Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Dodatki z edycji kolekcjonerskiej
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

rafal2611 PW
7 lipca 2012, 16:36
Witam, Mam pytanie dotyczące dodatków z edycji kolekcjonerskiej. Nie chodzi mi o artbooka czy soundtrack a o dodatkowych herosów i artefakty. Czy istnieje możliwość ich posiadania (odblokowania) majac standardową edycje Herosów 6?

Alamar PW
7 lipca 2012, 19:52
Na razie nie (przynajmniej oficjalnie), ale prawdopodobnie w (odległej) przyszłości te elementy będą dostępne dla każdego gracza.

DrakeBurn PW
7 lipca 2012, 22:09
W formie płatnego DLC oczywiście.

Dark Dragon PW
7 lipca 2012, 22:39
W zasadzie w sprzedaży, być może jeszcze są te przedpremierowe ULC co były w Empiku... W inny sposób niestety nie, bo taki właśnie jest urok LEKów (Limitowanych Edycji Kolekcjonerskich).

Acid Dragon PW
8 lipca 2012, 00:58
To coś z empiku i tak dodawało tylko 1 bohatera i 1 artefakt, a więc nie wszystkie elementy EK.

rafal2611 PW
11 lipca 2012, 19:41
Chciałbym sie dowiedzić jeszcze jak to jest z tymi dodatkowymi herosami i artefaktami, tzn jest napisane że kod może zostać użyty jedynie raz do ściagniecia dodatkowej zawartości i że takie materiały mogą byc odblokowane jedynie raz przy użyciu unikalnego klucza. W takim razie moje pytanie: czy tworząc konto Ubisoft, zostanie w nim zapisane że został aktywowany klucz i np przy reinstalacji Herosów zawartośc dodatkowa będzie już dostępna? Przeciez może się zdarzyć np zmiana komputera, potrzeba reinstalcji gry. Jeśli tylko raz mozna aktywować ten kod i pobrac dodatki to lipa. Może ktoś wie jak to jest rozwiązane?

Dark Dragon PW
11 lipca 2012, 19:44
Dodatki są przypisane do konta i zostaną na zawsze.
temat: Dodatki z edycji kolekcjonerskiej

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel