Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Czary z szkoły Magii ciemności po 1200 many!
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

freddy199 PW
17 maja 2013, 13:24
Witam, mam ogromny problem. Gram Magiem poziom 24 droga krwi na maxa. I Wszystkie czary trzeciego poziomu ze szkoły magii ciemności kosztują przy jednorazowym rzuceniu 1200 many!!! Dokładnie 1179 drugiego poziomu 767 i ciagle koszt rośnie!!! Czy to jest normalne, miał już ktoś podobny problem? Proszę o pomoc bo przejście 4 lvl bez najpotężniejszych czarów graniczy z cudem.

Chesterek85 PW
22 maja 2013, 12:47
Hej,
jest to bug.
Mam ten sam problem Iriną z sanktuarium. (btw. właśnie dzisiaj o 1:00 w nocy skończyłem kampanię).

Problem dotyczy się (w moim przypadku) wszystkich czarów wody i żadnych innych.
Koszt czarów wody co tydzień rośnie. ("sopel" kosztuje mnie już 400 many zamiast 15.)

Szukałem wątku na angielskich forach i wynika, że problem polega na 'przepisywaniu' do następnej misji w kampanii stałych efektów działających w ostatnim tygodniu misji, którą właśnie skończyłeś.
Np. Jeśli skończysz misję w tygodniu podniesionego kosztu czarów o 20%, to do końca kampanii, ich koszt będzie rósł co tydzień o 20%, co oznacza, że bardzo szybko dana szkoła magii zostanie dla ciebie wykluczona albo zaczynasz kampanię od początku.

Dodatkowo, zauwazyłem, że Changbo (drugi bohater w kampanii Sanktuarium), "odziedziczył" bonusy z itemów, których już na sobie nie ma: Łańcuch błyskawic, łuk jednorożca, a nawet drain life efekt z ARACHNE mimo, że go nie używałem. Sprawdzałem, efekt działał.
Całą grę dążyłem do tsunami, które użyłem tylko raz.
W trzecim miesiącu czwartej misji, czar kosztował ponad 2k many.

Dla potwierdzenia, zamieszczam link z oryginalnym komentarzem, który kilka dni wcześniej znalazłem:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37096
Trzeci post od góry by Hobo2.

Nie wiem, czy efekt przejdzie do kampanii epilogu jeśli bym zdecydował Iriną go rozegrać.

PS. Myślę, że ma to związek z nowym patchem. Założę się, że zacząłeś misję przed patchem, a skończyłeś po instalacji patcha.
temat: Czary z szkoły Magii ciemności po 1200 many!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel