Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] The Legend of The Red Dragon
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

avatar PW
29 września 2012, 16:40
Przeczytaj ze zrozumieniem te kilka postów w wątku. Od razu znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Hobbit, wiem że to kolejny mój zgryźliwy post, który nic nie wnosi, ale ja nie potrafią już funkcjonować wśród dzisiejszej młodzieży.

Trith PW
29 września 2012, 22:56
@avatar
Akurat w tym jednym(!) przypadku masz do tego (w moim odczuciu, well) prawo, gdyż post Hobbita tuż nad wypowiedzią Zombie zawiera wszelkie potrzebne informacje do odpowiedzenia na pytania. :P

-----

A co do mojej opinii na temat samego moda... Wydaje mi się on kompletnie nieprzemyślaną, losową kompilacją różnych grafik z internetu bez ładu i składu. Jeśli ktoś wie lepiej co to jest, niech mnie oświeci...

TopFunny525 PW
29 września 2012, 23:54
Przepraszam, po prostu, czasami nerwy biorą nademną wodzy... Każdy czasami ma jednak prawo do posiadania złego dnia :> dlatego jeszcze raz przepraszam za moje zachowanie...

Co do samego moda, to zamieszczony kilka dni temu_(i już usunięty) link przez Blueargę, nie zawierał moda. Była to czysta gra :>. Sprawdziłem zawartość plików lod i nie było tam ani jednego nowego defa... Więc nie wiem, czy pobrałem złą wersję, czy też autor umieścił czystego heroesa.

Bluearga PW
30 września 2012, 10:02
Cytat:
Co do samego moda, to zamieszczony kilka dni temu(i już usunięty) link przez Blueargę, nie zawierał moda. Była to czysta gra :>

Zawierał moda, trzeba było zobaczyć do folderu Mods, bo ten mod jest o tyle ciekawy, że nie tylko podmienia główne pliki ERY, ale również posiada swój własny folder w "Mods". Tyle, że ta wersja ERY + LORD nie posiada Mods Managera, albo go znaleźć coś nie mogę... W każdym razie folder "Tools" gdzie on się znajduje - nie istnieje.

I to pewnie jest przyczyna dołączania LORDa wraz z oryginalnym H3. Ale mimo to uważam, że jakby twórca miał trochę chęci, to dałby radę zrobić to w taki sam sposób jak VCMI - czyli po prostu zawartość rara wypakowujesz do głównego folderu WoG i grasz.

No ale jak to Rosjanie... Nigdy nie pomyślą o innych ;) Ciekawe, że Polacy jakoś potrafią robić mody po angielsku a POTEM je spolszczają, u Rosjan jest dokładnie na odwrót, o ile w ogóle będzie nam dane ujrzeć angielskie wersje ich modów ;) No i też nie liczą się z prawem innych krajów, ale to już za czasów Stalina jest znane.

Lyokoheros PW
30 września 2012, 11:09
Bluerga:
Ciekawe, że Polacy jakoś potrafią robić mody po angielsku a POTEM je spolszczają, u Rosjan jest dokładnie na odwrót, o ile w ogóle będzie nam dane ujrzeć angielskie wersje ich modów ;)
Och ile bym dał by było na odwrót... ale to niestety tylko marzenia.
A co do zachowania TopFunny, moim zdaniem to tłumaczenie postów Salamandre jest bardzo przydatne, bo nie wszyscy musza na tyle dobrze znać angielski by wszystko zrozumieć(choć owszem, tłumaczyć jak się jasno nie myśli też nie jest za dobrze).
Co do samego moda to mi też wydaje on się przypadkowym zbiorem grafik, niekoniecznie pasujących stylem do Heroesów.

now PW
1 grudnia 2012, 19:43
Na stronie moda jest już wersja 0,5 z instalatorem ma 223MB i dodaje 2 nowe kampanie do woga.

now PW
15 lutego 2013, 10:50
Testując moda wykryłem pewien błąd związany z czarem vertical (pionowy tunel). Na mapie Arogancja wyruszyłem z zamku do stoczni, wybudowałem statek i wsiadłem do niego. Popłynąłem w prawo i użyłem czaru wymienionego powyżej i taki był tego efekt:
http://imageshack.us/photo/my-images/849/beztytuuuml.png/
Mam prośbę w związku z powyższym: Czy ktoś mógłby zgłosić ten błąd na stronie moda?

avatar PW
1 marca 2018, 09:07
Odkopuję stary temat, ale autorzy dodatku chyba wznowili pracę nad kolejną wersją. Jednym z nowości LoRD był redesign miast. To właśnie stąd mamy takie rzeczy jak Snow Castle, Sand Tower czy Autumn Rampart. Na rosyjkim forum pokazano parę wstępnych pracz świadczących o tym, że autorzy planują i z innymi miastami wymyśleć coś nowego. Ja się umiarkowanie jaram!








Warmonger PW
1 marca 2018, 09:26
Miasta bardzo ciekawe.

Ostatni konny już się gdzieś pojawił, nie tylko w Banku Stworów, ale chyba też na mapie Aleander The Great.

Hayven PW
1 marca 2018, 10:45
Ale czy Autumn Rampart nie jest dziełem Irhaka?

zmudziak22 PW
1 marca 2018, 14:37
Autumm Rampart chyba był częścią New Interface Mod.

diabełek412 PW
1 marca 2018, 17:30
Ja też się umiarkowanie jaram, ale ekrany miast pierwsza klasa.

Fandor PW
1 marca 2018, 18:04
Jesienny Rampart i pierszy screen się pokrywają, a wszystkie następne to różne wariacje ekranu miasta Confluxu, więc trochę nie widzę nic nowego, znaczy ze wszystkiego co udostępnili może wejść tylko po jednej rzeczy.
Czy to nie ten mod był krytykowany za jakieś próby zarabiania na sobie i udostępniania oryginalnej zawartości? Czy coś się zmieniło w tym prawnym aspekcie?

Hayven PW
1 marca 2018, 19:43
Pierwszy jest ładny, drugi też (gdyby zabrać elementy z oryginalnego Confluxu), na trzecim jest mało co, chociaż może wyjść z niego coś miłego dla oka; pozostałe dwa są mocno średnie i bije z nich sklejkowatość (piąty jest wręcz zły, chociaż widać, że jest dopiero w fazie mocno początkowej).

avatar PW
28 marca 2018, 09:00
Wyszła wersja 0.91 dodatku. Ponieważ jest po rosyjsku (na razie?) to nie chce mi się sprawdzać jakie są nowości. Chyba, że ktoś umie rosyjski i przetłumaczy info.

avatar PW
20 lipca 2018, 15:12
Z kronikarskiego obowiązku podaję, że wyszła wersja 0.93 dodatku.
Zaletą tej paczki jest to, że ściągasz, rozpakowujesz i grasz - minusem jest to, że jest w rosyjskiej wersji językowej. O co chodzi w dodatku? Można sobie podstawowe rzeczy googletranslatorować z tej strony.

avatar PW
30 października 2018, 13:47
Kilka projektów graficznych zmian ekranów miasta, które być może znajdą w kolejnych aktualizacjach dodatku.



Fandor PW
30 października 2018, 19:23
Wow, te ekrany są naprawdę super, mam nadzieję, że jak wyjdzie kolejna wersja, to ktoś przeniesie je wszystkie na VCMI. :D

Kuririn PW
30 października 2018, 20:45
Fandor:
mam nadzieję, że jak wyjdzie kolejna wersja, to ktoś przeniesie je wszystkie na VCMI. :D
Mam nadzieje, że to będziesz Ty, bo avatar nie wyrabia.. :P

Kammer PW
30 października 2018, 22:17
Zachód słońca w Twierdzy wygląda fenomenalnie.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [H3/mod] The Legend of The Red Dragon

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel