Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Chcę zrobić stronę internetową...
komnata: Jarmark Cudów

Holgar PW
8 stycznia 2006, 21:52
... ale boje się, że będzie w niej plagiat oraz że mam mało doświadczenia. Zostanę jeszcze jakiś czas z wami, ponieważ lubię czytać mądre posty.

PS. Nie wiem jak to powiedzieć, ale mam jakąś wewnętrzną potrzebę zrobienia takiej witryny. Możecie być pewni, że link/banner/teleport do tejże krainy będzie widniał na pierwszym miejscu.

Acid Dragon PW
8 stycznia 2006, 22:31
Zawsze powtarzać będę, że im więcej różnorodności w polskim heroes-necie, tym lepiej.

Bać się plagiatu nie musisz, jeśli po prostu wszystkie informacje na stronie będą pochodziły albo od ciebie, albo z oficjalnych źródeł - np z instrukcji obsługi lub wyciągnięte przez ciebie materiały z samej gry.

Nie kopiuj textów z innych stron, nie kopiuj grafiki i innych materiałów z innych stron, nie podawaj linków do plików i zasobów innych stron bez pozwolenia autorów. I to chyba wszystko.
W 99% przypadkach to i tak widać, czy autor text pisał sam, czy też przeczytał gdzie indziej i potem napisał po swojemu, więc tego numeru też nie próbuj :P.

Czyli w skrócie: jeśli stronę będziesz robił sam, to nikt cię z pewnością o plagiat nie oskarży.

Altair PW
8 stycznia 2006, 22:48
Holgar:
... ale boje się, że będzie w niej plagiat oraz że mam mało doświadczenia. Zostanę jeszcze jakiś czas z wami, ponieważ lubię czytać mądre posty.
PS. Nie wiem jak to powiedzieć, ale mam jakąś wewnętrzną potrzebę zrobienia takiej witryny. Możecie być pewni, że link/banner/teleport do tejże krainy będzie widniał na pierwszym miejscu.


Jeżeli WOGle brak ci doświadczenia w tworzeniu stron to na początku rzeczywiście może być trudno. Zawsze można poszukać w sieci informacji na ten temat. Jest naprawdę tego sporo. Jeśli jednak masz wewnętrzną potrzebę zrobienia takiej witryny (i nie minie ci po tygodniu :) ) to poprostu zacznij ją robić. Życzę powodzenia w tworzeniu strony!

Boryna PW
8 stycznia 2006, 22:55
Ja sam mam witrynę ale baaaardzo cienką.Szczerze mówiąc nic tam niema.Jest tylko forum Phpbb by Przemo i prosta solucja MM7.Jeśli chcesz robić stronę ze mną napisz na e-maila gawel26@poczta.onet.pl
Trochę wim o robieniu witryn WWW ale nigdy niemiałem tyle samozaparcia że zrobić stronę samemu.Razem z pewnością nam się uda.Jeśli się zgadzasz napisz na podany wyżej e-mail.

Micki PW
2 kwietnia 2007, 21:03
Acidzie, czy mógłbym skopiować historie stworzeń z WoGa? Robię stronę z podstawowymi wiadomościami o (na razie) WoGu.

Acid Dragon PW
3 kwietnia 2007, 00:45
W sumie tak - dodaj tylko gdzieś jakieś info skąd te opisy pochodzą wraz z linkiem.

Gandalfica PW
3 kwietnia 2007, 16:48
To tak samo jak ja. Gdzie warto założyć stronę, na jakim serwerze?
temat: Chcę zrobić stronę internetową...

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel