Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Klucze do bety
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3

jelen1150 PW
29 lipca 2012, 14:01
Jeżeli ktoś jeszcze posiada klucze to byłbym wdzięczny za wysłanie na e-mail : mateusz1150@onet.eu

Jako dopiero rozpoczynający przygodę z tą grą mam kilka pytań:
-Gdy zakończy się beta czy postęp będzie cofany?
-Czy jest maksimum stworzeń w talii i czy jest to stała liczba czy określona dla danej karty
-Czy można posiadać wiele takich samych kart nawet jeżeli ich maksimum w talii nie pozwoli nam na ich użycie
-Czy w tej grze ci co wykładają najwięcej kasy będą mieli zawsze przewagę? czy grając sobie za darmo można normalnie coś ugrać?

To chyba wszystko, z góry dzięki ^^

TopFunny525 PW
29 lipca 2012, 16:38
To może odpowiem na kilka pytań pana Jelena:). Poza tym witam:P

Cytat:
-Gdy zakończy się beta czy postęp będzie cofany?

W sensie czy kampania i inne nasze decki nie będą już dalej? Obawiam się, że tak


Cytat:
-Czy jest maksimum stworzeń w talii i czy jest to stała liczba czy określona dla danej karty

Na te i na inne odpowiedzi zapraszam do tego tematu : http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1732


Cytat:
-Czy można posiadać wiele takich samych kart nawet jeżeli ich maksimum w talii nie pozwoli nam na ich użycie

Można używać tych samych kart w decku. Sam mam około 4 lisze czy lamasu więc wiesz:)

Cytat:
-Czy w tej grze ci co wykładają najwięcej kasy będą mieli zawsze przewagę? czy grając sobie za darmo można normalnie coś ugrać?

1. Nie
2. Tak(np. Kampania) Pozdrawiam

Dark Dragon PW
5 sierpnia 2012, 18:26
Cytat:
Czy można posiadać wiele takich samych kart nawet jeżeli ich maksimum w talii nie pozwoli nam na ich użycie
Pytanie sformułowane w sposób niezrozumiały, maxmalna ilość takich samych kart wynosi 5.

Cytat:
Czy w tej grze ci co wykładają najwięcej kasy będą mieli zawsze przewagę? czy grając sobie za darmo można normalnie coś ugrać?

Nie. Chyba, że mówimy o kasie w grze. Wszystko zależy od szczęścia w losowaniu kart w boosterach.

Dark Dragon PW
19 sierpnia 2012, 18:59
Nie. Jakie nowe beta testy?

Dark Dragon PW
19 sierpnia 2012, 20:22
To przecież ta sama beta tylko poszerzona o nowe kraje... -_-

TopFunny525 PW
22 sierpnia 2012, 23:56
Z tego co czytałem kupując pack Heroes VI Pirate of the Savage Sea dostaje się kod do testowania wersji beta Duel of Champions. Gdyby ktoś mi nie wierzył mogę zacytować instrukcję:P, ale kod można znaleźć tylko w wersji pudełkowej. W dodatku, większość adventure packów została wykupiona(przynajmniej tutaj na lubuskim:)). Pozdrawiam

Edit:

Jeszcze coś :

Cytat:
Gaspuś:P
A czy przypadkiem teraz, gdy zaczęły się nowe beta testy, żeby zagrać w grę to trzeba kupić klucz?

Czytaj ze zrozumieniem, Dark Dragon powiedział, że obecne beta testy trwają do Listopada. Więc niemożliwe, żeby już się zaczęły nowe beta testy. Jak Dark Dragon powiedział, do testerów dołączyli kolejni gracze z innych krajów. Pozdrawiam i życzę udanej nocy.

maximo3510 PW
1 września 2012, 17:55
Witam serdecznie czy mogę prosić o klucz do bety na maila:
michal.barcelona@gmail.com

TopFunny525 PW
1 września 2012, 19:30
W sumie, klucze już nie potrzebne. Za trzy dni koniec zamkniętej bety i startuje otwarta. Więc w sumie, klucz już jest raczej nie potrzebny. Poczekaj kilka dni a dołączysz za friko:).

maximo3510 PW
1 września 2012, 19:57
Szkoda, jest weekend można by się zaznajomić z gierką.

Bezimienny111 PW
2 września 2012, 04:43
Coś mi jeszcze zostało:
4FP-QL9M-L4P4-NGVW-3W4P
4FP-CMLX-Q6KM-CRAK-GBA4
4FP-6FEC-W97M-GNVM-WNFT

wróciłem z imprezy w dobrym humorze to może komuś to się jeszcze na jeden dzień przyda ;)


TopFunny525 PW
3 września 2012, 12:38
Oficjalnie beta zamknięta się jutro kończy. Myślę, że nie potrzeba już dalej drążyć tematu_(tym bardziej, że za kilka dni jest open Beta), więc proszę strażników_(tudzież starożytnych) o zamknięcie tematu.

Dark DragonDark DragonJestem tego w pełni świadomy... Temat zostanie zamknięty, gdy beta zostanie zamknięta :P


Beta została zamknięta już wczoraj_:P. Coś starożytni mają kłopoty z pamięcią_;).

Dark DragonDark DragonChyba jednak nie, gdyż 4 września jest dopiero dziś :P
strona: 1 - 2 - 3
temat: Klucze do bety

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel