Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Encyklopedia Heroes III
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Raphaell PW
6 marca 2013, 10:57
Witam

Chciałbym przedstawić wszystkim swoją właśnie wystawioną na światło publiczne aplikację. Nazwałem ją H3Pedia, jest to po prostu taka encyklopedia pod telefony z systemem android na temat większości rzeczy jakie znajdziemy w Heroes III. Jednostki, bohaterowie itd.
Wczoraj udało mi się to poskładać w końcu w całość i aplikacja znalazła się na androidowym targowisku :D
Zapraszam do pobierania, korzystania i oceniania :)

Link

Arszonto PW
6 marca 2013, 15:43
Aplikacja wygląda całkiem ładnie i schludnie, choć nie wiem czy jest jakiś sens jej istnienia. HoMM3 to stara gra i w większości osoby w nią jeszcze (o zgrozo!) grające nie potrzebują takich udogodnień. Nie mniej, całkiem przyjemna aplikacja, której tworzenie na pewno było dla ciebie treningiem, a chyba to liczy się najbardziej :)

Hayven PW
6 marca 2013, 16:31
Poza tym, każdy, kto ma dostęp do Internetu, może w każdej chwili zajrzeć do zbiorów Jaskini Behemota :D

Raphaell PW
6 marca 2013, 18:53
Podzielam zdanie Archonto, głównie był to dla mnie trening programistyczny, nie chciałem pisać kolejnego kalkulatora czy co tam ludzie piszą dla wprawy :D Sam większość rzeczy też mam w głowie jeśli chodzi o Herosy, ale nigdy nie potrafiłem wkuć na pamięć startowych umiejętności bohaterów, a sprawdzanie kim by tu zagrać i co tam bohater ma ciekawego w moim towarzystwie odpadało :D Reasumując, użyteczność pozostawiam każdemu do oceny indywidualnej, a póki co cieszę się słysząc pozytywną opinię o samej aplikacji :)
temat: [H3] Encyklopedia Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel