Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Problem z pisaniem na czacie przez telefon...
komnata: Przeklęta Machina

Naadir PW
14 czerwca 2011, 22:25
Zapewne tytuł ten zadziwił wielu miejscowych, lecz problem jest dość ważny dla mojej osoby. Otóż często przebywam w Grocie korzystając z WiFi w telefonie, gdyż mój czas przebywania na komputerze jest dość ograniczony. Niestety nie mogę pisać na czacie, gdyż przyciski ,,Albatrosss!'', ,,Castle'', a po dzisiejszych zmianach także ,,History'' nie działają :(. Działa tylko ,,Outword'' z którego i tak nie mam dużej korzyści. Może drobna zmiana mechanizmu, lub upodobnienie go do ,,outworda'' dało by skutki. Będę ogromnie wdzięczny za każdą pomoc, gdyż możliwość częstszego pisania na cmętarzu bardzo by mi się przydała. Pozdrowiam.

Acid Dragon PW
19 czerwca 2011, 14:42
Cytat:
Zapewne tytuł ten zadziwił wielu miejscowych, lecz problem jest dość ważny dla mojej osoby. Otóż często przebywam w Grocie korzystając z WiFi w telefonie, gdyż mój czas przebywania na komputerze jest dość ograniczony. Niestety nie mogę pisać na czacie, gdyż przyciski,, Albatrosss!'',,, Castle'', a po dzisiejszych zmianach także,, History'' nie działają :(. Działa tylko,, Outword'' z którego i tak nie mam dużej korzyści. Może drobna zmiana mechanizmu, lub upodobnienie go do,, outworda'' dało by skutki. Będę ogromnie wdzięczny za każdą pomoc, gdyż możliwość częstszego pisania na cmętarzu bardzo by mi się przydała. Pozdrowiam.

Nie posiadam i nie korzystam z tego typu sprzętu, więc nie potrafię określić co jest nie tak. Chat kilka dni temu przeszedł "upgrade" z prostego odświeżania w ramkach na AJAX. Tenże AJAX jest realizowany przy pomocy języka JavaScript wraz z biblioteką jQuery. W ten sposób teraz też obsługiwane są przyciski "Albatross", "Castle" i "History". Podejrzewam więc, że problem tkwi w obsłudze JavaScript przez Twoją przeglądarkę w telefonie.

Naadir PW
19 czerwca 2011, 16:01
Bardzo dziękuje, w takim razie postaram się poszukać i pobrać odpowiednie funkcje.
Pozdrawiam
temat: Problem z pisaniem na czacie przez telefon...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel