Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 200 - 201 - 202

jarojj10 PW
10 maja 2013, 17:00
Hobbit może to dziwnie zabrzmi ale mi ten obrazek wyświetliło dopiero jak uruchomiłem stronę w IE. W Chromie mimo wielu prób nie szło.

AmiDaDeer PW
10 maja 2013, 17:35
U mnie teraz też pod FF wyświetliło...

Faktycznie, poprzednie lepsze. :P

Kuririn PW
11 maja 2013, 20:36
A ja jeszcze coś tam wymyśliłem :)

Budynek Tytanów:

Screen:


Lyokoheros PW
11 maja 2013, 23:01
Ta wersja chyba najlepsza - w tej drugiej dziwnie wyglądało to, że usunąłeś te wysunięte schody, w pierwszej brakowało mi właśnie tych piorunów wewnątrz kopuły - te posągi w sumie nawet lepiej, że są na dole. przynajmniej biorąc pod uwagę ten nowy miecz przed wejściem, ale przydałoby się zobaczyć jak to się prezentuje w mieście...

Nerevar PW
11 maja 2013, 23:56
A może ten miecz wbij w kopułę? ;)

Fandor PW
12 maja 2013, 00:02
Moim skromnym zdaniem powinien zostać pierwszy.

Drwal PW
12 maja 2013, 00:14
A ja jak patrze ma Zamek a potem na Fortece to czuje niedosyt. :) Wszystkie wersje Świątyni obłoków na dużo niższym poziomie niż nowe siedliska w Zamku. Kombinowałbym dalej. ;)

Fandor PW
12 maja 2013, 00:17
Każdy używa innych technik, a że tamte robił Trith, a te robi Kuririn to troche jest różnica w wykonaniu. Mam przypuszczenie, że jakby wszystkie budynki do każdego miasta były wykonywane przez jednego autora (nie wszędzie Trith ponieważ Kuririn tez się stara więc wydaję mi się że powinniśmy uszanować jego pracę i niech to jego prace zostaną w jego modzie). Tak więc to moje zdanie, iść w jednego autora prac, bo jak każdy będzie robił inne miasto to naprawdę jedne mogą się wydać gorsze od innych.

AmiDaDeer PW
12 maja 2013, 00:54
Zapewniam Cię, że jeden autor tworzący wszystko wcale nie gwarantuje stałego poziomu prac... Zresztą - różni graficy w NWC zajmowali się różnymi miastami, to i tu się to sprawdzi.

Kuririn PW
12 maja 2013, 09:56
Cytat:
A może ten miecz wbij w kopułę? ;)

Taką opcje zrobiłem, lecz nie podobało mi się. A Trithowi nie dorównam w grafice ;P

J. M. Sower PW
12 maja 2013, 12:03
Może to będzie pasować? W paczce jest także wersja z błękitnymi zdobieniami.
http://www.mediafire.com/?0fdubxjl4zcr4xp

Trith PW
12 maja 2013, 12:15


Moja wersja. Zastanawiałem się, czy wyglądałoby sensownie, gdyby kopuła ta "ciskała" piorunami jak Cewka Tesli z Forge.

Bychu PW
12 maja 2013, 12:26
Trith znowu miszczuniu :P Tyle te miecze mijakoś tak dziwnie nie pasują, mam wrażenie jakby blokowały wejście. A kopuła mi się podoba taka, jaka jest, pioruny są chyba zbędne według mnie.

Nerevar PW
12 maja 2013, 12:26
Pioruny piorunami, ale czy nie byłoby lepiej, gdyby po dodaniu pięterka kopuła poszła trochę do góry? Teraz wygląda strasznie kurduplowato...

J. M. Sower PW
12 maja 2013, 12:26
Świetne, tylko tytani moim zdaniem niezbyt pasują. Mają chyba trochę za jaskrawe kolory.
Miecze może wyglądają dobrze, ale na logikę, to nie powinno ich tam być.

AmiDaDeer PW
12 maja 2013, 12:37
Wywal miecze i zrób tych tytanów z kamienia, a dookoła... nie wiem, jakaś poświata może.

Drwal PW
12 maja 2013, 14:07
A ja bym wywalił miecze i te statuy i zostawił taki podwyższony budynek. Za dużo detali też nie dobrze. :) Oczywiście wersja Tritha najlepsza. :)

Trith PW
12 maja 2013, 15:27



Która wersja kopuły lepsza?

Obserwator PW
12 maja 2013, 16:10
Zdecydowanie złota.

Irhak PW
12 maja 2013, 16:12
Mi się z kolei w wersji Tritha nie podobają ludziki nie wiedzieć czemu :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel