Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wpadki Cenegi (antologie)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Alamar PW
13 lipca 2009, 22:44
Dla wszystkich malkontentów - linki z powrotem działają. Wystarczyło poczekać zamiast panikować. :P

RabicanRabicanCudownie.

Zu PW
16 lipca 2009, 13:02
<Wiązanka bluzgów, przy których nawet krasnolud poczułby się zgorszony>

Przejeździłem pół Warszawy za Kronikami w nowej, poprawionej wersji... nie mogłem NIGDZIE ich znaleźć, więc postanowiłem zamówić... a jak w końcu przyszły, to w wersji STAREJ...

<Kolejna wiązanka>

Zapytam wprost...

Który posiadacz poprawionej wersji postanowi być tym dobrodziejem i uploaduje katalog z MM7 przekopiowany bezpośrednio z dysku? -_- Będę dozgonnie wdzięczny...

<Następna wiązanka pod adresem Cenegi i pracującej w niej skończonych idiotów>

Acid Dragon PW
16 lipca 2009, 19:48
Obawiam się, ze jeśli ktoś to zrobi, to wszelkie linki usunę i dodatkowo potraktuję czymś nieprzyjemnym.

Choć problem rozumiem i faktycznie uważam, że Cenega postąpiła cokolwiek nie w porządku, to jednak co najwyżej takie sprawy prywatnie proszę załatwiać, a nie namawiać do publicznego rozpowszechniania gry chronionej prawem autorskim, a wszak ciągle sprzedawanej.

Qui PW
17 lipca 2009, 21:31
A ja powiem tylko, że miałem ten sam problem, ale problem został rozwiązany, szukać zbyt daleko nie trzeba. Sugeruję zajrzeć do pewnych panów, co trupią kasetę magnetofonową na banderze noszą. Yarrrr!

(aczkolwiek przetestowałem tylko MM6, za resztę nie ręczę... ale powinno działać)

Vatras PW
18 lipca 2009, 12:29
Sam mam starą wersję Kronik, ale jest sposób by mieć w nich zarówno muzykę jak i bez komplikacji używać poprawki Moka. Ktoś już go podawał w Grocie (chyba nawet w tym temacie), ale nie pamiętam kto, więc pozwolę sobie go przypomnieć.

Trzeba nagrać płytę audio, w której pierwszym utworem będą dane gry (można tego dokonać np. w Nero, korzystając bodajże z trybu mixed mode CD). Jako dane nagrywamy folder Anims z głównego katalogu gry. Pliki muzyczne nagrywamy korzystając z tabelki zamieszczonej w tym temacie.
Sposób sprawdzałem dla części VI i VII, ale powinno działać też z VIII.

Morhad PW
1 sierpnia 2009, 10:10
Czy moglibyście podać nazwy krain i lokacji jakie odpowiadają poszczególnym utworom ze ścieżki dźwiękowej Might and Magic IX, podobnie jak to było w przypadku części poprzednich?

Zu PW
5 września 2009, 22:07
A ja się jeszcze dopytam odnośnie soundtracku z MM7 i patcha 1.25 zalinkowanego w tym temacie: http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=160

Mianowicie czy te ścieżki mają być ustawione 01-19 czy 02-20? Nie mam co do tego pewności, czytając tamten post o patchu i temat, w którym właśnie piszę.

EDIT: ZONK. Pliku nie da się dostać. Mogę poprosić o ponowne uploadowanie?

Haregar PW
1 stycznia 2010, 02:19
Witam
Mam folder "Audio Tracks" w folderze MM8 wraz z utworami 02-15, ale problem w tym, że muzyczki w grze oprócz dźwięków chodzenia, ataku i tym podobnych, niestety nie mam. Co mam zrobić? Wersja 1.0.1 albo 1.0.0

Naruto-kun PW
23 stycznia 2010, 21:25
Ja ze swojej strony dodam, że wysłałem ćwokom z Cenegi maila z żądaniem wysłania mi poprawionej wersji Kronik, a ja w zamian odeślę im moją wersję niepoprawioną, wraz z kompletem pierdółek, które były w środku oraz dowodem zakupu. Argumentowałem to tym, że sprzedano mi niekompletny produkt. Nie doczekałem się niestety odpowiedzi. Po wysłaniu kolejnych piętnastu tych samych maili, dostałem odpowiedź, że jest im przykro, że czuję się oszukany, jednakże nic się nie da zrobić. Krótko mówiąc kultura niczym w polskim sejmie. :(

Swaróg PW
26 lutego 2010, 15:53
Tak na marginesie dodam, że jestem posiadaczem pudełkowej wersji M&M7, którą kiedyś jeszcze kupiłem za 159 zł. Słyszałem, że muzyka w tej grze jest genialna, jednak u mnie jej nie było. Problem odkryłem przypadkiem. Okazało się, że po odpaleniu gry poziom głośności w ustawieniach systemu spadał do zera. Zgłaśniałem suwaki wav, mp3, audio, ale po chwili ustawienia znów się restartowały.
Wypaliłem więc sobie płytkę audio i odpalałem z oddzielnego napędu.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Wpadki Cenegi (antologie)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel