Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 84 - 85 - 86

Xelacient PW
24 grudnia 2012, 17:22
O TAK! Tego mi brakowało, porządnej oazy kwasu na tej pustyni komerchy i zaślepienia, życzę wam wszystkim porządnego WPIERDOL-u, zalania świetlistą tęczą magii przyjaźni, a później poprawki z mrocznej tęczy mocy szału i żebyśmy mogli sobie tak dogryzać w przyszłości z równą siłą.

Alamar PW
31 grudnia 2012, 20:21
Wszystkiego naj... a może i nie...

Tym razem co innego:

DługouchaDługouchaNowych gier bez bugów, stworzonych przez profesjonalistów, którzy mają o nich pojęcie, a nie przez tanią siłę roboczą spod bata osób, które myślą, że WoW to jedyna gra na rynku, bezproblemowego grania w multiplayer i braku zależności od widzimisię producenta, który postanowi, że dziś jest dobry dzień na odłączenie serwerów, dużo dodatków w rozsądnej cenie, a nie tanich DLC-ów nic właściwie nie oferujących, rozwijania już wydanych produktów, a nie porzucenie ich zaraz po premierze i tworzenie kolejnej części, by opróżnić kufry graczy, darmowych premii dla stałych i wiernych graczy, uwzględnienia pomysłów i sugestii społeczności w tworzonych programach, a nie olewanie ich i jednocześnie mówienie, że nas słuchają, rzetelnego tłumacza, który zna się na swej robocie (czyli grał lub przejrzał poprzednie części tłumaczonych tytułów), a nie wybranego, bo jest tani oraz więcej rzeczywistych spotkań między nami i z samymi twórcami gier

życzy

Długoucha


PS
Wystrzałowych fajerwerków!


Antares PW
31 grudnia 2012, 23:51
Szczęśliwego nowego roku, dla wszystkich grotowiczów.

Życzy Antares

Irhak PW
31 grudnia 2012, 23:56
Oby nowy roczek, co robi w kroczek, był łaskawszy dla wszystkich niż ten staruch co już się obalił nad swoim grobem! ;)

Alistair PW
31 grudnia 2012, 23:57
Wiele szczęścia w Nowym Roku, oby 13 okazała się szczęśliwa pod każdym względem. Pozdrawiam

TopFunny525 PW
1 stycznia 2013, 00:05
Cześć wszystkim kope lat :). Wracam do was z cieplutkimi życzeniami na 2013 rok. Zdrowia (tego przedewszystkim) szczęścia, radości, pomyślności, życzy wam wasz ukochany...

TopFunny525


AmiDaDeer PW
7 lutego 2013, 12:17


Smacznego!

Alamar PW
14 lutego 2013, 10:30
DługouchaDługouchaSzczęśliwego święta konsumpcji i wcinania czekoladek, od których się roztyjecie i zepsujecie zęby. :P


Irhak PW
14 lutego 2013, 13:07
A żeby was tak ten mały drań ustrzelił!


Dark Dragon PW
14 lutego 2013, 19:41
A ja wysyłam wam...


AmiDaDeer PW
14 lutego 2013, 19:52
D:

Warmonger PW
14 lutego 2013, 20:30
Życzę wszystkim forumowiczom, zwłaszcza tym o niepokojącym stanie psychicznym,
MIŁOŚCI!

Shael PW
14 lutego 2013, 21:17
Mi by się przydała ... całe życie samemu, nie polecam nikomu ;) . Życzę jeszcze więcej miłości zakochanym ! bo ja nie mam co na to liczyć :P.

Irhak PW
14 lutego 2013, 22:08
Cytat:
Mi by się przydała ... całe życie samemu, nie polecam nikomu ;) .
Skąd ja to znam :/ Zwłaszcza, że kochać i nie czuć kochania to znacznie gorzej ;)

AmiDaDeer PW
14 lutego 2013, 22:41
Każda potwora... :P

Matheo PW
9 marca 2013, 12:57
Hej.

Poszukuję osoby, która kolekcjonuje CD Action. Na tym forum na pewno są takie osoby. Prosił bym kogoś takiego o info w tym temacie (jeśli można), lub przez pocztę Hermes (Jak jest to trzeba kozystać :))

Dark Dragon PW
9 marca 2013, 14:32
Posiadam prawie wszystkie numery, czego Ci potrzeba? :P

monsterrr PW
10 marca 2013, 13:09
Witam.
W tym poście chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów miałby do sprzedania Artbook z wersji kolekcjonerskiej Heroes 6 lub z Kolekcji Wszech Czasów Might and Magic. Jeśli tak, to proszę o informację. Interesuje mnie to ze względu na dużą ilość artów jednostek itp. : )

Tarnoob PW
26 marca 2013, 12:36
Pytanie w sprawie Hobbita. Czy ktoś prowadzi jakąś kronikę jego avatarów?

Widziałem już parę różnych obrazków hobbita (m.in. z Heroes II i Heroes III), trochę surrealizmów i abstrakcji (np. znak zapytania albo to, co jest teraz i ten poprzedni) i nie wiem, czego jeszcze się spodziewać.

Czy Hobbit dobiera te obrazki według jakiegoś tajnego, sobie tylko znanego klucza?

AmiDaDeer PW
26 marca 2013, 13:33
Bul bul bul.
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel