Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 24 - 25 - 26

Zombie PW
3 marca 2009, 20:26
jedyne co mi się nie podoba w tym modzie to ptak błyskawicy!On jest szczerze słaby graficznie.

Drwal PW
3 marca 2009, 21:44
Ciesz się, że nie ma tego demona z Qucksilvera (ta małpa jakby ktoś nie pamiętał), bo wtedy byś dopiero narzekał. :P. A tak na serio to nie tylko ta jednostka wygląda słabo. Osa też pozostawia wiele do życzenia. Druga cześć moda na pewno będzie lepsza pod tym względem, wrócą smoki, a wcześniej wspomniane jednostki zostaną zastąpione innymi, dużo lepszymi.

Zombie PW
4 marca 2009, 07:23
Druga część moda?

Dragonar PW
4 marca 2009, 15:22
Zombie:
Druga część moda?
Tak, wersja 2.0.
Ptak Burzy będzie miał zmieniony wygląd, zamiast Osy będzie Kwasowa Wiwerna, Chłop już nie będzie w zamku, bo wprowdzony zostanie Fanatyk/Mistrz Miecza. No i może smoki jakieś powrócą...

Drwal-siekiery:
Ciesz się, że nie ma tego demona z Qucksilvera (ta małpa jakby ktoś nie pamiętał), bo wtedy byś dopiero narzekał. :P.
Demona nie będzie. :)

Zombie PW
4 marca 2009, 19:56
lepiej lepiej ale mimo wszystko ten ptak mi się nie podoba..

Drwal PW
4 marca 2009, 20:32
Mi natomiast bardzo się podoba, oczywiście nie wiemy jak będzie prezentować się w grze, ale na pewno będzie to zmiana na lepsze.

Zombie PW
5 marca 2009, 20:46
Gram właśnie w tego moda i wykopałem graala i nie mogę go umieścić w zamku... Jak to się robi?

Dragonar PW
5 marca 2009, 21:38
To pytanie nie dotyczy moda...
Sanktuarium Graala budujemy, naciskając LPM na Radzie Osady/Radzie Miasta/Ratuszu/Kapitolu.

Mroczny Łowca PW
5 marca 2009, 23:27
WS, czy nowa wersja moda ma wyjść po wydaniu NU 2.0?

Poza tym, tamto pytanie ma jakiś związek z modem. Tak, na siłe chcę znaleźć powiązania. No ale tutaj znalazłem. Właściwie początek zdania Zombiego.

Dragonar PW
6 marca 2009, 15:13
Mroczny Łowca:
WS, czy nowa wersja moda ma wyjść po wydaniu NU 2.0?
Tak. Jakiś czas po wydaniu, oczywiście.

Grubeciu PW
19 marca 2009, 15:02
Władco Smoków mam pytanie, czy prace nad modem nadal trwają? Coś ostatnio o nim cicho.

Dragonar PW
19 marca 2009, 17:46
Grubeciu:
Władco Smoków mam pytanie, czy prace nad modem nadal trwają?
I tak i nie. FU 1.0 są już ukończone, a bez NU 2.0 nie powstaną FU 2.0, czyli nie ma robić. :P Po prostu trzeba poczekać na najnowsze NU. Wtedy prace ruszą.

Dragonar PW
3 kwietnia 2009, 20:58
http://www.fu.tnb.pl/news.php?readmore=11

Jak w newsie. ;) Komnata przypomina te z Kwasowej Groty, ale trudniej ją znaleźć. :) Kto znajdzie, niech napisze tutaj. Być może takich komnat będzie więcej.

Trang Oul PW
3 kwietnia 2009, 21:05
Już znalazłem, ale widzę, że nie jest jeszcze dopracowana.
EDIT: Już jest OK.

Dark Dragon PW
3 kwietnia 2009, 22:51
Owszem nie jest to proste ze względu na rozmiar i kolor textu...

Kirin PW
3 kwietnia 2009, 23:01
Znalazłem. Czy nagroda nie była już przypadkiem prezentowana na tym forum?

Dragonar PW
3 kwietnia 2009, 23:34
Kirin:
Czy nagroda nie była już przypadkiem prezentowana na tym forum?
Była prezentowana, ale nie była do ściągnięcia. :P

Szybko znaleźliście komnatę... Drugą ukryję lepiej. :)

Field PW
4 kwietnia 2009, 08:46
Znaleziono :P Co do liczby do wpisania - tutaj mógłbym pokręcić nosem, bo kwadrat też należy do prostokątów, ale ok ;)

Dragonar PW
4 kwietnia 2009, 11:47
Drak Dragon:
Owszem nie jest to proste ze względu na rozmiar i kolor textu...
Jeśli chodzi o to, o czym myślę, to miało tak być, że tekst trudno odczytać. ;)

f!eld:
Co do liczby do wpisania - tutaj mógłbym pokręcić nosem, bo kwadrat też należy do prostokątów, ale ok ;)
Zagadka była robiona na szybko, "w biegu" i kilka razy poprawiana. :P Niedługo ją przerobię...

nicolas PW
9 maja 2009, 15:40
Fajnie gdyby się pojawiło więcej nowych jednostek przy kolejnej aktualizacji moda.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel