Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [DoC] Ploty i newsy
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24

Dark Dragon PW
24 grudnia 2012, 12:48
Alternatywny egzemplarz Skradzionych Zasobów dostał każdy jakieś 2 dni temu :).

Alamar PW
24 grudnia 2012, 12:49
Jakoś nikomu nie chciało się o tym poinformować tutaj. :P
Nie każdy codziennie się loguje do gry, czy zagląda na oficjalne forum.

Dark Dragon PW
24 grudnia 2012, 13:12
Więc każdego czeka miła niespodzianka po zalogowaniu :). Osobiście nie chciałem jej po prostu psuć ;).

Alamar PW
24 grudnia 2012, 13:52
Na przyszłość informuj o niespodziankach, bo nie każdy gra w tę grę regularnie, a w launcherze brakuje tego typu powiadomień... czego nie uświadczysz w innych grach pod przeglądarkę czy MMO, gdzie informacje o eventach są wyświetlane na stronie startowej.
Dark DragonDark DragonFine... I will.

Irydus PW
3 kwietnia 2013, 23:21
Chamska reklama konkurencji :D mam nadzieję, że nie dostanę od razu bana :P

http://doc.heroes.net.pl/nowiny/2013-04/3339.html

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Nie trzeba mieć konta, można logować się jako gość.

Dark Dragon PW
4 kwietnia 2013, 13:06
Jeśli kogoś zastanawia najnowszy update to wprowadza on tylko to:

- Poprawienie tekstu szansy wygrania pakietu Emilio w wersji francuskiej
- Nieprawidłowy język wiadomości w wersji niemieckiej
- Błąd gry z otrzymywaniem wyłącznie pojedynczych nagród po zalogowaniu
- 2 błędy gry zaraportowane przez Bloomberg

Dark Dragon PW
22 kwietnia 2013, 16:40
Dziś powinniście zastać na swoich kontach darmowy Pakiet Posiłków Premium. Dodatkowo w dziale sklep w Grocie są dostępne pełne listy kart w taliach.

Hayven PW
22 kwietnia 2013, 21:20
A skąd ta szczodrość? :3

Dark Dragon PW
22 kwietnia 2013, 23:36
Z okazji przekroczenia jakiegoś progu fanów na FB.

Hayven PW
23 kwietnia 2013, 06:50
Tja, na HC wyczytałem, że to 10.000 i że twórcy proszą nas o zapraszanie swoich przyjaciół do polubienia ich profilu, to przy 25.000 też dostaniemy bonusik xD

Acid Dragon PW
24 maja 2013, 21:03
Duelowy warszawski M&M Day za nami.
Co prawda twórców nie było osobiście, ale połączyliśmy się z nimi via Skype i zdołaliśmy zadać kilka pytań. Oto podsumowanie ich odpowiedzi:

1. Jako nagrody codzienne pojawić się może właściwie wszystko - złoto, pieczęci, bilety turniejowe, a nawet okazyjnie pakiety kart.

Dark DragonDark DragonCo można już było zaobserwować na filmiku zaprezentowanym przez SpaceElphanta ;).


2. Twórcy uważają talie OTK za normalny rodzaj strategii. Nie planują ich wyeliminowania, aczkolwiek w nowym rozszerzeniu znajdzie się kilka sposobów na lepszą kontrę dla graczy z takimi taliami, aby już nie siali spustoszenia ;).

Dark DragonDark DragonPrzykładowo używanie nowej umiejętności Zakotwiczenie.


3. Panowie powiedzieli, że w przyszłości pojawi się sposób na zdobycie brakujących kart. Nie będzie to jednak ani wymiana między graczami (ze względu na możliwe nadużycia), ani eliminacja czynnika losowego. Nie chcieli zdradzić żadnych szczegółów, ale mają już coś całkiem konkretnego na myśli.

Dark DragonDark DragonAczkolwiek osobiście obiło mi się gdzieś o uszy, że ma być to płatny metoda (realna kasa) :P.


4. Na razie nie przewidziano nowych kampanii. Twórcy początkowo uważali to za bardzo ciekawy pomysł, ale potem natrafili na spore problemy ze stworzeniem dobrej sztucznej inteligencji gracza komputerowego. Kampanie nie są w tej chwili na liście ich priorytetów, ale mogą zmienić zdanie, jeśli gracze będą się tego "domagać" ;).

Dark DragonDark DragonZ całą pewnością jednak jakieś kampanie kiedyś się pojawią. Cierpliwości ;).


5. Pakiety i zestawy(?) z poprzedniego rozszerzenia (Powstanie Pustki) będą teraz do kupienia za złoto, a nie za pieczęci. Będzie tak z każdym nowym rozszerzeniem - pakiety dla najnowszego rozszerzenia będą miały ceny w pieczęciach, a wszystkie starsze - w złocie. Gdy więc rozszerzenie przestaje być "najnowsze", to zmienia się "waluta" jego ceny.

Dark Dragon PW
24 maja 2013, 21:41
6. Rodzaj płatności przez telfon/via SMS jest również ważny dla twórców i w przyszłości się takowy pojawi. Być może w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

7. Kilkusekundowe utraty połączenia z Internetem, które powodują naszą automatyczną porażkę z przeciwnikiem, zostaną za jakiś czas naprawione. Dla twórców istotnym jest rozróżnienie poddania walki (przez nieuczciwe rozłączenie neta) od przypadkowego, krótkotrwałego utracenia połączenia.

8. Tryb oglądania walk innych graczy zostanie wprowadzony później, nie w najbliższym rozszerzeniu. Jest to spowodowane tym, że twórcy chcą jak najbardziej dopracować tryb widza. Żeby nie było sytuacji takich jak w innych grach online (niektórych), że tryb ten raz działa, a raz nie.

Hayven PW
24 maja 2013, 21:51
A czy w turniejach szwajcarskich teraz będą do wygrania pakiety z Herolda Pustki?

Dark Dragon PW
24 maja 2013, 22:06
Tak, będą :).

Grakus PW
25 maja 2013, 09:20
Czy pytanie odnośnie decków OTK padło przez dyskusję zaczętą przeze mnie, czy zadano je samo z siebie?

Orpelmen PW
25 maja 2013, 10:39
Wszystko super, ale jedno mnie męczy.
Dlaczego zrezygnowano z płatności przez PayPal ?
To była dla mnie najlepsza metoda.

Kammer PW
25 maja 2013, 13:47
Moment. W piątym punkcie Acid napisał, że zestawy będzie można kupić za złoto. Naprawdę?

laszka PW
25 maja 2013, 13:56
Paypal najlepszy, najwygodniejszy. Ja na item shop wydaje tylko gotówkę z paypala.

Acid Dragon PW
25 maja 2013, 16:19
Cytat:
Czy pytanie odnośnie decków OTK padło przez dyskusję zaczętą przeze mnie, czy zadano je samo z siebie?

Zadałem je jako jedno z pytań, które pojawiły się w naszej społeczności, więc możesz się czuć współautorem ;).

Cytat:
Moment. W piątym punkcie Acid napisał, że zestawy będzie można kupić za złoto. Naprawdę?

Gdy wspomniałeś konkretnie o zestawach, to teraz już nie jestem pewien, czy dobrze zanotowałem. Na 100% ta kwestia dotyczyć będzie pakietów (boosterów), które obecnie są do zdobycia za pieczęci. Wydaje mi się, że zestawy również zostały wspomniane, ale może mi się tylko wydawać.

jollo PW
25 maja 2013, 17:23
Czy wiadomo coś konkretnego na temat cen pakietów w złocie?
Czy można przypuszczać, że jeżeli pojawiły się nagrody codzienne, to ceny pakietów pójdą w górę? Rozumiem, że pakiety "Powstania pustki" będą raczej droższe, niż pakiety podstawowe?
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24
temat: [DoC] Ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel