Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Przyszłość HVI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Nemomon PW
3 czerwca 2013, 22:39
Taki spamowy temat...

Minął już jakiś czas od premiery SoDa. Mamy też za sobą 2 dodatki DLC. Myślicie, iż Ubi na tym zakończy karierę HVI i skoncentruje się wyłącznie na hipotetycznym HVII, czy też jeszcze coś ciekawego ujrzymy w tej grze?

Kastore PW
3 czerwca 2013, 22:41
Są dwie drogi. Albo Ubi da sobie z szóstką święty spokój, albo zaspamuje nas dodatkami. Preferuję tą drugą możliwość. :P

Alchemik PW
3 czerwca 2013, 22:44
Osobiście uważam że pełnoprawnego dodatku już nie będzie. H6 ma kontrowersyjną mechanikę i kolejne dodatki nie przysporzą kolejnych fanów tej części. Uważam że lepiej pieniądze przeznaczyć na kolejną część, lecz w sumie uważam że styl graficzny nie powinien ulec większym zmianom, niż optymalizacja pod kątem wykorzystania zasobów komputerów (tak jak w przypadku King's Bounty).

Co do DLC, to tańsza alternatywa, lecz w sumie nie wiem czy ma to sens. Chociaż mogliby wydać DLC zawierające brakujące elementy jak bronie rodowe, bohaterów (zwłaszcza tych których Ubisoft z niewiadomych powodów nie umieścił w ołtarzu życzeń tj. Jezebeth, Erael itd.).

Nemomon PW
3 czerwca 2013, 22:44
Jest jeszcze Complete Edition, które faktycznie może być Complete. Chyba że zostaniemy faktycznie zaspamowani dodatkami, to będzie on InComplete.

Bosper PW
4 czerwca 2013, 22:58
Ja najbardziej chciałbym aby jednak dali chociaż 1 dodatek np z krasnoludami. Lubię mechanikę szóstki i jej klimat zbliżony do H3. Boję się że H7 będzie znów miała z 5 zamków(zamiast conajmniej 6,7), super grafikę i masę niepotrzebnych "ulepszeń". Jak dla mnie grafika w H6 jest nadal dobra, można jedynie ją doszlifować. Zamiast jej ulepszenia wolę nowe armie tak aby ich było 10, bo brakuje elfów, krasnoludów i czarodziejów. A jak dla mnie powinni zrobić 10 frakcję - Wolne Miasta(ludzi, barbarzyńców wyznawców Ylatha - skoro u elfów był rozłam, który stworzył nową frakcję to czemu rozłam ludzi nie miałby pokazać drugiej frakcji). Pomijając wszystkie w/w aspekty w Herosach strasznie brakuje mi zamku bagien i jego nietypowego klimatu(ciekawych jednostek, budynków, muzyki).

A tak na marginesie, to czy pamiętacie konkurs, który się odbył przed premierą H6 dotyczący stworzenia nowej frakcji? Podobno zamek(frakcja), który wygrał konkurs miał pojawić się w H6 a jakoś takiego nie widziałem?

Field PW
5 czerwca 2013, 11:38
W zasadzie ten zamek się pojawił. To Świątynia. Konkurs był na Heroes Community i wygrała frakcja Nag.

Bosper PW
6 czerwca 2013, 01:12
Z tego co kojarzę to wygrała frakcja czarnoksiężnikow która była dość specyficzna.
temat: Przyszłość HVI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel