Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Bohaterowie Ashanu: Miejsce dla dociekliwych
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2

Alchemik PW
27 czerwca 2012, 09:05
Mi się wydaje że wątek Markusa będą jeszcze kontynuowany w jakimś scenariuszu fabularnym, a co do Raelaga, to przepaść czasowa między HVI i HV to 400 lat w czasie których może przeżyć bardzo dużo.

"Co do dodatku nie jestem pewien który scenariusz wybrali- ścieżkę Krwi, czy Łez."

Najlepiej by było gdyby dodatek mógł być kontynuowany na dwa sposoby, chociaż kto wie? W końcu dodatki również będą posiadły dwie drogi do obrania, mogą zrobić to na zasadzie kontynuacji danej ścieżki.

Belegor PW
27 czerwca 2012, 09:57
Nie, to byłoby zbyt trudne, wszak w każdym epilogu kto inny zginął. Raczej w dodatku zacznie się od tego, że i Katarzyna i Archanioł Michał zginęli w tej wojnie (Katarzyna niezależnie od drogi umiera). Świat będzie próbował po tym się pozbierać- wtedy wejdą dwie nowe frakcje. Loch- mroczne elfy zastępujące Bezimiennych, oraz najprawdopodobniej Akademia, by ukrócić lub ograniczyć wpływy szybko rozwijającego się odłamu (Nekromantów), gdyż im wojna mogła dać najwięcej korzyści.

Alchemik PW
27 czerwca 2012, 10:03
Ciekawi mnie jak wplączą w to bohaterów z rodu Gryfów.

Co do Kiryła, ciekaw jestem co na myśli miał Kha-Beleth mówiąc "mam wobec Ciebie specjalne plany" (czy jakoś tak).

Anton będzie pewnie jakimś najbardziej zaufanym człowiekiem cesarzowej (zastanawia mnie w jaki sposób cesarstwo sokoła by mu wybaczyło zabicie Michała) i będzie teraz człowiekiem do zadań specjalnych.

Anastazja i Sandor - tu nie mam pojęcia.

Natomiast co do Iriny, to sądzę tylko to co już podałem.

Belegor PW
27 czerwca 2012, 11:57
Kirył i Sara będą pomagać w zwalczeniu Władców Chaosu, z wiedzą i Ostrzem
Spętania wiele zdziała. Ciekawe będzie jak trafi ono w ręce trzech rodów, które zapoczątkowały fabułę Clash of Heroes.

Alchemik PW
15 lipca 2012, 20:26
Co sądzicie o Antonie? Ja uważam że to jest najlepsza postać w Heroes VI. Był nawet odważniejszy od Sławoja jeśli chodzi o pyskowanie cesarzowi. Wykopał z księstwa Salvatora i nawet Uriel, który akurat wtedy rządził cesarstwem (niby był doradcą Liama, ale wszyscy wiemy jak to wygląda), się z nim liczył bardziej niż ze Sławojem, sądzę że akurat Anton bardziej by bronił córki niż Sławoj. Oprócz tego to Anton pokonał Michała i przywrócił równowagę między smoczymi bóstwami.

Irhak PW
15 lipca 2012, 20:54
Najprościej można byłoby rzec, że postępuje w myśl zasady: "Służę cesarstwu, nie cesarzowi", a to oznacza, że sam decyduje co w danej chwili się przysłuży cesarstwu bardziej. ;)

Alchemik PW
15 lipca 2012, 21:00
Na dworze Liama Anton był większym problemem niż Sławoj, ten się jeszcze słuchał rozkazów natomiast Anton w ogóle się chyba z Liamem nie liczył.
strona: 1 - 2
temat: Bohaterowie Ashanu: Miejsce dla dociekliwych

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel