Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Gra przez Hamachi jak ? problem.
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

rafalart7 PW
10 grudnia 2008, 14:17
Witam
mam pytanie problem... jak zagrać w Woga przez hamachi ?

robię serwer w hamachi znajomy się podłącza się dołącza ( świeci na zielono więc jest dobre połącznie)
włączam woga > new game > multiplayer > tsp/ip > wpisuje swoje imię i klikam hostuj wpisuje nazwę gry i hasło i czekam na drugiego gracza

drugi gracz włącza woga > new game > multiplayer > tcp/ip > powinien chyba mieć tą grę którą utworzyłem na tej liście która jest po lewej albo dać wyszukaj i wpisać nr ip jednak ani nie ma tej gry na tej liście ani nie znajduje mu mojego ip ( tego z hamachi)

dodam że mamy woga instalowanego z tej samej płyty ( a jak by nie zgadzały się wersję to by chyba był o tym komunikat)

a i szukałem w googlach dość trochę i nie mogłem dojść do tego czemu nie działa co robimy źle.
pozdro all

filus PW
10 grudnia 2008, 21:38
Well... jest wiele możliwości dlaczego nie da rady pograć. Ogólnie dobrze robisz. Ale w nazwie gry nic nie zmieniaj, podobnie jak nie podawaj hasła - po cholerę Ci hasło, jak może wejść do gry tylko ten co jest w LANie?

Adres IP który wpisuje Twój kumpel MUSI być identyczny, jak ten, który widnieje w Hamachi (ten numer u CIBIE (jako hosta), który znajduje się w Hamachi najwyżej (względem innych napisów;p))). Wiele też zależy od np. firewalla. Sprawdź czy Twój lub kumpla program nie blokuje połączenia. Jeżeli to nie pomoże proponuje wziąć pod lupę inną grę i spróbować zagrać na Hamachi w sieci LAN. W ten sposób wykluczycie możliwość, że wasze łącza coś nie chcą ze sobą z jakichś powodów kooperować. Ja nigdy problemów z WoGiem nie miałem, zawsze mogłem się połączyć. Tak więc problem leży gdzieś u Was. Teraz tylko kwestia co jest nie tak.

Pozdrawiam.

Daniel_O PW
25 stycznia 2009, 11:56
Witam serdecznie.
Skoro mowa o grze przez hamachi, to zapraszam wszystkich do wspólnej gry (WoG) .
moje GG: 1101988

Czyżol PW
16 lipca 2009, 16:13
Witam!

Pewnie wszyscy wiedzą już jak zagrać w WoGa przez sieć ale ja sam niedawno się dowidziałem i chcę podzielić się informacjami. Najlepiej mieć złotą edycję. Następnie (NAJWAŻNIEJSZE) ściągamy cracka stąd - http://www.sendspace.pl/file/DeEYsp6C/. Nazywa się on heroes33 zmieniamy na Heroes3 i podmieniamy w folderze gdzie jest zainstalowana gra. Po takim zabiegu można grać w H3 zwykłego bądź WoGa. I wiadomo, że każdy chcący zagrać musi mieć hamachi :)

Jeżeli ktoś ma problemy lub chce zagrać proszę pisać - gg 4022213.

Dragonar PW
16 lipca 2009, 16:28
To nie jest crack, tylko poprawa pliku *.exe. :P
Nawet Akademia Wojny go hostuje. Do pobrania TUTAJ.

Goldenraz PW
16 lipca 2009, 19:58
Należy jeszcze dodać, że trzeba mieć odpowiedni system operacyjny...
Moje próby gry (dokładnie te same wersje, identyczne wszystkie pliki gry) ani na Ubuntu, ani na Windowsie Vista nie kończyły się dobrze. Na Ubuntu po 0.5 - 1h był błąd wysyłania plików (95-98% i na tym stoi) i nie pomagało wczytanie z zapisu. Na Viście po 20 - 30 minutach wyskakiwał jakiś error. Nie tylko ja mam te problemy niestety...
Może VCMI zadziała lepiej :)

DyMeKsS PW
17 lipca 2009, 14:37
jak już tak o hamachi rozmawiamy to wie ktoś gdzie można pograć z ludźmi ??
temat: Gra przez Hamachi jak ? problem.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel