Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wszędzie mityczne stwory... Może coś innego?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Alamar PW
15 sierpnia 2009, 01:02
Cytat:
Ewentualnie poszperaj wśród wyrobów Conan'opodobnych.
Jakich???

alucard PW
4 października 2009, 11:50
Ja mam choćby strochold crusader żadnych mitów lub potworów ale czsy templariuszy:P

Nie_mam_nicka PW
4 października 2009, 13:24
alucard:
Ja mam choćby strochold crusader żadnych mitów lub potworów ale czsy templariuszy:P
Alucardzie, mylisz się ;] W Stronghold Crusader/Warchest/Crusader Extreme mamy chociażby ducha, a w samym Stronghold Crusader Extreme mamy "czary" i obozy produkujące (klonujące się chyba? o.o) jednostki.

Zresztą Extreme to totalna porażka, spodziewałem się raczej brakujących w tych czasach SI (np. Wielkiego Mistrza, Chana Mongolskiego, Cesarza Rzymskiego, czy Szacha Perskiego), czy nowych budowli, zamiast jakiegoś kiepsko dorobionego fantasy (jak w nieudanym Stronghold Legends) -_-.

ziomal121 PW
4 października 2009, 14:20
Jest mod dodający tylko kampanie Extreme i postacie :P

Nie_mam_nicka PW
4 października 2009, 15:17
To Extreme dodawał jakieś postacie? :P Bo Wezyr, Nizar itp. były wcześniej w Warcheście ;]. A o modzie pierwsze słyszę o_O. Skąd masz informacje?

ziomal121 PW
4 października 2009, 15:56
Razem w Twierdzy Extreme jest 18 postaci.Nie wiedziałeś o tym?:P
Wezyr, Nizar, Szeryf, Cesarz Fryderyk, Król Filip, Opat, Emir, Marszałek, Wieprz, Wilk, Szczur, Wąż, Lwie Serce, Saladyn, Sułtan, Kalif.
Jeśli chcesz to mogę poszukać tego moda :P

Nie_mam_nicka PW
4 października 2009, 16:04
Szeryf, Cesarz Niemiecki i Król Francuski doszli już wcześniej w darmowej łatce do Crusadera, a Wezyr, Nizar, Opat, Emir, Marszałek wraz z wcześniejszymi oficjalnie w Warchest ;]. Extreme dodał tylko nową kampanię, czary, aż dwie "nowe" budowle i kilka nowych map (Innych niż w Warcheście), ale strasznie okroił Warchesta.
strona: 1 - 2
temat: Wszędzie mityczne stwory... Może coś innego?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel