W trzeciej misji masz też ograniczony czas (6 miesięcy) i musisz przebyć całą mapę by pokonać czarodziejskie smoki. Sporo kombinowania z czarami jest (np. 10000 skorpen) ale mapa całkiem przyjemna. Ostatnia misja najtrudniejsza bo nie ma sposobu na odzyskiwanie many i jeśli nie zdobyłeś wcześniej Mistycyzmu a u sprzedawcy artefaktów nie ma żadnego artefaktu na jej regenerację to trzeba bardzo rozważać każde użycie czaru. Startujesz z jedną Fortecą (maksymalnie możesz zdobyć 3 albo 4) a w drodze do lęgowiska błękitnych smoków cały czas atakują cię ze znienacka wszystkie inne rodzaje smoków w dość sporych liczbach. Mimo to kampania jest do przejścia gdyż neutralne smoki w walce z doświadczonym bochaterm zadają stosunkowo niewielkie straty :P

Alamar PW
7 grudnia 2013, 15:55
Cytat:
Nie jestem pewny ale w drugiej misji trzeba oflagować wszystkie kopalnie, tartaki itp. na których straży stoją Rdzawe Smoki.
Druga misja jest do wyboru: albo Rdzawe Smoki, albo Czarodziejskie. Zazwyczaj zaleca się przejście Rdzawych Smoków jako pierwszych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zostawić sobie je na później.
Nota bene ta misja jest dość nudna, nie tak jak misja oflagowania siedlisk stworów przez Adriannę w Tatalii, ale mimo wszystko jednak nudna.

Cytat:
Ostatnia misja najtrudniejsza bo nie ma sposobu na odzyskiwanie many i jeśli nie zdobyłeś wcześniej Mistycyzmu a u sprzedawcy artefaktów nie ma żadnego artefaktu na jej regenerację to trzeba bardzo rozważać każde użycie czaru.
Misja jest dość łatwa, jeśli tylko uda się skompletować Źródło Maga (przypominam że w AB są dostępne artefakty łączone, choć trzeba się z nimi trochę natrudzić).

jarojj10 PW
7 grudnia 2013, 20:43
Problemem w stworzeniu Źródła Maga jest to że elementy składowe można zdobić tylko u sprzedawcy artefaktów (ja przynajmniej nigdzie indziej ich nie widziałem) :P

temat: [H3] Kampania Dracona

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel