Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: RPG w Grocie (ogólna dyskusja) [zacumowany]
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

SkorpionXAP PW
12 kwietnia 2011, 18:39
No dobra. Nigdy nie brałem udziału w żadnym "RPG", ale musi być ten pierwszy raz. Moglibyście wytłumaczyć to i owo? Oraz do jakiej sesji mógłbym dołączyć?
Szczerze jedyne co wiem to to, że tworzy się postać :P

Xelacient PW
13 kwietnia 2011, 00:34
Na dobry początek polecam ci przejrzeć sobie tematy oznaczone jako [OGÓLNY], (za względnie aktywne mozna uznać: "Nierealny mrok", "Uczta pokoju", "Wojna Żywiołów" oraz "Śladami Starożytnych") z tych tematów poznasz konwencję danej sesji oraz zobaczysz karty postaci innych graczy, jeśli klimat którejś przypadnie ci do gustu, to wtedy piszesz w danym temacie, czy MG zechce cię przyjąć, jeśli tak to reszty rzeczy dowiesz się od niego.

Jak będziesz chciał zobaczyć "jak to wygląda w praniu" to przejrzyj sobie dowolny temat oznaczany jako [RPG], to w nich "odbywa się rozgrywka".

SkorpionXAP PW
13 kwietnia 2011, 08:34
Dzięki, zabieram się za lekturę, a jest co czytać :P

AmiDaDeer PW
24 czerwca 2011, 20:51
Nie ma mnie. Od 26 czerwca do cholera wie którego ale raczej nie dalej niż 7 lipca. Ewentualnie z przerwami.

Wiwern PW
1 lipca 2011, 10:48
Wyjeżdżam na dwa tygodnie.

Trith PW
12 lipca 2011, 18:38
Będę nieobecny w dniach 13-24 lipca, jeśli kogoś to obchodzi.

Xelacient PW
12 lipca 2011, 21:46
Tak mnie, szybko odpisz w sesji póki jeszcze jesteś. ;P

AmiDaDeer PW
18 lipca 2011, 20:38
Nie będzie mnie od jutra przez tydzień (może z przerwami) albo i nawet dłużej. Gomenasai.

TopFunny525 PW
30 października 2012, 16:14
Nie ma mnie! Od 31.10 do 5.11 nie istnieje dla świata internetu. Powód? Wyjazd do Mogilan (okolice Krakowa) na święto zmarłych, skutkiem czego, dostęp do internetu będzie prawdopodobnie wynosił 0%. Dlatego prosiłbym (jeżeli istnieje taka możliwość), aby mistrz gry przejął moją postać na czas mojego wyjazdu, ewentualnie prosiłbym o lekki postój w grze (tyczy się to głównie sesji Wiwerna, Dark Dragona i Syriousa).

Można o coś takiego prosić?

AmiDaDeer PW
18 października 2013, 12:18
Informuję że w profilu można sobie teraz ustawić opcję by nowe posty z tej komnaty pojawiały się na głównej.

Acid Dragon PW
2 stycznia 2016, 03:47
Komnata RPG w Grocie powróciła.
Z trochę inną nazwą. I grafiką.
Odnowiona.

Przypominam wszystkim, że w tej komnacie również obowiązuje Konstytucja i że od tej pory mam nadzieję, że wszyscy się będą tu bawić z zachowaniem kultury wypowiedzi.

Do poprowadzenia (tudzież kontynuowania) RPG inicjatywę zgłosili Altair i Belegor, ale każdy, kto ma dobry pomysł na swoją własną sesję może taką poprowadzić.

<Okolicznościowy Okrzyk!>
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: RPG w Grocie (ogólna dyskusja) [zacumowany]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel