Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: Pytania i komentarze
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Trang Oul PW
23 stycznia 2006, 20:52
Będę zaznaczał gildie, jak jakieś zobaczę. Chyba nie będę co chwilę pisał, że się rozglądam. Poprawiłem, żeby bylo wiadomo, o co chodzi.

Alamar PW
23 stycznia 2006, 20:54
>>>Rysuję mapę i zaznaczam na niej gildie magii

To jest czas teraźniejszy, a nie przyszły. Popraw to zdanie, by odpowiednio brzmiało (np. "jak zobaczę jakiś ważny budynek/obiekt to go naniose na mapę")

EDIT:
OK

Nevendar PW
23 stycznia 2006, 21:02
Alamar, mam do ciebie pytanie:
Czy mógłbym zostać pomocnikiem Mistrza Gry? Boryna się zgadza.

Alamar PW
23 stycznia 2006, 21:05
Zapytaj się Smoka - ja w każdym razie mogę dać Ci szansę (jeśli nie będziesz robił błędów i trzymał się realiów świata).

Aha, zmien ten tekst o śmierci na coś sensowniejszego - np: "Mam was dość, idę swoją drogą" - po czym odjechał w siną dal, w kierunku z którego przyjechał (może kiedyś wróci).

P.S.
Jak rozumiem pomocnikiem ds. fabuły?

Boryna PW
23 stycznia 2006, 21:18
Nevendarze nieobraź się ale niemogę przyjąc twojej kandydatury. Tzn. Możesz mi pomagać w fabule ale nie możesz zostać od razu strażnikiem. Za mało jeszcze zrobiłeś dla groty. Praktycznie (bezobrazy) nic nie zrobiłeś. Jednak będąc pomocnikiem ds. Fabuły przez jakiś dłuższy czas napewno zostaniesz strażnikiem. Więc przyjmuję cię n pomocnika ds. Fabuły ale niemożesz jeszcze zostać strażnikiem. Zresztą wszsytko zależy od Acida.

Acid Dragon PW
23 stycznia 2006, 21:27
Oficjalne stanowisko Starożytnych (a przynajmnij dwóch obecnych):

Mistrz Gry jest jednocześnie tytułem Strażnika uprawniającym do dodatkowych możliwości i wiążącym się z dodatkowymi obowiązkami. Nie została ustanowiona funkcja 'pomocnika' Mistrza Gry. Gdyby nawet została, to taką decyzję podjąć by mogli tylko Starożytni. W trosce o klimat sesji, a także podtrzymaniu przy zyciu tej (...) fabuły, która przez przypadek już jest i by nie dopuścić do sprzeczności i konfliktów stwierdzam, że osoba pełniąca obowiązki Mistrza Gry powinna być JEDNA.

Qui PW
23 stycznia 2006, 21:33
Ja natomiast chciałbym nadmienić, iż stwierdzenia w rodzaju "Jednak będąc pomocnikiem ds. Fabuły przez jakiś dłuższy czas napewno zostaniesz strażnikiem." są błędne, i to wcale nie chodzi tu o to, że "na pewno" powinno zawierać spację. Otóż zdanie to stoi w konflikcie z Konstytucją naszej pięknej Groty, cytuję "Tytuł Strażnika przydzielany jest przez Starożytnych (zgłaszających nominacje) ze Smoczym Władcą łącznie". Więc, Boryno, nie wprowadzaj zamętu, ani nie obiecuj czegoś, czego nie możesz dotrzymać. Zwłaszcza, że tytuły strażników przydzielane są na podstawie rzutu kośćmi pozostałymi po posiłkach Acida (jeśli jakieś w ogóle pozostają), a nie za zasługi.

Acid Dragon PW
23 stycznia 2006, 21:41
Prawda - tytuły Strażników przyznawane są osobom w zależności od ich kompetencji (ocenianej subiektywnie przez Starożytnych, czasami niekoniecznie prawidłowo...) oraz danej potrzeby (zwykle jeden Strażnik wystarcza).

Szczególne zasługi dla Groty są podstawą do przyznania tytułu Starożytnego, a nie Strażnika.

Boryna PW
24 stycznia 2006, 10:56
Qui: Mówiąc "napewno" zostaniesz strażnikiem miałem na myśli że jeśli przez dłuższy czas Nevendar byłby pomocnikiem ds. Fabuły Acid i starożytni prawdopodbnie zrobił by go strażnikiem. Nevendarze jeśli naprawdę chcesz być strażnikiem to przeczytaj jeszcze raz konstytucję groty i stosuj się do warunków jakie w niej podano tzn. Utrzymuj porządek w komnacie w jakiej chcesz być strażnikiem oraz inne.

Qui PW
28 stycznia 2006, 12:24
Vinius: jak straciłeś punkty życia, to zaznacz to na karcie.

vinius PW
28 stycznia 2006, 13:10
wybacz, tyle czasu się nic nie działo, że zapomniałem. zaraz naniose poprawkę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: Pytania i komentarze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel