Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 84 - 85 - 86

Mitabrin PW
23 stycznia 2011, 23:04
Ja życzenia złożę ci dopiero pod Napieckiem, chyba, że do tego czasu zapomnę... ;)

Field PW
24 stycznia 2011, 01:18
Spróbuj :P

@Viniek - padłem XD

AmiDaDeer PW
24 stycznia 2011, 22:09
Zastanawiałem się przez chwilę, czy by tego do radosnej twórczości nie dać, ale stwierdziłem, że to tutaj lepiej będzie się nadawało.

Click.

Drugie od góry jest moje. Jeżeli się podoba - repostować. Sam nie wiem, o co tu biega, w ogóle się tam nie logowałem, ale jak ktoś wie, to dobrze. A jak usłyszę jeszcze raz, że to przypomina rozmowę biznesową, to ukatrupię. :P
Jak zrepostujecie, to przyczynicie się do mej sławy, a mój pot na otrzymanej koszulce będzie waszym potem!

vinius PW
24 stycznia 2011, 23:27
Nic z tego. Ja swojego cudzesa demowi wyślę potem :D.
EDIT: damned, w przyszłej edycji. Czyli w tej jednak mogę Ci życzyć powodzenia, mimo zbytniej demowości Twego komiksu. Tak demowe, że aż widać, że niedemowe.
EDIT 2: aha, do tego to przypomina ten odcinek.

AmiDaDeer PW
25 stycznia 2011, 16:10
viniek:
aha, do tego to przypomina ten odcinek.



Ostrzegałem.


Zresztą szybko się zorientowałeś. :P A "powodzenia" to mi akurat mało przydatne. :P

Alamar PW
25 stycznia 2011, 16:29
Oto jak kończą złe pingwiny:


Irhak PW
26 stycznia 2011, 04:20
Alamar - raczej z jego ręki:



(Tak, to krew jest... ;P)

Field PW
26 stycznia 2011, 10:58
To nie przypadkiem jakaś yaoicowata wersja Sephirota z FFVII? :P

vinius PW
26 stycznia 2011, 12:10
Nie wiem, jakby to powiedzieć, ale chłopaki: atmosfera zrobiła się trochę ten... no... homoseksualna.

HubertusHubertus Ale wszystko w rodzinnym klimacie, Vinek ;p



AmiDaDeer PW
26 stycznia 2011, 17:01
To źle? o.o

Irhak PW
26 stycznia 2011, 20:32
viniek:
atmosfera zrobiła się trochę ten... no... homoseksualna

Jeszcze nie... jeszcze nie dałem o przeciekaniu ;P
Ale skoro mówisz o takiej a nie innej atmosferze, to dam tobie jeszcze:
Obrazek 1
Obrazek 2
Obrazek 3

Wszystkie dotyczące praktycznie tego samego ;P

vinius PW
26 stycznia 2011, 20:41
Widzę, że niektórzy wyznają zasadę: jak pedalić, to po maxie :P. A żartu Kreatora nie skomentuję, bo lotów niskich, niższych nawet, niż moje, czyli poniżej krytyki.

EDIT: Rabican, z Twojej strony nic już nikogo tutaj nie zaskoczy, nie staraj się :P.
EDIT 2: Kurczę blade, za rządów Hubertusa wróciła równowaga. Jego zdrowie potrzykroć!

Rabican PW
26 stycznia 2011, 21:17
W takim razie pora na...


--CENZURA--
Heter.. eee... Heretycy! Ja Wam dam! xP


Emo-Christ Superstar!

Ginden PW
27 stycznia 2011, 11:13

Mroczne bóstwa spoza czasu i przestrzeni wygrywają z kapłanami dowolnego ziemskiego bóstwa.

dambibi PW
27 stycznia 2011, 21:57
[skasowałem bo straciło sens]
Hubertus@:więc uważasz że Papież miotający fireballami, dodany tylko w celach humorystycznych obraża chrześcijan? Ja jestem jednym z nich i mnie to jakoś nie boli ;p .


HubertusHubertusBla, bla, bla... ale może obrażać, dlatego cenzura.

Mitabrin PW
12 lutego 2011, 15:41
Czytał z was tu ktoś "Mechaniczną Pomarańczę"? Bo chcąc przeczytać toto, natrafiłem na dwa wydania "Mechaniczna Pomarańcza" i "Nakręcana Pomarańcza", wiecie może czym się różnią te dwa wydania? Interesuje mnie tu głównie zawartość (czyli czy nie pominięto wszystkich rozdziałów, jak to czasami bywało z tą książką) i czy tłumaczenie jest spod pióra tej samej osoby.

vinius PW
12 lutego 2011, 17:26
O ile się nie mylę to jedna wersja jest ze wstawkami rosyjskimi w slangu bohaterów (jak w oryginale), a druga - z angielskimi. Ciężko mi poradzić w wyborze, bo sam dopiero się zbieram do czytania ;).

Sawyer PW
12 lutego 2011, 19:58
A ja mam pytania z innej beczki wina.
Co jest lepsze według was, wiem że jeszcze mam dwa lata na zastanowienie się!
Ale jednak wole teraz podjąć decyzje orientacyjną. :P
Czy Technikum Informatyczne jest lepsze od Liceum Ogólnokształcącego z profilem mat-fiz/mat-fiz-inf? Teraz tak poczytałem po różnych forach i jedni piszą że niby dostanę zawód po Technikum takim, ale będę ograniczony wiedzą z innych przedmiotów, a zawsze się przyda jakieś większe wykształcenie z innych przedmiotów, martwi mnie tylko jedno, jak zdobyć po liceum papierek że zostałem Informatykiem (kierunek grafik bądź programista :P) czy trzeba iść na studia (co mi oczywiście nie przeszkadza, jeżeli nie są płatne :P)?

vinius PW
12 lutego 2011, 20:13
Po liceum nie dostajesz żadnego papierka. W liceum przygotowujesz się nie do zawodu, a do studiów. Naturalnie, studia prezentują o wiele wyższy poziom, niż technikum. Nie jestem informatykiem, ale że mam z nimi sporo do czynienia to powiem krótko: wybierz LO, ucz się porządnie i dostań się na porządne studia państwowe. Jak będziesz dobry, to na takie dostaniesz się bez problemu. Jeśli nie będziesz dobry - to czy warto pracować za średnie pieniądze po technikum? Zamiast administrować siecią będziesz wykładał informatykę dzieciom w podstawówce albo robił przypałowe projekty graficzne :P.

Ale jak wiadomo, Grota bogata jest w informatyków, niech się więc także wypowiedzą.

AmiDaDeer PW
12 lutego 2011, 23:10
Tak offtopując nieco (:P)... TVP Kultura nadaje w poniedziałki, środy i czwartki wieczory z arcydziełami Studia Ghibli.

Nagrałem i obejrzałem dwa pierwsze filmy (Nausicaä i po raz pierwszy Laputa).

No, polecę to tym, co z Miyazakim, Takahatą czy w ogóle anime mają niewiele do czynienia, ale niekoniecznie znawcom tematu. Tłumaczenie do kitu (zbyt dosłowne i zbyt niedokładne zarazem - nawet ci, co nie znają języka, mogą to zauważyć), lektor ohydny (Bożydar Murgan). Cieszę się jednak, że arcydzieło pozostało arcydziełem.

Anyway - warto sobie odświeżyć lub nadrobić zaległości. Na Totoro się już nie załapiecie, ale w następnym tygodniu będzie Podniebna Poczta Kiki, Szkarłatny Pilot i Pom Poko (nie lubię polskiego tytułu :P).
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel