Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Piąty kontynent (KB2), czyli dlaczego Vinius jest ZŁY!
komnata: Biblioteka Legend

vinius PW
26 grudnia 2005, 20:06
Pragnę oficjalnie zamieścić pierwszą ogólnodostępną mapę nieznanego, piątego kontynentu (oprócz Continentii, Forestrii, Archipelii i Saharii) znanego z King's Bounty 2.
http://spm.cba.pl/5thcontinent.jpg
jakość słaba, ale mogę umieścic tez plik .bmp, to będzie czytelniejsza.
pragnę tez, aby wszyscy, którzy wiedzą coś konkretniejszego o KB2, niech napisza tutaj (mam na myśli fabułę). ja nie umiemi rosyjskiego :( no, ale mam zamiar się nauczyć. tymczasem - podziwiajcie :)

Kaazam PW
27 grudnia 2005, 16:29
Gdzie można znaleść tą grę? Aha potrzebny jest do tego emulator DOS-u????

vinius PW
27 grudnia 2005, 16:32
google.pl
nie gryzie.
ponadto: niektórym (np mi) potrzebny jest emulator (proponuję DOSbox'a) i proponuję jego używać.

EDIT:
drobna poprawka: jak udało mi się odczytać z tych ruskich zapisów oraz z doświadczenia, map jest więcej niż 1, może nawet max. 5. sprawdzanie trwa!

EDIT2:
zgadza się, jest kilka kontynentów. postaram sie zrobic z nimi porządek.

AquaInferus PW
7 grudnia 2012, 16:53
Przy próbie otwarcia podanego pliku za każdym razem mam info o nieodnalezieniu serwera._Czy możesz podać inne źródło z obrazkiem tejże krainy, o której piszesz?

AmiDaDeer PW
7 grudnia 2012, 16:58
Taka drobna uwaga: jeśli minęło prawie 7 lat od zapodania linku, to plik naprawdę ma prawo nie istnieć na serwerach. :P

AquaInferus PW
7 grudnia 2012, 18:05
W takim razie bardzo przepraszam. Chyba moja gafa, ale nie wypatrzyłem daty._Widać robię za Archeologa Postów.

vinius PW
8 grudnia 2012, 13:21
Zresztą, mapy Równolesia nie ma co wrzucać, skoro i tak wszystkie plansze w KB2 są przy każdej rozgrywce generowane losowo.
Mimo wszystko, dwa przykłady poniżej:
1, 2.
temat: Piąty kontynent (KB2), czyli dlaczego Vinius jest ZŁY!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel