Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Atak Nekromantów
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2

Naadir PW
24 czerwca 2011, 15:04
Witam! W tej sesji akcja toczy się w świecie H5. Jednak obiecuje, że nie będzie potrzebna jakaś wielka znajomość tej gry.
Naadir stał na wzgórzu wpatrując się w ciemne uliczki jakiegoś miasta. Był zimowy wieczór i wydawało się, że nic nie jest w stanie zakłócić ogólnego spokoju... Za Naadirem stało jeszcze pięciu czarnych jeźdźców w kapturach. Odezwał się jeden z nich.
- To na pewno dobry pomysł? Nie mamy ludzi... - tu przerwał Naadir.
- To przecież dlatego tu jesteście! Macie wezwać mi tu najlepszych poszukiwaczy przygód... Muszę zdobywać to miasto w podziemiu. Zbrojnie podniósłby się szum. Oto lista osób którym macie złożyć naszą propozycję. Razem zdobędziemy to miasto i razem będziemy nim władać. Talantar... Niedługo miasto hołdujące Mroczną Chwałę...- Następnie wsiadł na czarnego konia, zakutego w rogatą zbroję.
- Ruszajcie. Chcę was widzieć jak najszybciej.

Teraz co się tyczy Twojej postaci. Jesteś jednym z wezwanych przez Naadira. Możesz zdobyć miasto albo... je ratować. Są dwie strony - Podbój i Ratunek. Ale żeby wszystko działało muszą być trzy osoby po każdej stronie. No i mistrz sesji. Osobiście mogę nim zostać, ale jestem po stronie Podboju, więc by nikt nie był niezadowolony, że MG ma w ogóle stronnictwo, wy możecie nim zostać. Proszę w tedy, by na dole KP było to napisane. Wybiorę jednego z was. A oto moja KP, a zarazem wzór na wasze.

Imię: Naadir Lothar Shegeroth
Rasa: Wampiryczny demon ( wybór dowolny )
Stronnictwo: Podbój
Profesja: Czarny Paladyn ( wybór dowolny )
Histroria: Naadir to dawny Generał Sheog. Jest doskonale wyszkolonym i potężnym wojownikiem, jeżdżącym na czarnym koniu, wzbudzającym starch i panikę. Walczył na wielu wojnach i wsławił się jako Czarny Paladyn - Obrońca zła. Dąży do władzy, mocy i jak największej potęgi. Nie wiadaomo do końca skąd pochodzi, przez całe życie walczył, zdobywał i niszczył swych wrogów. Ciężko opisać słowami jego czyny dla frakcji demonów.
Wygląd : Jak na avie. Wielki czarno - czerwony rycerz, jeżdżący na koniu.
Ekwipunek : Księga zaklęć Zniszczenia (wybieramy z pośród Światła - Wzmocnienia, Mroku - Klątwy, Zniszczenia - jak sama nazwa wskazuje ;p i Nekromancji - tylko zaklęcie wskrzeszenia), wielki, dwuręczny topór i czarna tarcza( dozwolone tylko trzy rzeczy.)
No i to wszystko. Wiem, sesja będzie trochę luźniejsza, ale warto spróbować :D

AmiDaDeer PW
24 czerwca 2011, 15:15
A ja mam złe przeczucia. :P

Jak się zadeklaruje jakiś MG oraz jeszcze inni gracze, to pomyślę, czy rzeczywiście warto dawać zgodę. :P

OGARexs PW
24 czerwca 2011, 16:04
Imię: Ot GAR Exsusus
Rasa: Pół człowiek-Pół elf
Profesja: Skrytobójca
Histroria: O Otto nikt nic nie wie nawet on sam. Jedyne co pamięta to Biały orzeł lecący koło niego, skok, siano i chęć zniszczenia miasta...
Wygląd : Blady w brązowej ocieplanej szacie z kapturem, którego za nic nie zdejmie
Ekwipunek : Zakrzywiony miecz, Ukryte ostrze z bajerami i spadochron.
Strona: Podbój
Avatar:

Kanako PW
24 czerwca 2011, 21:54
Imię: Izo Ayanami
Rasa: Stworzenie maga
Stronnictwo: Ratunek
Profesja: Szepczący do duchów

Historia: Został stworzony przez potężnego maga. Zabił go po latach niewolniczej pracy i wykorzystał jego ducha do zabijania swoich prześladowców. Od tamtego czasu pozyskuje dusze poległych które nie są jednak trwałe i szybko odchodzą.
Jedyną trwałą duszą stojącą u jego boku jest wojownik. Na imię mu Erlai. Umarł podczas heroicznej obrony swego miasta przed atakiem meduz. Od chwili w której Izo uratował jego małego synka, stoi u jego boku i borni go przed wrogami

Wygląd : Jest przystojny ale niski i dość wątły. Prawie że biała skóra i śnieżne włosy zakryte są pod białym kapturem sprawiają że przypomina on czasem zabłąkanego ducha . Na sobie ma najczęściej szaty w kolorach bieli, czerni i szarości. Twarz kryje pod białą chustą. Ubiór zakrywa każdą część jego ciała prócz oczu całkiem przysłoniętych otchłanną czernią. Pomimo to widzi doskonale.
Nadgarstek owinięty jest łańcuszkiem będącym częścią amuletu ze znakiem skrzydlatego oka odpędzającego umarłych.

Ekwipunek: szata, wolumin magii mroku, Alatum Oculus (medalion odpędzający umarłych)

Naadir PW
25 czerwca 2011, 00:13
Kan - możesz dodać sobie jeszcze coś do ekwipunku.

Kanako PW
25 czerwca 2011, 09:31
Zmieniłem rasę i dodałem to i owo do ekwipunku

Kanako PW
25 czerwca 2011, 12:02
I myślę Naad że MG powinien być bezstronny więc od razu mówięże nie jestem za tym żebyś ty nim został

Korell PW
25 czerwca 2011, 16:51
Imię i nazwisko: Korell Kinkell
Rasa: Piekielny nieumarły
Stronnictwo: Podbój
Profesja: Nekromanta

Historia: Pochodzi z niezbyt znanej wioski w Irollanie. Wtedy był jeszcze pół-elfem. Zmienił się w nieumarłego. Właściwie, to to już cała jego historia (w skrócie).

Wygląd: Szkielet w czarnym ubraniu i czerwonym płaszczu. Dodatkowo czarne skrzydła wyrastają mu z pleców.

Ekwipunek: Księga Zaklęć Nekromancji, zdobiony i złocony miecz oraz Księga Zaklęć Zniszczenia.



Kanako - Ten twój Izo ma amulet, który teoretycznie powinien mnie odpędzać... Chyba, że on działa tylko na słabszych nieumarłych.

OGARexs PW
25 czerwca 2011, 20:44
No to znaleźć jeszcze dwie ofia..ekh ludzi ratujący miasto i możemy grać.
A MG może być np Hobbit

RabicanRabicanOch, jaka łaskawość z Twojej strony! Powinien Ci stopy całować za tę propozycję!

Naadir PW
25 czerwca 2011, 22:55
Jestem na tak :)

achus4 PW
26 czerwca 2011, 10:05
Imię: Daisuke Silean
Rasa: Mroczny elf
Stronnictwo: Ratunek
Profesja: Łucznik

Historia: Był kiedyś wielkim wojownikiem i bohaterem, Jednym z pierwszych którzy służyli Malassie. Został skazany za zdradę na śmierć na arenie. Zginął w walce z dwoma smokami wcześniej zabijając wielu wrogów. Po śmierci dzięki swojej bogini zamienił się w obsydian. Po wielu wielu latach anioły za pomocą Elratha odmieniły go oraz wskrzesiły mówiąc by dostąpić łaski Elratha i Malassy, a także odzyskać dawną moc musi wypełnić wole smoków. Jego pierwszym zadaniem jest obrona miasta

Wygląd : Nosi długi czerwony płaszcz zapinany na piersi niebieską koszule i zielone spodnie. Długie białe włosy opadają mu do pasa, w ciemności świecą czerwone oczy, a skóra jest koloru obsydianu w który był zamieniony. Na plecach ma dziwną broń, miecz mający z obu stron ostrze jedno czarne drugie białe. Obok nosi łuk z dwoma ostrzami na ramionach oba czerwone. Na lewej strony twarzy ma maskę wtopioną w ciało ułatwiającą celowanie, jak luneta.
Ekwipunek: Podwójny miecz, łuk, maska

OGARexs PW
26 czerwca 2011, 10:35
Czy można zabrać ekwipunek kogoś kogo się zabije bo taki łuk mi się
przyda xD.

Korell PW
26 czerwca 2011, 21:24
Mam nadzieję, że będzie można dodawać do ekwipunku przedmioty, które się znajdzie, lub kupi po drodze :P

Kanako PW
27 czerwca 2011, 10:20
Naad: skoro jesteśmy w realiach H5 to niech będą zaklęcia H5

Można by dodać jakąś szkołę magii od siebie ale trzeba by wtedy określić zaklęcia

Kinkell: nie możesz się przez niego do mnie zbliżyć (wykluczasz walkę w zwarciu ze mną)

Naadir PW
27 czerwca 2011, 10:35
Ok, jak wolicie. To całkiem niezły pomysł.

Salme PW
27 czerwca 2011, 11:18
Imię: Tisamon Silean
Rasa: Mroczny elf
Stronnictwo: Ratunek
Profesja:Siepacz
Historia: Ród Tisamona był rodem szlachetnym. Sam Tisamon żył w dostatku i spokoju. Codziennie trenował szermierkę pod okiem najlepszych instruktorów. Ród Tisamona jako jeden z pierwszych który przyjął wiarę w Malasse, boginie ciemności.
Pewnego dnia dostał wiadomość iż jego brat, Daisuke, został skazany na śmierć za zdradę. Tisamon dostał szału. Zaplanował uwolnienie brata. Niestety został zdradzony przez jednego ze swoich sług. Został skazany za zdradę na stracenie poprzez ścięcie. Uciekł. Uciekł bo pomógł mu jego przyjaciel. Który zginął usiłując mu pomóc. Tisamon poprzysiągł zemstę. Zaczął zabijać za pieniądze by po pewnym czasie zemścić się na swoich winowajcach.
400 lat później. Tisamon usłyszał głos.
Z początku myślał że to jego urojenia, ale okazało się że to Malassa przemawia do niego.
Co więcej powiedziała mu że jego brat żyje i potrzebuje jego pomocy.
Natychmiast wyruszył we wskazane przez nią miejsce.

Wygląd : Jest wysoki, i ma smukła sylwetkę.Białe włosy opadają mu na ramiona. Nosi czarny płaszcz do kolan z kapturem, czarne spodnie i wysoko zapinane ciemno brązowe buty z kauczukową podeszwą. Oczy ma koloru fioletowego. Koszule pod płaszczem ma białą.

Ekwipunek: Shinobi-ken. <Lekko zakrzywione jedno sieczne ostrze. Ma dwa razy dłużą rękojeść bez głowicy.>, księga magi mroku, zbrojona rękawica na lewą rękę z wysuwanymi pazurami.<pozwala odbijać ciosy i je wyprowadzać>

Korell PW
27 czerwca 2011, 15:51
Jeżeli czary będą z HV to trzeba dać inne możliwe księgi do ekwipunku. Np.: Ja zamiast Księgi Zaklęć Nekromancji musiałbym mieć Księgę Zaklęć Przywołania (Czar,, Wskrześ umarłych" jest właśnie czarem przywołania). Jeśli tak będzie to muszę kartę postaci edytować.

Kanako PW
27 czerwca 2011, 16:15
Kinkell, to jest tylko jedno słowo więc się raczej nie przepracujesz
A poza tym jeśli będą zaklęcia z HV to nie będziemy musieli się męczyć z określeniem czarów a ten system Naada (bez obrazy) jest ograniczony (Baaaardzo...), np "Magia światła - Wzmocnienia" . W HV magia światła to nie tylko wzmocnienia (w większości ale nie tylko)

Salme PW
29 czerwca 2011, 15:10
Hmm. Z tego co widzę mamy komplet, więc na co czekamy?

Irhak PW
29 czerwca 2011, 15:20
Na zgodę i Mistrza Gry? ;P
Serio... Nie zauważyłem, by był tu jakiś MG. Kto nim jest? A zgodę na sesję macie? (tak, wiem, że się czepiam, ale zasady jakieś muszą być ;P)
strona: 1 - 2
temat: [OGÓLNY] Atak Nekromantów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel