Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Perfidne chamstwo na allegro
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Cichy PW
30 czerwca 2007, 10:48
All rights reserved. Widać koleś myśli, że minęło już 75 (o ile się nie mylę) lat i licencja wygasła...

Acid Dragon PW
30 czerwca 2007, 10:53
Technicznie to wogle głupota, gdyż prawami autorskimi jest objęty absolutnie każdy przejaw twórczej działalności człowieka. Kwestia, czy to zależne od innych praw, płatne czy nie i czy wogle legalne zupełnie nie ma nic do tego.

Autorzy WoGa nigdy nie rezygnowali ze swoich praw autorskich do ich części pracy, (a Ubisoft jak dotąd nie sprzeciwiał się wykorzystywaniu elementów prawnie należących do nich) i m.in. zastrzegli, że WoG nie może być sprzedawany bez ich zgody.

Niestety - w praktyce trudno jest coś takiego wiecznie kontrolować.

Dragonar PW
15 czerwca 2008, 00:25
Acid Dragonie! Chciałem poinformować, że ostatnio na Allegro ktoś chciał sprzedać "Nowe Ulepszenia" za 59, 99 złotych! Bez WoGa! Ale już go usunięto razem z aukcją...

Acid Dragon PW
15 czerwca 2008, 14:20
o... no to byłoby ciekawe. Nawet wydaje mi się, że niemożliwe :P.

Inna sprawa, że chyba tylko kompletny debil mógłby coś takiego kupić ;).

Dragonar PW
25 sierpnia 2008, 19:53
Temat jest "...na allegro", ale:
Jakaś kreatura (za chwilę będzie to poćwiartowany stek, znajdujący się w sałatce specjalnie przygotowanej dla WoG Teamu ;)) sprzedaje WoGa ;(
Sprzedaje ktoś WoGa + 2 tysiące map + 38 kampanii. Aukcja jest zakończona i już ktoś to kupił.
Cena jest niska, ale WoGa nie można sprzedawać za żadną cenę...

Do głowy przychodzi mi jedno: Iść po siekierę do piwnicy, potem iść do tego gościa i...[cenzura]. ;)

Klekot PW
25 sierpnia 2008, 21:15
Niestety nie dzieje się to tylko z WoGiem z innymi grami co są free tak samo na allegro "wyłudzacze" próbują zarobić można takich bluzgać ale oni i tak będą to robić ehhh to jest istna wojna z wiatrakami : p ...

Trang Oul PW
26 sierpnia 2008, 01:51
Skoro aukcja zakończona, to już po kwiatkach... Swoją drogą, ja doskonale wiem, że ludzie są głupsi niż trupie ogry ożywione przez jakiegoś pomniejszego nekromantę, ale żeby nie chcieć (nie potrafić?) znaleźć podstawowych informacji o grze, w szczególności o tym, że jest darmowa?

Klekot PW
26 sierpnia 2008, 10:50
No tak Trang masz rację ja zawsze jak kupuje coś to szukam o tym informacji pewnie większość jak to mówią "Za głupotę trzeba płacić" ...

Dragonar PW
26 sierpnia 2008, 11:23
Ja tak samo jak Klekot...Jak miałem kupić H4 to też się zastanawiałem, ale wydałem to 20 złotych...Właśnie - 20 złotych. Od kiedy jest ta obniżka CD Projektu na 10 zł? Co tydzień jeżdżę do większych marketów i Heroes SAGA I-III nadal 27 zł! ;( Tak samo H4 Złota Edycja - nadal 20 zł...

Wczytałem się w tą aukcję i...

Cytat z aukcji:
Co to jest ??? Jest to dodatek do gry Heroes Of Might And Magic 3, a właściwie nie jest to dodatek jest to praktycznie Heroes 5.
Przegięcie. Jeszcze na WoGa mówi Heroes V. Bluźnierstwo... ;)

mancias_sc PW
26 sierpnia 2008, 18:55
Ho ho Władco, nie wiedziałem, iż jesteś takim archeologiem. Aukcja, która podałeś ma już prawie trzy lata!;D Więc w sumie nie ma co się tak ekscytować. Jeszcze trzy lata temu szybki internet nie był tak powszechny jak dziś, a i cena jest przystępna, więc IMHO nie widzę w tym nic złego.
Trang OulTrang Oul...poza tym, że ktoś zarabia na cudzej pracy. I to niemało, bo sprzedaje WoGa w ilościach hurtowych (>1). O wprowadzaniu kupujących w błąd (WoG wymaga SoD, RoE i AB nie wystarczy; nie ma nic wspólnego z kAshanem) nie wspominam.

konicki PW
9 sierpnia 2009, 08:39
ja o mało co się nie oszukałem ktoś mi właśnie napisał i dał linka do Woga Download ;D a był za 27 zł
strona: 1 - 2 - 3
temat: Perfidne chamstwo na allegro

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel