Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Historia Antagarichu
komnata: Podziemna Tawerna

Gomez PW
25 września 2013, 09:16
gdzie mogę znaleźć w "historii światów might and magic" opis swiata z heroes 3 i 4 bo takowego nie znalazłem a wydaje mi się że jak jest "saga enroth" i inne... to opowieści z Antagarichu też gdzieś są tylko nie umiem ich chyba znaleźć :)

OGARexs PW
25 września 2013, 09:32
Historia Antagarichu to jedna z tych rzeczy, którą wszyscy widzieli ale mimo to ciągle nie istnieje. Będzie niedługo...Czyli w przeciągu dziesięciu lat...

Irhak PW
25 września 2013, 10:00
Cytat:
Będzie niedługo...Czyli w przeciągu dziesięciu lat...
Tak mówiono 10 lat temu :P

Tarnoob PW
25 września 2013, 10:31
Nie wiem, czy to tajemnica, ale Acid na Konwencie wspominał, że ma już jakieś wstępne notatki. Może jeszcze tylko kilka lat. :-)

Dark Dragon PW
25 września 2013, 10:59
Na poprzednim też wspominał o tych notatkach :P. Te notatki bankowo leżą już kilka lat :P.

Acid Dragon PW
25 września 2013, 12:21
Nabijają się i nabijają :P.
Saga Antagarichu kiedyś będzie :). Mogę obiecać, że z tego nie zrezygnuję i faktycznie jest "w trakcie pisania".
Niemniej jednak faktem jest, że powinna być spisana już wiele lat temu i jej brak jest moją osobistą porażką.

W tak zwanym międzyczasie jeśli masz jakieś pytania dotyczące Antagarichu, to zachęcam do ich zadawania w Bibliotece Legend.

Alamar PW
25 września 2013, 12:36
SoonTM :P

Gomez PW
25 września 2013, 14:21
świetnie więc czekam z niecierpliwością :)
temat: Historia Antagarichu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel