Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Nieśmiertelny Król Bracady
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2 - 3

orodreth PW
29 kwietnia 2012, 14:35
Zastanawia mnie postawa Gavina Mangusa w Rozliczeniu. Mianowicie zginął podczas wybuchu, a jak wiadomo wielu uchodźcom także z Bracady udało się uciec.
Co więc robił tak blisko wybuchu. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Alamar PW
29 kwietnia 2012, 16:46
Jeśli pamiętasz intro HIV, to zauważysz tam, iż fala uderzeniowa przelała się przez cały kontynent (i nawet dalej). Magnus nie musiał znajdować się blisko wybuchu, by odczuć jego siłę - fala dotarła i do Bracady, i do Nighonu (opis z kampanii Tawni w HIV), i na sąsiedni kontynent (intro).
Jednocześnie fala uderzeniowa poruszała się na tyle wolno, że dało się ewakuować sporą część ludności.

orodreth PW
1 maja 2012, 12:30
Tyle że Gavin mógł otworzyć portal do Axeoth, a nie zdążył. Czyżby Gavin chciał przeszkodzić w spotkaniu Gelu z Kilgorem ? Hmmm...
Mam taką teorię że jeszcze przed intro do H IV nastąpił atak Demonów na Bracadę co by było logicznym posunięciem Kreatorów w walce z Tytanami, najpierw kraina gigantów potem Bracada. Wyeliminować siły postStarożytnych na planecie. Możliwe że również posiłki dla Eefolu zaatakowały Avlee. A całe to Rozliczenie to nazwa nie od zderzenia dwóch mieczy tylko od nowej inwazji na planetę Demonów.
W końcu w jakiś sposób tysiące mieszkańców Antagarichu miałoby się dowiedzieć na czas o wybuchu ostrza armagedonu ? Może w taki że uciekali przed inwazją demonów już wcześniej.

Alamar PW
1 maja 2012, 12:32
A ja poproszę o dowody z gier na poparcie tych teorii.

TopFunny525 PW
2 maja 2012, 19:26
Alamar. Takowych nie ma. Gdyż to są tylko teorie. I, że tak powiem nigdzie w Heroesach i MM nie zauważyłem czegoś podobnego itp. Dlatego sądzę, że ta teoria to troszkę zmyślona jest, ale bardzo ciekawa. Można nad nią troszkę się rozmyślać.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Nieśmiertelny Król Bracady

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel