Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Dock Icons by Zetanaros
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3

Zetanaros PW
1 sierpnia 2012, 15:22
Witam, od kilku dni robię ikony różnych gier na docki. Nie są jakieś super ale mam cichą nadzieję, że się spodobają.

http://zetanaros.deviantart.com/gallery/

Jeśli naprawdę odpowiadały by wam moje umiejętności, jestem gotów zrobić je dla was.

Próbka:

Acid Dragon PW
2 sierpnia 2012, 10:37
Ogólnie wyglądają naprawdę efektownie... w swoich oryginalnych rozmiarach. Niestety po zmniejszeniu do jakichś "używalnych" rozmiarów może się okazać, że już zupełnie nie widać co tam się znajduje.


Aczkolwiek galeria wygląda naprawdę ładnie :).

MiB PW
2 sierpnia 2012, 12:57
Dwa zasadnicze pytania cisną się na usta:

- ile taka przyjemność kosztuje? A może robisz to nieodpłatnie w formie relaksu/hobby? ;-)

- istnieje opcja wygenerowania mniejszych rozmiarów (np.: 64x64 lub 32x32)? Oczywiście ze stratą na detalach i zapewne mniejszym "efektem wow" ;-)

Ogólnie grafiki prezentują się zacnie, ale tak jak powiedział Acu - tylko w większych rozmiarach.

Pozdrawiam

Zetanaros PW
2 sierpnia 2012, 13:03
Acid Dragon:
Ogólnie wyglądają naprawdę efektownie... w swoich oryginalnych rozmiarach. Niestety po zmniejszeniu do jakichś "używalnych" rozmiarów może się okazać, że już zupełnie nie widać co tam się znajduje.

Grafiki są w rozdzielczości 256x256, ponieważ służą do ustawienia na Docki typu RocketDock.

U mnie wygląda to tak: http://fotozrzut.pl/zdjecia/307eb17e66.jpg
[Uwaga wiele z używanych przeze mnie ikon nie jest mojego autorstwa (tych na screenie) ]

Acid Dragon:
Aczkolwiek galeria wygląda naprawdę ładnie :).
Dziękuję :)

MiB:
- ile taka przyjemność kosztuje? A może robisz to nieodpłatnie w formie relaksu/hobby? ;-)
Ta "przyjemność" jest w pełni darmowa :) Po prostu mam trochę czasu i staram się pracować nad swoimi umiejętnościami, a jeżeli przy okazji mogę coś dla kogoś zrobić, to będę jeszcze bardziej zadowolony.

---
Mogę się pochwalić, że udało mi się zrobić takich ikon już 33 :) Z czego sporo na zamówienie w tawernie.

TopFunny525 PW
2 sierpnia 2012, 13:32
Bardzo ładne te ikonki. Tylko jak je zamontować aby działały?^^

Zetanaros PW
2 sierpnia 2012, 13:45
INSTRUKCJA WRZUCANIA IKON DO ROCKET DOCKA:
1.Przenieś plik .png ikony do X:\Program Files\RocketDock\Icons
lub (w przypadku systemów 64 bitowych) X:\Pliki Programów (x86)\Rocket Dock\Icons

2.Przenieś skrót do gry na pasek RocketDock.

3.Naciśnij na nim PPM.

4.Wybierz "Ustawienia Ikon".

5.Wybierz swoja ikonę i wciśnij OK.

6.Gotowe.

BanBreaker PW
2 sierpnia 2012, 19:06
Ikony wyglądają naprawdę bombastycznie! =)

PS.
[pytanieretoryczne] Ciekawe ile z tych gier to oryginały ]:-> [/pytanieretoryczne]

Antares PW
2 sierpnia 2012, 19:36
Tylko żeby gra była jak ikona. ;-)

MiB PW
6 sierpnia 2012, 13:00
A dałoby radę stworzyć ikonki do następujących tytułów:

- Dragon Age: Origins
- Assassin`s Creed II
- Duel of Champions
- Heroes VI, ale z motywem PotSS (Pirates of the Savage Sea)
- Clash of Heroes

Pozdrawiam

Masław PW
6 sierpnia 2012, 13:08
Cytat:
A dałoby radę stworzyć ikonki do następujących tytułów:

- Dragon Age: Origins
- Assassin`s Creed II
- Duel of Champions
- Heroes VI, ale z motywem PotSS (Pirates of the Savage Sea)
- Clash of Heroes


http://www.iconarchive.com/

MiB PW
13 sierpnia 2012, 14:37
@Masław: dzięki, ale ja naprawdę potrafię korzystać z Google. Kolega oferuje usługi, ja z nich chcę skorzystać.

Pozdrawiam

Zetanaros PW
16 sierpnia 2012, 19:09
@Masław
Wspomniałem, że mogę robić ikonki na zamówienie, więc jego prośba była zdecydowanie uzasadniona.

@MiB
Zrobię co w mojej mocy :)

---
Na moim Deviantarcie pojawiły się ikony z:
- Lord of Rings: Battle For Middle-Earth 2 //jedna
- Assassin's Creed II (Z dedykacją dla MiB) //jedna
- Assassin's Creed Brotherhood //jedna
- Duel of Champions (z dedykacją dla MiB) //dwie


Krótki opis tego co zrobiłem:
1. Przy ikonie BFME2 zająłem się głównie obrazkiem (tłem).
2. Obie ikonki Asasyna mają wokół logo (napisu) białe rozmycie. Jest to zabieg mający na celu poprawienie czytelności napisu, który był bardzo słabo widoczny na danym tle, a ja nie chciałem ingerować w oficjalne logo (a przynajmniej nie za bardzo).
3. Duel of Champions jest w dwóch wariantach - Sanktuarium i Inferno. Inferno jest chyba ciut lepiej wykonane, głównie dzięki lepiej wykonanemu wyostrzeniu (jakoś tak wyszło).
4. Dragons Age nie zrobiłem, bo w google jest sporo bardzo dobrze wykonanych. Nie widziałem takiej potrzeby, może gdy moje umiejętności będą na tyle duże, że będę mógł dorównać tamtym ikonom, to takową zrobię.
5. Z "Pirates of the Savage Sea" nie bardzo mogłem znaleźć odpowiedni materiał, jeśli natrafisz na jakiś ciekawy wallpaper czy coś, z którym mógłbym się pobawić - daj znać.

To tyle.
----
Jeśli ktoś szuka ikon niech śmiało pisze.

Shael PW
16 sierpnia 2012, 19:45
Możesz zrobić do Baldurs Gate II i I, Max Payne 3, Minecraft,Skyrim,Fallout 2oraz HoMM III?

Zetanaros PW
16 sierpnia 2012, 20:17
Zetanaros w tawernie:
Nie ma potrzeby bym robił ikonkę z H3. W internecie dostępna jest już jedna bardzo ładna: http://icons.iconarchive.com/icons/3xhumed/mega-games-pack-28/256/Heroes-III-of-Might-and-Magic-1-icon.png

Co do reszty, jutro popatrzę.

Shael PW
16 sierpnia 2012, 20:40
Aaa to nawet nie wiedziałem :) dzięki :)
PS: ładne ikonki Twe są!:)

Mógłbyś podać nazwę motywu RocketDock'a którego używasz na screenie? hmm moje ikony są mniejsze ...

A i Team Fortress 2 jak możesz to też :)

Zetanaros PW
16 sierpnia 2012, 20:55
Rozmiar ikon można zwiększyć w opcjach.
Motyw jest autorski, sam go zrobiłem :)

Shael PW
16 sierpnia 2012, 21:01
Jaki wybrałeś rozmiar by tak wyglądało jak na tym screenie?
Aaa to nie będę Cię obdzierał z autorskiej pracy...:D

Zetanaros PW
16 sierpnia 2012, 21:04

Shael PW
16 sierpnia 2012, 21:08
Wielkie dzięki :) dorzucam do prośby jeszcze grę Panzer Corps :) ależ ja jestem wymagający ...:P z góry wielkie dzięki :)

Shael PW
16 sierpnia 2012, 21:18
Docki to takie panele z ikonami jak gdzieś na screenie wyżej.Jeśli korzystałeś kiedyś z Macintosha to tam to było.
RocketDock-przykład programu-docka.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Dock Icons by Zetanaros

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel