Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 84 - 85 - 86

Lord Kilburn PW
19 lipca 2012, 19:17
Ludzie!

Serial Herkules na TVP 2 pon-pią 19:05! Teraz leci II odcinek!

TopFunny525 PW
19 lipca 2012, 19:35
Urodziny miałem a nikt nie pamiętał o złożeniu życzeń:( oprócz Dartaniona.

Irhak PW
19 lipca 2012, 19:51
Kto wiedział - ręka do góry! *nikt się nie zgłasza*

Masław PW
19 lipca 2012, 20:18
Jak można tego nie wiedzieć?

Dark Dragon PW
19 lipca 2012, 21:17
Las rąk panowie! Skandal po prostu.
- Zły, zły, zły, niedobry, niewolno!

mancias_sc PW
13 września 2012, 21:03
Mam małą prośbę do osób dobrze znających język angielski. Mianowicie potrzebuję pomocy w przetłumaczeniu tytułu mojej pracy dyplomowej. Polski tytuł to "Sterowanie wzbudzeniem w pomiarach fotoprzewodnictwa z wykorzystaniem mikrokontrolera". Po przepuszczeniu przez tłumacza Google otrzymałem następującą treść: "The excitation control of photoconductivity measurements using a microcontroller". Okiem laika wygląda to trochę japońsko, jako tako ;), niemniej czy takie tłumaczenie może być akceptowalne?

Acid Dragon PW
14 września 2012, 00:43
Cytat:
"Sterowanie wzbudzeniem w pomiarach fotoprzewodnictwa z wykorzystaniem mikrokontrolera"

Biorąc pod uwagę, że nie wiem co to w ogóle znaczy, to może być trudno, ale spróbuję.

Rozumiem, że jest jakieś wzbudzenie, które da się sterować, a nie jest narzędziem do sterowania (czyli analogia do sterowania samolotem, a nie sterowania falami radiowymi).
W takim razie "Excitation control" jest OK.

Dalej - "in fotoconductivity measurements"

Następnie bym powiedział "with the usage of a microcontroller", chyba, że ów mikrokontroler jest głównym czynnikiem / mechanizmem sterowania tego wzbudzenia. Wtedy bym powiedział "by using a microcontroller".

Warmonger PW
14 września 2012, 08:26
Cytat:
with the usage of a microcontroller
Miałem taki sam zonk z moją praca dyplomową tydzień temu i wersja Acida jest prawidłowa. Fragment z "in" oczywiście też.

Przy okazji, gdzie studiujesz? ;)

mancias_sc PW
16 września 2012, 19:50
Dzięki panowie, zawsze miałem problem z tymi przyimkami, ale tłumaczenie przeszło.
Acid Dragon:
Biorąc pod uwagę, że nie wiem co to w ogóle znaczy, to może być trudno, ale spróbuję.
Nie martw się ja też mało co z tego rozumiem.;)
Warmonger:
Przy okazji, gdzie studiujesz? ;)
W Toruniu na UMK.

TopFunny525 PW
17 września 2012, 16:26
Czy ktoś może wie jak dostać się do plików gry Diablo II? Chciałem sobie wyciągnąć (o ile są), klatki czarodziejki, tylko, że nie mam dostępu^^'. Ktoś wie jaki program można użyć?

Fandor PW
20 września 2012, 17:11
Tak więc spodobał mi się bardzo Linux, i bardzo dobrze mi się na nim pracuję (laptop wreszcie jest znośny). W tej chwili czekam aż staem w końcu wyjdzie na to oprogramowanie, ale nie o tym chciałem porozmawiać.
Otóż wiem że są gry które nie mają szans by pójść na Linuxie, ale są i takie ktore pójdą. Tak więc zwracam się z prośbą do was o to byście mi napisali jakie gry mogą pójść na Linuxie a także jak zrobić żeby poszły (w tej chwili mam problem bo chcę odpalić Heroes 3 z modami - WOG, HotA i MoP).

Warmonger PW
20 września 2012, 17:39
Z tego co wiem, WoG nie pójdzie na Linuxie nawet przez Wine, bo powstał dzięki bardzo brzydkim sztuczkom i w praktyce działa podobnie do wirusa. Zatem na zupełnie innym systemie operacyjnym nie ma prawa działać.

Fanom Linuxa proponujemy VCMI ;)

BTW, jakiś czas temu pojawił się Steam w wersji na Linuxa, polecam.

TopFunny525 PW
30 września 2012, 17:03
Pytanie do Acida, czy w tym roku można się spodziewać kalendarza adwentowego groty? Znaczy się, jeszcze mamy sporo czasu do świąt, jednak chciałbym się upewnić, że może będzie :P...

Irhak PW
30 września 2012, 17:12
Już przy ostatnim były problemy z tematyką, aby się nie powtarzała z poprzednimi. Znajdź jakiś temat i zaproponuj ;)

Dark Dragon PW
30 września 2012, 17:16
Jak Grotowicze będą grzeczni to będzie ;)

TopFunny525 PW
12 grudnia 2012, 13:30
Kalendarz się podoba :). Nawet święta czuć na naszej stronie :).

Alamar PW
24 grudnia 2012, 12:46
Tradycyjnie już...

DługouchaDługoucha
Wszystkiego najgorszego, dżumy i cholery, wizyty poborcy podatkowego, parszywego pecha, śnieżycy wraz z trzaskającym mrozem, które zasypią wszystkie trakty, sparaliżują życie codzienne i sprowadzą z gór wygłodniałe yeti, mnóstwa DLC od Ubisoftu za 100 zł nieoferujących nic nowego, nowych talii do DoC-a z przesadzonymi kartami, które można zdobyć tylko za prawdziwe złoto, nowych jednostek w Heroesach, które będą kopiami już istniejących żywiołaków, a także nadejścia w końcu upragnionego i prawdziwego końca świata

życzy

Długoucha


I oby Dziadek Mróz, który w tym roku wygryzł krasnala z białym proszkiem i odrdzewiaczem do rur, przyniósł wam same rózgi.

Mosqua PW
24 grudnia 2012, 13:30
Dzięki (zwłaszcza za koniec świata) i z wzajemnością.

Chciałam tylko zauważyć, że zapomniałeś o jednym pixelu przy stopie.

DługouchaDługouchaTo nie piksel. To pozostałości po krasnalu w czerwonym kubraku i jego odrdzewiaczu do rur.

AmiDaDeer PW
24 grudnia 2012, 14:15
Żadnych rózg, jeno: rur. Tych nieodrdzewionych. Od miotacza ognia chociażby.



Ho, ho, hooo!...

DługouchaDługouchaSpaceballs-the Flame Thrower?

OGARexs PW
24 grudnia 2012, 16:47
Wesołego rozwolnienia, szczęśliwego zatwardzenia i żebyście zgnili w fabryce tego pedofila w czerwonym wdzianku.
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel