Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)temat: LoMM, WoMM i inne gry "of MM"
komnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes)
strona: 1 - 2

vinius PW
14 czerwca 2006, 14:47
trudno. myślałem, że może być ciekawei, gdy przeczytałem o "strasznych obcych - mutantach ze stali i biologicznej tkanki" oraz miastach zasilanych energią parową... brzmi ciekawie :) chociaż z taką techniką to zapewne z Kreeganami wpólnego nic nie mają, z resztą - kto tam wie...?

Alamar PW
8 lipca 2006, 18:13
W sumie wiadomość niezbyt z niczym związana - twórca Dark Messiaha, Arkane Studios przeniosło się do nowej siedziby, gdzie zamierza (prawdopodobnie) tworzyć gry Online - tu dokładniejsze informacje (plotki ;) ).

Ciekawe czy ma to jakikolwiek związek z trzecim, tajemniczym tytułem Ubisoftu "of Might and Magic"?

vinius PW
8 lipca 2006, 21:26
hmmm... bardziej mnie interesi, czy pracują nad MM online, bo może będzie się działa w starym universum :) ?

Xian PW
9 sierpnia 2006, 17:59
Zapomnieliście o jednym tytule:

Heroes of Might and Magic: Quest for the Dragon Bone Staff,

które ukazało się jedynie na PlayStation 2.

AlamarNie, nie zapomnieliśmy. Jak sam napisałeś "Heroes", więc w tej komnacie nie ma co o tym pisać. Prędzej w Sali bohaterów, a najlepiej to wogle o tej grze nie pisać - jeden maniak KB w Grocie wystarczy. :P

Dark Dragon PW
4 marca 2007, 15:46
Nie_mam_nicka
"Legends of Might and Magic został ukończony, uzyskał status „Gold” i trafił do powielania."

Co oznacza, że LoMM nie jest w wersji Gold, tylko że uzyskał wtedy taki status.

MCaleb PW
4 marca 2007, 15:49
Dark, po pierwsze NMN napisał to prawie rok temu, a po drugie zobacz jak wygląda proces tworzenia i wydawania gier.

Dark Dragon PW
19 maja 2007, 12:10
Powstaje też gra Pocket Heroes. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę główną - link poniżej:
http://pocketheroes.net/

Kilka skrinów:

Alamar: Chyba Ci się linki skasowały.


AlamarAlamarNie powstaje, ale powstała - przy okazji skróciłem link - jeśli coś będzie nie tak, to daj znać.


EDIT: Dzięki za poprawienie linka. Niepotrzebnie tylko skasowałeś cudzysłów przy "skrenów" ;)
Alamar: Nie "skrenów", tylko "skrinów" jak już (tak się ten wyraz czyta po polskawemu).

tymolord PW
20 maja 2007, 15:59
Szczerze mówiąc Pocket Heroes to bardzo ładna i ciekawa gra. Gdy bym mógł pewnie bym kupił.

Quba Drake PW
20 maja 2007, 21:43
Ja mam takie małe zapytanie, czy ktoś nie chciał by się ze mną zmierzyć w LoMM?

Dark Dragon PW
31 lipca 2007, 13:11
Mam problem z LoMM. Nie mogę dołączyć do gry, w której gra jakaś osoba. Wyskakuje błąd, że nie zgadza się CD-KEY, ale do tej gry nie było CD-KEYA. Co mam zrobić? Wersja 1.1 z Kronik.

Zebaty PW
22 grudnia 2007, 21:21
tak tez mam problem z CD-KEYem w LoMM i czesto to wyskakuje a szczegolnie jak gra ktos z Polski. Chcialby ktos sie ze mna zmierzyc???

Dark Dragon PW
23 marca 2009, 20:03
Acid:
Chyba nawet dobrze, że ostatecznie toto nie wyszło...[mowa o Dragon Wars - dop. Dark]
To to wyszło, tylko, że wyłącznie na PS2 i pod innym tytułem, a mianowicie Dragon Rage ;) Dragon Rage miało być początkowo nazwane "Dragon Wars of Might and Magic", jednak gra nie miała żadnego związku ze światem M&M, tak więc dopisek został usunięty :)

EDIT: Nie, aczkolwiek domyślałem się tego. Pomimo to, chyba warto o tym wspomnieć :)

AlamarAlamarZdajesz sobie sprawę, że zainteresowany od dawna o tym wie? ;P

Dark Dragon PW
2 września 2010, 16:32
Shifters aka Warriors of Might and Magic 2. Czyli dalsze przygody dobrze wam znanego bohatera. Moje pytanie brzmi, czy ktoś w to grał i czy opłaca się to kupić?

Alamar PW
2 września 2010, 16:56
Nie i nie.

Dark Dragon PW
2 września 2010, 18:06
Skąd wiesz, że nie skoro nie grałeś? Oraz jeszcze jedno pytanie jaki gra ma związek ze światem MM?

vinius PW
2 września 2010, 18:29
To fabularna kontynuacja Crusaders (czy tam Warriors, jeden pies) of MM.

Acid Dragon PW
2 września 2010, 22:17
Nie grałem, aczkolwiek mam zamiar. Grę posiadam.

Czy warto? Tak samo jak w przypadku Warriors.
Gra nie wpływa jakkolwiek na główną historię HoMM/MM i jej fabuła jest wątkiem pobocznym. Nie jest to też gra "dobra" sama w sobie - recenzje raczej umiarkowanie negatywne.
Ale na swoją obronę ma kilka ciekawych elementów fabularnych wpisujących się w ogólną fabułę Mocy i Magii, jak i jest to jedna z bardzo nielicznych kontynuacji losów głównych bohaterów z gier MM.

Jak już mówiłem - sam mam zamiar zagrać, ale nie spieszę się z tym ;P. (Poza tym może do tego czasu dopracują jakiś emulator PS2, bo niezbyt mi się chce pożyczać konsolę)

Dark Dragon PW
5 września 2010, 21:32
I jeszcze pytanie czemu twórcy zrezygnowali z "oMM" w nazwie?

Kaazam PW
21 września 2010, 13:13
W kwestii LoMM-a gdzie wyskakuje błąd z CD Key. Zauważyłem, że ten problem występuje, gdy gra nie jest w rejestrze WinXP. Do tego bym jeszcze patrzał na SP jaki jest zawarty w systemie. Błąd ten występował najczęściej w SP1. Przy SP2/3 nie występował. A w każdym razie u mnie tak było.

Co do samego LoMM-a. Bardzo szkoda, że nie istnieje tryb SinglePlayer. Było by to faktycznie dość ciekawe. Co do samej rozgrywki to straciłem godziny życia na granie po LAN-ie z kolegami. Niektóre mapy są świetnie zrobione, inne dobrze i parę dennych. Klasy jakoś specjalnie się nie różnią poza "ostateczną bronią zagłady". Zauważmy, że akurat tutaj Paladyn nie nadaje się do niczego. ;) Natomiast reszta klas jest dość mocno ograniczona mapami. Mapy, na których mamy sporo miejsca są najlepsze dla Archera i Sorcerki, w budynkach goła Wariorka i jej młoty koszą równo z podłogą, a do oblężeń Druid i jego Dragon Staff wymiatają. Ehh na samą myśl o tym jak miło można spędzić czas z LoMM-em w dobrym towarzystwie serce się raduje.
strona: 1 - 2
temat: LoMM, WoMM i inne gry "of MM"

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel