Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [archiwum] Petycja (w sprawie premiery Heroes V)
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2

bonzo PW
28 stycznia 2006, 10:54
Oczywiscie ze popieram i rowniez jestem za jakas petycja w sprawie zmiany fabuly Heroes V na powiazana z poprzednimi czesciami serii

16mateusz PW
28 stycznia 2006, 13:02
Jeste za chociaż nie moge się doczekać premiery ale wole aby gra wyszła pużniej ale bez jakiś psujących ją błędów.

filus PW
28 stycznia 2006, 14:42
Moją to dokończyć w 100%, a nie liczyć że sprzedają jakis chłam pod wielkim szyldem Herosów. 100% popieram i podpisuje sie oburącz.

Bloodhawk PW
28 stycznia 2006, 21:29
Popieram akcje, tylko szkoda ze od H4 zapomnieli o mojej ukochanej cytadeli :/

Steffen PW
30 stycznia 2006, 14:21
Witam, to jest mój pierwszy post, ale uważam, że moja opinia sie tym razem wam również do czegość przyda. Oczywiście popieram zdanie moich poprzedników, a szczególnie Bonza. :)

Ururam Tururam PW
30 stycznia 2006, 17:52
Jak doniosły przed chwilą źródła dobrze poinformowane, dziś zapadła oficjalna decyzja:

Premiera Heroes V została odroczona.

Konkretna data wydania gry nie jest znana, nie nastąpi to jednak wcześniej niż na początku maja...
Co równie ważne priorytetem ma być obecnie jakość - czyli nie bedzie presji na ukończenie gry na ten-a-ten dzień, za to bedzie presja na to, by gra była możliwie pozbawiona błędów i dobrze "grywalna" już w momencie premiery. (Oczywiście nie wyklucza to późniejszego paczowania, jeśli się to okazałoby konieczne.)

I o to właśnie walczyliśmy!

vinius PW
30 stycznia 2006, 17:55
Żądam zwrócenia co najmniej 15% wpłaconej kwoty przez CD-Projekt za przesunięcie wysyłki. Chamstwo!
Mimo to całym sercem popierałem akcję ;) i dobrze, że tak się stało. Może wyjdzie znowu chit na miarę HoMM3, albo lepiej - KB.

Dragonis PW
30 stycznia 2006, 19:11
Zgadnijcie... Tak. Yes. Si. Konsiukiwa. Ziomal Dragonis mówi tak. Moja partia jest za. Coś jeszcze?

Acid Dragon PW
30 stycznia 2006, 20:58
Dziękuję wszystkim, którzy poparli akcję i dziękuję UT za informacje. Zwycięstwo!
Jakiekolwiek nie byłyby jego przyczyny :). Ważne, że cel został osiągnięty. A poza tym, ważne jest też to, że fani w obliczu kryzysu potrafią jednak działać wspólnie dla dobra wszystkich. I to działać konstruktywnie, a nie destruktywnie (inaczej niż w przypadku historii z Forge i AB sprzed lat). Ważne było także wsparcie Groty - również dlatego, że byliśmy jedną z ledwie dwóch polskich stron o HoMM-MM zaangażowanych w akcję, a to właśnie Polska wg nieoficjalnych danych ma być drugim, po USA, krajem co do największego zainteresowania graczy piątą częścią Heroes.

Pozostaje teraz już jedynie czekać na dopracowaną i zbalansowaną grę, która spełni oczekiwania przynajniej większości graczy.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim i zamykam temat :).
strona: 1 - 2
temat: [archiwum] Petycja (w sprawie premiery Heroes V)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel